Nowe mieszkania w Lublinie. Propozycje deweloperów

Jacek Szydłowski
Metropolitan ParkNowa inwestycja TBV przy ul. Pana Balcera - Metropolitan Park.
Metropolitan ParkNowa inwestycja TBV przy ul. Pana Balcera - Metropolitan Park. TBV
Udostępnij:
Poszukujący własnego lokum mają coraz większy wybór. Za metr kwadratowy nowego mieszkania trzeba zapłacić średnio od 4700 do 5000 zł.

Podwyżki nie należy się spodziewać, bo przybywa nowych inwestycji. Tylko w styczniu rozpoczęto ich o połowę więcej niż przed rokiem 

IPS Biuro Deweloperskie

**Firma IPS oferuje mieszkania bardzo blisko centrum miasta, na granicy dzielnic LSM i Czuby. W ofercie znajdziemy lokale przy ul. Szczytowej, Wąwozowej i Laurowej. Pod pierwszym z adresów dostępnych jest jeszcze 14 mieszkań. Dwupokojowe mają powierzchnię 44 mkw, zaś 3-pokojowe 63 mkw. Przy ul. Wąwozowej pozostało jeszcze 8 lokali, o metrażu od 48 do 66 mkw. W dwóch budynkach przy ul. Laurowej jest w sumie 48 mieszkań. Powierzchnia lokali mieści się w granicach od 27 do 53 mkw. Ceny zaczynają się od 4,7 tys. zł za mkw**.

Willowa II

Przy ul. Lucyny Herc powstaje ponad 120 nowych mieszkań. Ceny mieszczą się w lubelskiej średniej. Prace zakończą się pod koniec przyszłego roku. Realizacją robót zajmuje się firma Ekbud. Budynki mają 3 i 4 kondygnacje. W każdym zamontowane zostaną windy. W pierwszym z bloków zaprojektowano również dwa lokale usługowe. W podziemiach powstają garaże i miejsca postojowe. W ramach inwestycji powstanie 126 nowych mieszkań. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 35 do ponad 93 mkw. Większość lokali została już sprzedana, a wśród nadal dostępnych dominują małe mieszkania w granicach 50 mkw. Ceny kształtują się w granicach od od 4,5 do 4,8 tys. zł za mkw.

JMZ Inwestycje

Przy ul. Siemiradzkiego 34 powstaje Green Residence. Ceny są nieco niższe, od lubelskiej średniej. Można tam kupić mieszkanie już w granicach 4 tys. zł za mkw. Powstający blok ma 4 kondygnacje i 60 lokali. Pod ziemią zaprojektowano garaże i miejsca postojowe. Po jednym na każde z mieszkań. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 37 do 65 mkw.

Wikana

Najnowszy projekt tego dewelopera to 9-piętrowy Sky House. Gmach stanie przy ul. Jana Pawła II, naprzeciwko sklepu Lidl. W budynku zaprojektowano 75 mieszkań i podziemne garaże. Budynek powinien być gotowy pod koniec roku. Powierzchnia mieszkań utrzyma się w przedziale od 34 do 122 mkw. Ceny powinny kształtować się w granicach 5300 zł za mkw. Inwestycja nie została jeszcze wprowadzona do sprzedaży.

Wikana zbuduje również nowe osiedle przy al. Kraśnickiej. Na terenie dawnej jednostki wojskowej stanie 7 bloków. Firma ma już decyzję o warunkach zabudowy. Projekt powinien trafić do sprzedaży w trzecim kwartale tego roku. Cała inwestycja ma być zrealizowana w jednym etapie. Prace zajmą ok. 15 miesięcy. Ceny nie są jeszcze znane, ale można się spodziewać, że przekroczą 5000 zł za mkw.
Każdy z bloków będzie liczył cztery kondygnacje. Na ostatnich powstaną apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw.

Na pozostałych piętrach zaprojektowano po trzy mieszkania. Większość ma liczyć od 60 do 70 mkw. Na całym osiedlu powstanie w sumie 77 lokali. Budynki będą otoczone parkiem. W każdym z bloków będzie też winda oraz podziemny parking.

Lubelski deweloper rozpoczął również budowę Osiedla Marina. Tuż obok Zalewu Zemborzyckiego powstanie 5 bloków. W pierwszym etapie powstają dwa. Powinny być gotowe w listopadzie. Oferowane mieszkania mają powierzchnię od 36 do 74 mkw. Ceny zaczynają się od 4 400 zł za mkw.

Największy projekt firmy to od lat Miasteczko Wikana, na lubelskim Botaniku. Aktualnie w rejonie ul. Willowej powstaje m.in. szeregowiec, z lokalami o powierzchni od 103 do 110 mkw. Każde z mieszkań ma własny garaż i ogródek. Ceny oscylują wokół 520 tys. zł. Mieszkania mają być oddane do użytku jeszcze tej wiosny. Na terenie Miasteczka dostępne są również mniejsze lokale, w budynku B11. Tu zostało już tylko jedno mieszkanie za 4 900 zł za mkw.

Interbud

Deweloper oferuje mieszkania w rejonie ul. Willowej, zbudowane w ramach osiedla Botanik II. W budynku nr 1 zostało kilka wolnych lokali o powierzchni 65 mkw. W tym przypadku można wynegocjować promocyjną cenę.

Mieszkania w budynku nr 4 będą gotowe w czerwcu. Wolnych jest jeszcze ok. 50 lokali. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 45 do 78 mkw. Ceny wynoszą od 4,4 tys. zł do 4,6 tys. zł za mkw. W ramach inwestycji firma postawi jeszcze dwa nowe bloki. Znajdzie się w nich ok. 120 mieszkań. Szczegółowa oferta oraz ceny powinny być znane za miesiąc.

Osiedle Brzozy II to kolejny projekt Interbudu. W budynkach A i B pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań. Mają one powierzchnię 54 i 65 mkw. Klienci mogą liczyć na promocyjne ceny. Lokale w budynkach C i D będą gotowe w połowie października. Na klientów czeka jeszcze 50 mieszkań o powierzchni od 29 do 78 mkw. Ceny mieszkań przy ul. Dunikowskiego są identyczne, jak w przypadku ul. Willowej. Wynoszą od 4,4 tys. zł do 4,6 tys. zł za mkw.

Makdom

Firma oferuje mieszkania ramach osiedla Słoneczny Dom, przy ul. bp Fulmana, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. W dwóch blokach pozostały jeszcze wolne lokale o powierzchni od 35 do 63 mkw. Ceny mieszczą się w przedziale od 4,7 tys. zł do 5,6 tys. zł za mkw. Mieszkania będą gotowe w październiku tego roku.
Jeśli komuś się spieszy może wybierać spośród kilu gotowych lokali. Liczą one od 78 mkw do 93 mkw. Ceny wynoszą od 4,4 tys. zł do 4,6 tys. zł za mkw. Firma zapowiedziała już realizację kolejnych budynków przy ul. bp Fulmana.

Deweloper dysponuje jeszcze wolnymi lokalami przy Nowym Świecie. Trzy mieszkania liczą po 94 mkw. Klienci muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 4,2 tys. zł za mkw.

Makdom buduje również na Kalinowszczyźnie. Przy ul. Lwowskiej powstaje osiedle Perły Kaliny. Wolnych jest jeszcze połowa z 58 mieszkań. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 43 do 138 mkw. Ceny zaczynają się na 4,76 tys. zł za mkw, a kończą na 5,2 tys. zł za mkw. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się tam już w lipcu. Niebawem Makdom zabierze się za realizację drugiego bloku przy ul. Lwowskiej. W sprzedaży pojawi się więc kilkadziesiąt nowych mieszkań.

TBV

W ofercie tej firmy znajdziemy przede wszystkim mieszkania na LSM. Wszystkie znajdą się w nowym apartamentowcu Metropolitan Park, który powstaje przy ul. Pana Balcera. Najmniejsze z lokali mają powierzchnię 36 mkw. Na klientów z zasobniejszym portfelem czekają apartamenty o powierzchni do 159 mkw. Ceny zaczynają się od 5,8 tys. zł za mkw.

Deweloper buduje również nowe bloki na Czechowie. Osiedle Premium powstaje przy al. Smorawińskiego. Deweloper postawi tam w sumie 6 bloków. Ceny zaczynają się od 5,4 tys. zł za mkw. Górna granica to niecałe 6 tys. zł za mkw. Pierwsze trzy bloki będą gotowe pod koniec tego roku. Powierzchnia lokali mieści się w granicach od 45 do 75 mkw.

W ofercie TBV są również szeregowce na Sławinie. Przy ul. Irysowej znajdziemy domy o powierzchni od 137 mkw. do 183 mkw., z garażami i ogrodami. Ceny do negocjacji.

Centrum Zana

Flagowa inwestycja tej firmy to Nord Park. Apartamentowiec powstaje na Czechowie, u zbiegu ulic Północnej i Szeligowskiego. Gmach będzie liczył 13 pięter. W ofercie są zarówno 37-metrowe kawalerki, jak i ponad 130-metrowe apartamenty. Część została już sprzedana. Cena za lokale do 10 piętra wynosi 5,9 tys. zł za mkw. Za mieszkanie na wyższych kondygnacjach trzeba zapłacić 6,5 tys. zł za mkw. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Budynek będzie gotowy w grudniu przyszłego roku. W przyszłości będzie sąsiadował z trzeba niższymi biurowcami. Realizacja całego kompleksu ma potrwać 5 lat.

KS Development

Firma proponuje mieszkania w nowej inwestycji przy ul. Dożynkowej 13. W ofercie jest 26 lokali o powierzchni od 50 do 70 mkw. Cena to 4,5 tys. zł za mkw.

Kilka wolnych mieszkań pozostało jeszcze na ul. Laurowej. Ich powierzchnia mieści się w przedziale od 48 do 125 mkw. Największe lokale mają dwie kondygnacje. Cena wynosi 4,29 tys. zł za mkw.

W ofercie dewelopera pozostało jeszcze jedno wolne mieszkanie w śródmieściu, przy ul. Dolnej Panny Marii. Za lokal o powierzchni 84 mkw. trzeba zapłacić ponad 420 tys. zł.

Galadom

Firma proponuje mieszkania na osiedlu Zielony Wiktoryn, przy ul. Ignacego Czumy. Znajdziemy lokale o powierzchni od 37 do 107 mkw. Inwestycja jest już zakończona. Ceny mieszkań wynoszą 4,4 tys. zł za mkw.

W ofercie dewelopera jest jeszcze jedno mieszkanie na osiedlu Promenada, przy ul. Bielskiego. To lokal o powierzchni blisko 100 mkw. Można go kupić w promocyjnej cenie 3,99 tys. zł za mkw.

Nowy projekt firmy do apartamenty w szeregowcach przy ul. Bielskiego. Za 63-metrowe mieszkanie w Lipowym Parku trzeba zapłacić ok. 380 tys. zł. Największe lokale, o powierzchni 114 mkw. kosztują 555 tys. zł. W cenie jest garaż i ogród. W tej chwilki gotowe są już 3 segmenty. W budowie jest kolejnych siedem.

Orion

Firma proponuje mieszkania w rejonie ul. Gęsiej. Na osiedlu Poręba Park znajdziemy lokale w cenie ok. 5,2 tys. zł za mkw. Większość to mieszkania 2 i 3-pokojowe.

Orion ma w ofercie również osiedle Poręba Roztocze. Inwestycja przy ul. Koralowej realizowana jest etapami. Ostatnie budynki będą gotowe pod koniec roku. Metraż lokali mieści się w przedziale od 40 do blisko 80 mkw. Ceny ustalono na poziomie ok. 5,3 tys. zł za mkw.

Wolne mieszkania znajdziemy również na Osiedlu Bluszczowa. Najmniejsze z nich mają powierzchnię 46 mkw. Do kupienia są także nieco większe, 65-metrowe lokale. Ceny oscylują w granicach 5 tys. zł za mkw

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Metabo

Metabo Power Maxx BS Quick (600156500)

615,00 zł284,99 zł-54%
miejsce #3

Stanley

Stanley FMC627D2-QW

915,00 zł592,60 zł-35%
miejsce #4

Black&Decker

Black&Decker Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (BDCHD18-QW)

373,34 zł309,00 zł-17%
miejsce #5

Stanley

Stanley FMC625D2

463,00 zł
miejsce #6

Einhell

Einhell 4513914

209,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Chcesz pobalować? Nie w mieszkaniach od Airbnb

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej RegioDom
Dodaj ogłoszenie