Docelowo w inwestycji powstanie 48 domów. W kameralnym, zamkniętym osiedlu można nabyć budynki o powierzchni użytkowej od 116 do 138 metrów kwadratowych. Każdy dom będzie miał garaż.
Ceny domów zależą od powierzchni użytkowej oraz od powierzchni działki. Oznacz to, że mniejszy budynek na dużej działce może mieć cenę zbliżoną do większego domu na małej działce.
Powierzchnia domu wraz z garażem [m2] | Powierzchnia działki [m2] | Cena brutto domu [zł] |
154,78 | 217 | 398 000 |
132,29 | 183 | 375 000 |
132,29 | 437 | 400 000 |
142,42 | 296 | 397 000 |
Domki będą pokryte dachówką ceramiczną. Docieplenie wykonane będzie ze styropianu o grubości 12 cm. Elewacja zostanie pokryta tynkiem mineralnym. Budynki będą miały okna z PVC wyposażone w nawiewniki. Prefabrykowane schody wewnętrzne z żelbetu będą miały balustradę metalową o wysokości 90 cm. Na poddasze poprowadzą schody drabinkowe opuszczane.
Ściany będą przygotowane do malowania. Ściany murowane będą pokryte tynkami gipsowymi. Połączenia płyt na ścianach gipsowo-kartonowych zostaną zaszpachlowane i przygotowane pod ułożenie płytek. Na posadzkach podkład cementowy będzie przygotowany do położenia podłóg
Drzwi wejściowe będą miały podwyższoną klasę odporności na włamanie (tzw. drzwi antywłamaniowe). Nie będzie zamontowanych drzwi wewnętrznych. W garażu zostanie zainstalowana brama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym, otwierana na pilota.
Instalacja centralnego ogrzewania zasilana będzie kotłem gazowym dwufunkcyjnym o mocy 24 kW, z zamkniętą komorą spalania (tzn. będzie pobierał powietrze do spalania z zewnątrz kominem dwupłaszczowym).
Zobacz również: Wymarzony dom: wybudować samemu, czy kupić od dewelopera
