Białystok - zobacz, jak mieszkają najważniejsze osoby w mieście

Karol Wasilewski
Aleksander SosnaAleksander Sosna
Aleksander SosnaAleksander Sosna Karol Wasilewski
Byli senatorowie i posłowie. Byli prezydenci i burmistrzowie. Czas zobaczyć, jak mieszkają najważniejsi współpracownicy Tadeusza Truskolaskiego.

Adam Poliński

Od lat w urzędzie miejskim zajmuje się edukacją, sprawami społecznymi, kulturą, ochroną zabytków oraz sportem. Do jego obowiązków należą także planowanie przestrzenne i inwestycje. A jak sam radzi sobie ze swoimi inwestycjami?

Poliński posiada dom o powierzchni 184 m2, o wartości około pół miliona złotych. Sama działka pod domem (1104 metrów) warta jest 150.000 zł. Warto dodać, że wiceprezydent nie jest specjalnie zadłużony. Jego kredyty hipoteczne nie przekraczają 60.000 zł.

Aleksander Sosna

Sosna zajmuje się gospodarką komunalną i ochroną środowiska.

Sam mieszka w 60-metrowym mieszkaniu, wartym 200.000 zł. Posiada jeszcze działkę z drewnianym domem i nieruchomości leśne (jak przystało na kogoś kto zajmuje się ochroną środowiska). Łączna ich wartość to trochę ponad 200.000 zł.

Co ciekawe, Sosna nie posiada żadnych długów.

Andrzej Bronisław Meyer

Czym zajmuje się Meyer? Planowaniem przestrzennym, ochroną zieleni i dziedzictwa historycznego Białegostoku.

Jak mieszka? Posiada dwa mieszkania (70 i 42 metry) o łącznej wartości 430.000 zł. Posiada także lokal użytkowy o powierzchni 46 metrów (150.000 zł) i jest współwłaścicielem dwóch garaży (60.000 zł).

W przeciwieństwie do reszty swoich kolegów, posiada duże ilości gotówki na koncie – ponad 450.000 zł.

Renata Przygocka

„Najnowszy" z wiceprezydentów nie ma specjalnie czym się chwalić, jeśli chodzi o nieruchomości. Renata Przygocka mieszka w 72-metrowym mieszkaniu wartym 280.000 zł. Posiada jeszcze działki, ale warte są jedynie 42.000 zł.

Warto zaznaczyć, że pani wiceprezydent sporo zarabia, dzięki swojej pracy naukowej. W 2011 roku było to niemal ćwierć miliona złotych.

Krzysztof Marek Karpieszuk

Sekretarz Miasta mieszka w 48 –metrowym mieszkaniu wartym 220.000 zł. Posiada także udziały w nieruchomości zabudowanej (120.000 zł). Podobnie jak Sosna nie ma żadnych długów i zobowiązań.

Stanisława Kozłowska

Skarbnik Miasta również nie żyje w luksusach. Posiada 63-metrowe mieszkanie warte ćwierć miliona złotych. Nie ma długów. 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czy warto kupować dzisiaj mieszkanie?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom