To już ósma taka impreza w Bydgoszczy organizowana przez SAWO. Zostaną na niej zaprezentowane przez deweloperów i pośredników oferty mieszkań i domów w Bydgoszczy oraz okolicach naszego miasta. Propozycje przygotują również banki i instytucje finansowe, które przedstawią szeroką ofertę kredytów hipotecznych. Będzie też szansa zapoznać się z produktami firm zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz.
Tak było przed rokiem: Targi mieszkaniowe w Bydgoszczy
Będzie można posłuchać wykładów, m.in. na temat zawiłości prawno-podatkowych przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym (sobota, godz. 11.00 i niedziela, godz. 14.00), o budynkach pasywnych i energooszczędnych (sobota, godz. 12.00, niedziela, godz. 13.00), o przygotowaniach do wzięcia kredytu (sobota, godz. 14.00, niedziela, godz. 11.00) oraz o ostatniej szansie na skorzystanie z programu Rodzina na swoim (sobota, godz. 13.00, niedziela, godz. 12.00). Będzie też szansa skorzystać z bezpłatnych porad fachowców: radcy prawnego, geodety i rzeczoznawców.
Targi mieszkaniowe w hali Łuczniczka odbędą się w ten weekend (sobotę i niedzielę) w godz. 10.00-17.00 w hali przy ul. Toruńskiej 59. Wstęp za darmo.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Ideal Lux Le Roy 73439
Lampa stołowa Le Roy TL1 Small 073439 Ideal Lux De…
kup teraz

Ideal Lux Lampka Nocna Led Okrągła Biała Cerchio Tl (1000112092)
Lampa stołowa CERCHIO TL sprawdzi się w pomieszcze…
kup teraz

Zuma Line Adana (5525BK)
Lampa stołowa ADANAKolekcja lamp stołowych ADANA t…
Polska w czołówce Europy! Jest raport CBRE