Kolejny sklep JYSK w Radomiu

/mod/
Sklep JYSKKolejny sklep JYSK w Radomiu zostanie otwarty w galerii Atrium Gama przy ulicy Mireckiego 14 w pierwszej połowie grudnia.
Sklep JYSKKolejny sklep JYSK w Radomiu zostanie otwarty w galerii Atrium Gama przy ulicy Mireckiego 14 w pierwszej połowie grudnia. Echo Dnia
Swoje podwoje dla klientów JYSK otworzy w galerii handlowej Atrium Gama przy ulicy Mireckiego 14.

W pierwszej połowie grudnia do grona najemców w galerii Atrium Gama w Radomiu dołączy międzynarodowa sieć handlowa JYSK. W naszym mieście otworzy ona drugi już, po obiekcie przy alei Grzecznarowskiego, sklep.

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje „wszystko dla domu". Obecnie ma ona ponad 2 tysiące sklepów w 35 krajach na całym świecie. JYSK w Atrium Gama zajmie prawie 1,3 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni i będzie kolejną marką wielkopowierzchniową po Media Expert i Biedronce, która uzupełni ofertę Atrium Gama.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie do grona najemców dołączył również elektromarket Media Expert i salon odzieżowy Lara Fabio. Powierzchnia handlowa Atrium Gama wynosi 15 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdują się tam między innymi sklepy: OBI, Biedronka, Media Expert, Takko, Pepco, 5-10-15 i CCC oraz Rossmann.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dom i nieruchomości

Polecane oferty

* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom