Chromowane baterie Schock odporne na zarysowania

Katarzyna Piojda, www.schock.cci.com.pl.
Chromowana bateria Deimos 573.000 ChromChromowana bateria Deimos 573.000 Chrom
Chromowana bateria Deimos 573.000 ChromChromowana bateria Deimos 573.000 Chrom www.schock.cci.com.pl
Jednouchwytowe baterie zlewozmywakowe firmy CCI są odporne na zarysowania, uderzenia i działanie wysokich oraz niskich temperatur.

Chromowa bateria marki Schock – model Deimos Chrom ma wysoko umieszczoną obrotową wylewkę. To pozwala myć naczynia w zlewozmywaku bez rozpryskiwania wody. Uchwyt służy do regulacji temperatury wody i wielkości strumienia.

Zobacz również: Jaki zlewozmywak wybrać. Poradnik

Bateria pokryta jest lśniącą warstwą chromu. Dzięki temu wzrasta odporność na zużycie i wahania temperatury. Sugerowana cena to około 1300 złotych.  

Druga bateria od CCI to Karpo Chrom. Możemy obracać jej słuchawką do 360 stopni, a zasięg wylewki wynosi 22 cm. Takie rozwiązanie ułatwia mycie większych naczyń. Z boku baterii jest umiejscowiona pojedyncza dźwignia sterująca, dzięki której wybiera się temperaturę i wielkość strumienia wody. 

To produkt dla osób, którym zależy na dbałości o środowisko i oszczędzaniu na rachunkach za wodę. Posiada ona napowietrzający wodę perlator (Zwiększa on optycznie strumień wody przez jej napowietrzenie i pozwala na znaczne oszczędności w ilości zużytej wody). Bateria kosztuje około 1500 złotych.

Nowe baterie firmy CCi można zamontować na powierzchni roboczej lub na zlewie. W komplecie baterii znajdują się elastyczne przewody przyłączeniowe o długości 350 mm i nakrętka 3/8 cala, która ułatwi instalację.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dom i nieruchomości

Polecane oferty

* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom