Kujawsko-Pomorskie. Tak wyglądają tanie domy od komornika w październiku. Ceny wywoławcze już od 87 tys. zł

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
1. Dom w Ciechocinku - od 123 tys. zł (część)Komornik podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05-10-2023 o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim odbędzie się pierwsza licytacja ułamkowej części nieruchomości, położonej przy ul. Traugutta w Ciechocinku.Suma oszacowania wynosi 164 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 123 375,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 16 450,00 zł.Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Ciechocinku 27 1020 5200 0000 4102 0046 3273.
1. Dom w Ciechocinku - od 123 tys. zł (część)Komornik podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 05-10-2023 o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim odbędzie się pierwsza licytacja ułamkowej części nieruchomości, położonej przy ul. Traugutta w Ciechocinku.Suma oszacowania wynosi 164 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 123 375,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 16 450,00 zł.Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Ciechocinku 27 1020 5200 0000 4102 0046 3273. Licytacje Komornicze
W październiku komornicy w Kujawsko-Pomorskiem licytować będą domy m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Ciechocinku, pod Grudziądzem i Inowrocławiem. Najtańsze wystawione są na sprzedaż z ceną wywołania niższą niż 100 tys. zł. Więcej szczegółów i zdjęć aktualnych licytacji komorniczych z regionu w naszym materiale. sprawdźcie szczegóły!

Tanie domy od komornika w Kujawsko-Pomorskiem: do 280 tys. zł

87 tys. zł - od tego poziomu zacznie się licytacja domu położonego w miejscowości Ościszewo (gmina Dąbrowa Biskupia). Dom na zdjęciach załączonych przez komornika do obwieszczenia prezentuje się całkiem ładnie - w odniesieniu do ceny. Haczyk? Nieruchomość jest obciążona służebnością.

Takiego haczyka nie posiadają natomiast dom i budynek po byłej aptece w miejscowości Działyń (gmina Zbójno). Cały ten kompleks nieruchomości, w naprawdę dobrym stanie, wystawiony jest przez komornika na sprzedaż z ceną wywołania 122 tys. zł.

123 tys. zł - to natomiast cena wywołania w przypadku części domu w Ciechocinku, przy ul. Traugutta. To atrakcyjna nieruchomość - tak przynajmniej prezentuje się na zdjęciach.

161 tys. zł - od tego poziomu z kolei zacznie się licytacja domu w miejscowości Przybysław, w okolicach Inowrocławia. Cena musi budzić zainteresowanie. Podobnie zresztą jest w przypadku ładnego domu we wsi Wiktorowo (gmina Gruta). Tutaj cena wywołania przy licytacji komorniczej ustalona jest na poziomie 195 tys. zł.

281 tys. zł - to cena wywołania w przypadku licytacji całego kompleksu zabudowań we wsi Zagajewice (gmina Dąbrowa Biskupia). Komornik wystawia na licytację tutaj nie tylko dom, ale i zabudowania gospodarcze i działkę.

Obszerne domy lub całe kompleksy nieruchomości w Kujawsko-Pomorskiem od komornika: od 450 tys. zł do 891 tys. zł

W Toruniu komornik wystawia na licytację całkiem atrakcyjny i obszerny dom przy ul. Gazowej. W tym przypadku cena wywołania wynosi 450 tys. zł.

W Bydgoszczy natomiast pod komorniczy młotek pójdzie w październiku duży kompleks nieruchomości przy ul. Leszczynowej. W jego skład wchodzi obszerny dom oraz dwa budynki niemieszkalne. Razem, jak podaje komornik, to 10 pokoi. Cena wywołania to 677 tys. zł.

891 tys. zł natomiast to cena wywołania ładnego i obszernego domostwa w miejscowości Piotrkowice, w okolicach Inowrocławia. Biorąc pod uwagę powierzchnię i standard zabudowań cena musi budzić zainteresowanie.

Szczegółowe informacje o poszczególnych licytacjach Czytelnicy znajdą pod zdjęciami. Uwaga! Wszystkie informacje podajemy za obwieszczeniami publicznymi, które udostępnione zostały w portali Licytacje Komornicze. Z tego źródła pochodzą także zdjęcia nieruchomości.

SPRAWDŹ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW LICYTACJI KOMORNICZNYCH Z REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GALERII:

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom