Designerskie panele ogrodzeniowe Betafence

Artykuł sponsorowany
Designerskie panele ogrodzeniowe BetafenceDesignerskie panele ogrodzeniowe Betafence
Designerskie panele ogrodzeniowe BetafenceDesignerskie panele ogrodzeniowe Betafence Betafence
Panele ogrodzeniowe sposób na wyjątkowe zabezpieczenie prywatnych posesji, terenów firmowych oraz magazynów.

Spersonalizowane pod względem wizualnym ogrodzenia zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności użytkowników to dzisiaj dominujący trend na rynku systemów ogrodzeniowych. Firma Betafence oferuje wysokiej jakości designerskie panele ogrodzeniowe, które można dostosować do własnych wymagań użytkowych i estetycznych.

Nowoczesne systemy ogrodzeniowe Betafence

Firma Betafence jest jednym z największych na świecie producentów systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu i detekcji. Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania w tym zakresie, od doradztwa i wsparcia technicznego poczynając, poprzez produkcję, dostawę i montaż, a na opiece po sprzedażowej kończąc. Spektrum zastosowań systemów ogrodzeniowych Betafence jest bardzo szeroki:

 • obiekty sportowe,
 • posesje prywatne (domy i ogrody),
 • obiekty przemysłowe (firmy, magazyny),
 • instytucje publiczne (szkoły, urzędy, parki),
 • obiekty strategiczne (lotniska, więzienia),
 • obiekty infrastrukturalne (drogi, koleje, rzeki).

Produkty obejmują różne poziomy bezpieczeństwa; odgraniczenie, odwodzenie opóźnienie, kontrola dostępu, wykrywanie. Firma oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia z paneli to dzisiaj najwyższy standard w zakresie ochrony zarówno prywatnych posesji, jak i terenów firmowych oraz magazynów. Panele Betafence to połączenie wysokiej jakości wykonania i wyjątkowej estetyki. Dzięki szerokiej palecie modeli paneli (klasyczne, dekoracyjne, nowoczesne), można stworzyć ogrodzenie zapewniające prywatność dostosowane do stylu architektonicznego domu. Panele ogrodzeniowe doskonale sprawdzą się do ochrony posesji i domów prywatnych, osiedli mieszkaniowych, terenów zielonych, terenów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów sportowych. Panele ogrodzeniowe posiadają wiele zalet:

 • wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość i sztywność ogrodzenia (panele ogrodzeniowe są objęte 20-letnią gwarancją jakości),
 • powłoka ochronna (panele oraz wszystkie elementy są ocynkowane i pokryte PVC lub powłoką poliestrową), gwarantuje ochronę przed niesprzyjającym czynniki atmosferycznymi, a przez to długotrwały czas eksploatacji bez konieczności regularnego konserwowania.
 • systemy ogrodzeniowe składające się z paneli są łatwe w transporcie i montażu,
 • panele dostępne są w wielu kolorach i wzorach, co ułatwia każdorazowe dostosowanie ogrodzenia do charakteru obiektu. Firma Betafence oferuje kompletne systemy ogrodzeń panelowych składające się z przęseł w formie paneli zgrzewanych na przecięciach drutów, słupów ogrodzeniowych, bram skrzydłowych i przesuwnych oraz akcesoriów montażowych. Więcej informacji o systemach ogrodzeniowych Betafence można znaleźć na stronie www.odgradzamy.pl.

Designerskie panele ogrodzeniowe Zenturo i CreaZen

Spersonalizowane panele ogrodowe to nowy trend na rynku systemów ogrodzeniowych. Panele Zenturo i CreaZen z oferty firmy Betafence to oferta dla wymagających klientów, którzy poszukują rozwiązań dostosowanych do własnych potrzeb. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania własnego wzoru na ogrodzeniu. Panele z tej linii mogą być z powodzeniem wykorzystane, jako element ogrodzenia, do budowy przesłon zapewniających prywatność, podpór dla roślin pnących czy dekoracyjnych murków gabionowych. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Panele Zenturo, za sprawą połączenia różnych rozmiarów oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi, odznaczają się dekoracyjnym charakterem. Użytkownikom zapewniają wiele korzyści:

 • kreatywne narzędzie kształtowania przestrzeni,
 • wielofunkcyjny charakter )ogrodzenie, murek, podpora).
 • łatwy montaż,
 • pełny system uzupełniony bramami skrzydłowymi.

Z kolei linia CreaZen to innowacyjny system ogrodzeniowy, którego nowoczesne wzornictwo inspirowane jest naturalnymi elementami krajobrazu. To współcześnie bardzo modny motyw, który sprawdzi się nie tylko w przypadku prywatnych domów, ale także budynków użyteczności publicznej. W podstawowej wersji dostępny jest w kolorze antracytu, zaś inne kolory dostępne są na indywidualne zamówienie klienta.

Panele z powłoką ZnAl

Firma Betafence to producent wysokiej jakości paneli ogrodzeniowych z wieloletnim doświadczeniem. Misją firmy jest dostarczanie systemów ogrodzeniowych, które będą służyły użytkownikom przez długi czas bez konieczności regularnej konserwacji. Taką możliwość gwarantuje innowacyjna powłoka Zincalu, która zawiera 95% cynku i 5% aluminium. Ta opracowana przez firmę Betafence specjalna powłoka, którą pokryte są panele i siatki ogrodzeniowe, zapewnia wieloletnią odporność na korozję, co w przypadku zmiennych i niesprzyjających warunków atmosferycznych, jakie występują w Polsce, stanowi olbrzymią zaletę. 

Dodaj ogłoszenie