Inwestycje na Targach Mieszkaniowych Porannego

redakcja.regiodom
Rezydencja PiotrkowskaOto jedna z inwestycji, która będzie pokazywana na targach organizowanych 9 i 10 marca w Białymstoku.
Rezydencja PiotrkowskaOto jedna z inwestycji, która będzie pokazywana na targach organizowanych 9 i 10 marca w Białymstoku. Rezydencja Piotrkowska
Przyjdź na marcowe Targi Mieszkaniowe Porannego. Wybierz mieszkanie lub dom dla siebie i swojej rodziny. Pokazujemy wybrane inwestycje, prezentowane na targach.

Firmy budowlane nie lubią, gdy zalegają im niesprzedane nieruchomości, a na rynku jest ich teraz sporo. Dlatego łatwo negocjować cenę z deweloperem. Wykorzystaj to podczas zakupu wymarzonego mieszkania. 

Zobacz aktualne oferty mieszkań na sprzedaż – Białystok lub sprawdź w aplikacji Gratki 

O inwestycjach dostępnych na sprzedaż będzie można dowiedzieć się wszystkiego w najbliższy weekend na Targach Mieszkaniowych Porannego. Zapraszamy do budynku NOT-u, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 2 w Białymstoku. Targi będą:

  • w sobotę 9 marca w godzinach 10.00-17.00
  • w niedzielę 10 marca w godzinach 10.00-16.00.

Wstęp na imprezę będzie wolny. 

Kameralne mieszkanie w centrum Białegostoku w Rezydencji Piotrkowskiej

Rezydencja Piotrkowska jest reprezentacyjnym i kameralnym obiektem mieszkalno-usługowy, położonym w centrum Białegostoku, przy ulicy Piotrkowskiej (połączenie ulic Malmeda i Nowy Świat). Mieszkania w tej inwestycji to propozycja dla osób wymagających, ceniących prestiż i dobrą lokalizację, które zakup nieruchomości traktują jako dobrą inwestycję.
Na parterze budynku, od czoła ulicy Piotrkowskiej, będą lokale handlowo-usługowe, zaś na wyższych kondygnacjach - mieszkania. Budynek ma kameralny charakter. Mieszkań jest tylko 20. Mają one powierzchnię od 49,9 do 73,8 metrów kwadratowych. 

Elewacja budynku będzie pokryta kamieniem naturalnym
Elewacja budynku będzie pokryta kamieniem naturalnym Fot. Rezydencja Piotrkowska

W budynku znajduje się podziemny parking, cichobieżna winda obsługująca wszystkie kondygnacje oraz klimatyzacja. Wszystkie mieszkania mają komórki lokatorskie, które są na tej samej kondygnacji, co lokal. Komórki są w cenie mieszkania.

W budynku zostały zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów, charakteryzujące się podwyższoną izolacyjnością akustyczną
i termiczną. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Teren wokół budynku będzie oświetlony i częściowo ogrodzony. Inwestorem Rezydencji Piotrkowskiej jest spółka MTM Styl, która dotychczas kojarzona była przede wszystkim z branżą architektoniczną. Termin zakończenia budowy to lipiec 2013 roku. 

Na osoby, które podczas targów odwiedzą stoisko Rezydencji Piotrkowskiej czeka możliwość wynegocjowania atrakcyjnego rabatu na zakup mieszkania bądź lokalu oraz szereg dodatkowych korzyści, dostępnych wyłącznie dla uczestników targów. O szczegóły promocji pytaj na stoisku Rezydencji Piotrkowskiej. 

Inwestycja przy ul. Leszczynowej 49, na Osiedlu Dziesięciny

Architektura budynku jest nowoczesna. Charakteryzuje go wysoki standard wykonania oraz dobrej jakości materiały. Blok ma trzy piętra i dwie klatki schodowe wyposażone w windy. W piwnicy jest garaż podziemny z miejscami postojowymi. Windy zjeżdżają do piwnicy. W budynku mieści się 25 mieszkań o pow. od 42 do 70 mkw., 2- i 3-pokojowych. Teren wokół bloku jest ogrodzony i zagospodarowany. Budynek został ukończony w 2012 r.
W ofercie Mark-Budu są ostatnie 3 mieszkania 2-pokojowe o pow. Około 47 metrów kwadratowych. 

Mieszkania na wyższych kondygnacjach mają obszerne balkony, zaś na niskim parterze zaprojektowane są oszklone loggie lub zielone tarasy.
Mieszkania na wyższych kondygnacjach mają obszerne balkony, zaś na niskim parterze zaprojektowane są oszklone loggie lub zielone tarasy. Fot. Mark-Bud

Inwestycja przy ul. Mickiewicza, w pobliżu Galerii Białej i Parku Zwierzynieckiego

W pięciokondygnacyjnym budynku na parterze będą lokale usługowe, zaś na pozostałych - mieszkania. Łącznie 36 mieszkań jedno- dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 30,39 mkw. do 67,28 mkw. Każde mieszkanie ma komórkę na kondygnacji podziemnej. Pod budynkiem jest również garaż podziemny z 39 miejscami parkingowymi. W obu klatkach schodowych są windy zjeżdżające do garażu.
Część mieszkań od strony ul. Mickiewicza i ul. Jagiellońskiej będzie mieć duże przeszkolone witryny i zabudowane balkony. Termin realizacji to sierpień 2013 r.
Na sprzedaż Mark-Bud ma jeszcze mieszkania dwu- i trzypokojowe o pow. od 43,73 do 55,39 metrów kwadratowych. 

Budynek przy ul. Mickiewicza wyróżnia się nowoczesną architekturą.
Budynek przy ul. Mickiewicza wyróżnia się nowoczesną architekturą. Fot. Mark-Bud

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Ogrodowej

Budynek wielorodzinny przy ulicy Ogrodowej ma trzy klatki schodowe. Jest w nim część 3- i 4-piętrowa. W budynku znajduje się 45 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. W inwestycji jest 48 mieszkań o powierzchniach od 34 do 74 metrów kwadratowych. Budynek ma windy. Na korytarzach klatek schodowych są komórki przypisane do mieszkań. Cena metra kwadratowego mieszkania na parterze wynosi 5400 zł (z 8% obniżką 4968 zł), a na piętrach od pierwszego do czwartego 5500 zł (z 8% obniżką 5060 zł).
Uzyskanie 8% obniżki ceny nieruchomości jest możliwe przy wpłatach w ciągu miesiąca po podpisaniu umowy Atutem inwestycji Kombinatu Budowlanego jest jej położenie w ścisłym centrum miasta. To oznacza dobry i szybki dostęp sklepów, szkół, budynków użyteczności publicznej. Termin realizacji to październik 2013 r. 

Pod względem rozwiązań architektonicznych projekt nawiązuje do sąsiadującej zabudowy.
Pod względem rozwiązań architektonicznych projekt nawiązuje do sąsiadującej zabudowy. Fot. Kombinat Budowlany

Budynek przy ul. Krakowskiej

Inwestycję zaprojektowano jako zespół dwóch budynków mieszkalnych: budynek A (5-kondygnacyjny) i budynek B (4-kondygnacyjny). W blokach są windy zjeżdżające do piwnicy. W budynku A są lokale usługowe i garaże podziemne. W piwnicach umieszczono komórki lokatorskie dla każdego mieszkania. Dostępne są mieszkania jedno- i dwupokojowe o powierzchniach od 32 do 47 metrów kwadratowych oraz trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 57 do 74 metrów kwadratowych. Dzięki zróżnicowanej powierzchni mieszkań jest w czym wybierać. Ponadto każde mieszkanie ma duży balkon.
Metr kwadratowy mieszkania ma parterze i piętrze kosztuje 5800 zł (z 8% obniżką 5336 zł). Obniżka 8% na mieszkania do 60 mkw. i 10% na mieszkania powyżej 60 mkw. jest możliwa przy wpłatach w ciągu miesiąca po podpisaniu umowy. Termin realizacji inwestycji to sierpień 2013. 

Inwestycja jest atrakcyjnie usytuowana i zgrabnie wkomponowana w istniejącą zabudowę. Nowoczesna elewacja bloków podniesie estetykę już istniejącej
Inwestycja jest atrakcyjnie usytuowana i zgrabnie wkomponowana w istniejącą zabudowę. Nowoczesna elewacja bloków podniesie estetykę już istniejącej infrastruktury. Fot. Kombinat Budowlany

Apartamentowiec przy ul. Kijowskiej, obok gmachu Opery

Budynek wyróżniać się będzie wysokim standardem wykończenia oraz przestronnością i funkcjonalnością. W budynku usytuowano 80 mieszkań i apartamentów o różnorodnym rozkładzie i powierzchni od 34,38 mkw. do 128,31 mkw. z instalacją klimatyzacji. Apartamentowa część budynku będzie miała podwyższoną wysokość pomieszczeń do 3,0 m. Dostęp do budynku zapewniony będzie poprzez jedno strzeżone wejście główne usytuowane w centralnej części budynku, a także klatkami schodowymi z parkingu podziemnego.

W wejściu głównym zlokalizowana będzie recepcja wyposażona w m.in. urządzenia monitorujące wjazdy do parkingu podziemnego, skrzynki pocztowe i tablicę informacyjną. Wejścia do mieszkań odbywać się będą poprzez hall główny i klatki schodowe wyposażone w windy łączące wszystkie poziomy budynku. Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych. Budynek zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym, kameralnym miejscu (Opera, Wzgórze Magdaleny, Park Centralny, Teatr Lalek, projektowany ,,Park Sztuki") w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych ciągów komunikacyjnych, zapewniających dojazd do najciekawszych zakątków miasta oraz obiektów użyteczności publicznej. Planowany termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2014 r.

W inwestycji Fadbet oferuje mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe (od ok. 34 do 82 mkw.) oraz apartamenty (o pow. od 68 do ok. 128 mkw.). 

Apartamenty przy Operze to budynek z parkingiem podziemnym, tarasami, wejściem i zjazdami z odrestaurowanej ul. Kijowskiej.
Apartamenty przy Operze to budynek z parkingiem podziemnym, tarasami, wejściem i zjazdami z odrestaurowanej ul. Kijowskiej. Fot. Fadbet

Inwestycja przy ul. 27 Lipca 23

Na parterze budynku są lokale usługowe, a mieszkania położone są na pierwszym, drugim i trzecim piętrze. W podziemiu jest parking podziemny z 72 miejscami postojowymi. Zjazd do niego będzie od strony ulicy 27 Lipca. Termin realizacji to marzec 2013 roku.
Do sprzedania w tej inwestycji Fadbet ma 5 ostatnich małych mieszkań o pow. do 35 mk. oraz 6 dużych o pow. do 83 mkw. 

Budynek mieszkalno-usługowa przy ul. 27 lipca ma wysokość dostosowaną do gabarytów sąsiadującej z nią zabudowy.
Budynek mieszkalno-usługowa przy ul. 27 lipca ma wysokość dostosowaną do gabarytów sąsiadującej z nią zabudowy. Fot. Fadbet

Park Zacisze to domy i mieszkania w zabudowie szeregowej

Inwestycję charakteryzuje nowoczesna, prosta architektura. Budynki znajdują się przy ul. Łącznikowej 30 w Białymstoku. To ładne, bardzo ciche i otoczone zielenią miejsce. Do wyboru są mieszkania jedno- i dwupoziomowe w budynkach szeregowych oraz domy w zabudowie szeregowej. Każdy lokal ma garaż, a na posesji znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe. W mieszkaniach jest możliwość zainstalowania kominka.

Dowiedz się: Jak przygotować się do targów mieszkaniowych 

Domy w zabudowie szeregowej przy ul. Łącznikowej
Domy w zabudowie szeregowej przy ul. Łącznikowej Fot. Dom Trade
W tym budynku dostępne są mieszkania jedno- i dwupoziomowe.
W tym budynku dostępne są mieszkania jedno- i dwupoziomowe. Fot. Dom Trade

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

Inwestycja składa się z czterech dwukondygnacyjnych apartamentów z poddaszem użytkowym, własnym ogrodem i garażem. Walorem inwestycji Comforthome jest położenie przy ul. Ciołkowskiego w Białymstoku (kierunek Grabówka) w cichej i malowniczej okolicy. Bliskość terenów zielonych oraz pływalni pozwala na rekreację i odpoczynek. Jednocześnie w bliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, apteka oraz przystanek komunikacji miejskiej. 

Usytuowanie budynku względem stron świata oraz duże przeszklenia pozwalają na maksymalne doświetlenie  pomieszczeń. A dobór odpowiednich materiałów obniża
Usytuowanie budynku względem stron świata oraz duże przeszklenia pozwalają na maksymalne doświetlenie pomieszczeń. A dobór odpowiednich materiałów obniża koszt eksploatacji domu. Fot. Azbud+

 

Oferta niedrogich, dwukondygnacyjnych mieszkań w zabudowie szeregowej

Budynki Modernhome II  usytuowane są przy ul. św. Marcina w Zaściankach, na przedmieściach Białegostoku. Mieszkania o układzie trzy- lub czteropokojowym mają od 64,23 do 83,32 mkw.
Mieszkania na piętrze mają balkony. Pod każdym z budynków w parkingu podziemnym znajdują się garaże oraz pomieszczenie gospodarcze. Cały teren inwestycji, jak i działki między mieszkaniami, jest ogrodzony. 

Każdy lokal mieszkalny w Modernhome II ma na parterze wyjście do własnego ogrodu.
Każdy lokal mieszkalny w Modernhome II ma na parterze wyjście do własnego ogrodu. Fot. Azbud+

Obie inwestycje firmy Azbud+ są bezczynszowe. A na Targi Mieszkaniowe Kuriera Porannego deweloper proponuje dwie atrakcyjne promocje: lokal 1B w Comforthome – w cenie 315 000 zł, a także lokale B1,C1,D1 w Modernhome II – w cenie 239 000 zł. 

Apartamenty Tysiąclecia II – kompleks apartamentowy dla wymagających

Dostępne są mieszkania o powierzchni od 47 mkw. do 163 mkw. Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na rynku białostockim. Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – drewniana stolarka, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność. Główne atuty to: wysokość pomieszczeń – 2,7 m, większość apartamentów dwustronna: dobre wietrzenie i naświetlenie, wentylacja mechaniczna, ponadstandardowa wielkość okien. 

Inwestycja znajduje się przy al. 1000-lecia PP.
Inwestycja znajduje się przy al. 1000-lecia PP. Fot. Rogowski Development

Kamienica Młynowa 44

To nowa kamienica położona w bezpośrednim sąsiedztwie Opery i Filharmonii Podlaskiej, Teatru Lalek, licznych restauracji i kawiarenek oraz Parku Centralnego, przez co sam widok z okien jest niepowtarzalnym walorem tej inwestycji. Godna i powściągliwa forma zewnętrzna budynku nawiązuje do trendów nowoczesnej i wysmakowanej architektury europejskiej podkreślonych stalowymi, ręcznie kutymi balustradami od strony ulic. A zastosowanie granitu i drewna w części użytkowej podnosi rangę obiektu i przydaje mu klasy.

Klasyczny styl budynku przełamany jest aluminium i szkłem, co dodaje mu lekkości.
Klasyczny styl budynku przełamany jest aluminium i szkłem, co dodaje mu lekkości. Fot. Młynowa 44

Młynowa 44 to popularne metraże - od 30,69 do 144,11 mkw., w cenie od ok. 175 tys. zł, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki dużym oknom oraz przytulnym loggiom. Zastosowane tu inteligentne instalacje procentują oszczędnością energii elektrycznej oraz cieplnej.
Centrum miasta jest zaledwie parę minut drogi spacerem. Z kolei bezpieczny i duży plac zabaw wśród zieleni drzew pozwala na odpoczynek i spędzenie dobrego czasu z dziećmi.

Powstająca równocześnie z kamienicą piękna Galeria ABC oraz Central rozwiązują sprawę zakupów, obok działają też dwie przychodnie lekarskie i apteki. Szkoły i przedszkola są w zasięgu 700 m. Inwestycja usytuowana jest w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego. Budynek Młynowa 44 będzie oddany do użytku w drugiej połowie 2014 roku. 
Deweloper proponuje możliwość stworzenia jego indywidualnego projektu. Pomaga też sprzedać stare mieszkanie i doradza najlepszy wybór kredytu hipotecznego. 

Sonata Park – inspirująca przestrzeń mieszkalna

Sonata Park to nowoczesne, niezależne osiedle mieszkaniowe. Znajduje się ono na skraju popularnej białostockiej dzielnicy Nowe Miasto, w bliskim sąsiedztwie parku Zwierzynieckiego. To kompleks dziesięciu budynków mieszkalnych wyróżniających się nowoczesną architekturą. Mieszkańcom zapewniony został stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do internetu: to jedyne osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw.

 

Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością, a całość upiększy dekoracyjny
Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością, a całość upiększy dekoracyjny strumień wodny poprzecinany kładkami i drewnianymi przejściami. Fot. Autorska Pracownia Proejktowa arch. Agnieszka Duda

Nowe Bojary z nowoczesnym kompleksem mieszkalnym

Nowe Bojary to wyrastające w Białymstoku osiedle niezwykłe, gdzie przeszłość łączy się z nowoczesnością. W otoczeniu starych, blisko stuletnich budynków i wąskich uliczek powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny. Białostocki Jaz-Bud zaadoptował teren na ten cel bez ingerencji w zabytkową zabudowę tej unikalnej dzielnicy.

Wysokość budynków nowego osiedla będzie nawiązywała do istniejącej już zabudowy przy ul. Kraszewskiego.
Wysokość budynków nowego osiedla będzie nawiązywała do istniejącej już zabudowy przy ul. Kraszewskiego. Fot. Jaz-Bud

Umiejscowienie parkingów pod ziemią pozwoliło zaprojektować na powstającym osiedlu dużą ilości zieleni i obiektów małej architektury. Mieszkania mają przejrzyste i najczęściej poszukiwane układy mieszkań. Ich powierzchnia wynosi od 27,38 do 71,16 mkw.
Ceny mieszkań zaczynają się od 4700 zł za m kw. Inwestycja realizowana jest etapami: do części lokali już można się wprowadzać, a kolejne będą oddawane do użytku w tym i przyszłym roku. 

Budynek przy al. Jana Pawła II

W inwestycji są mieszkania o metrażu od 40 do 121 mkw. w bardzo przystępnej cenie. Lokale mają ciekawe i funkcjonalne rozkłady, panoramiczne okna i duże balkony. Do dyspozycji mieszkańców są dwa poziomy parkingów podziemnych. Najnowsza inwestycja Birkbudu będzie oddana do użytku w czerwcu 2013 roku. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska okolicy w połączeniu z dogodną komunikacją z centrum Białegostoku czyni z tej inwestycji idealną propozycję mieszkaniową dla rodzin. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, w zasięgu spaceru, znajdą Państwo sklepy, punkty usługowe, bank, kościół, restauracje, szkoły, przedszkola. Budynek mieści się bowiem w pobliżu osiedla Wysoki Stoczek. Mieszkańcy będą mieli wygodny wyjazd z miasta w stronę Warszawy, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum Białegostoku.

Nowy blok będzie miał sześć pięter oraz dwie klatki wyposażone w cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garaży.
Nowy blok będzie miał sześć pięter oraz dwie klatki wyposażone w cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garaży. Fot. Birkbud

Budynek ustawiony jest prostopadle do ulicy, co eliminuje bezpośredni zasięg hałasu. Z mieszkań po wschodniej stronie rozciąga się piękny widok na panoramę miasta, zaś z mieszkań po stronie zachodniej - na rozległe tereny zielone. 

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Sokolej

Inwestycja usytuowana jest w zacisznej okolicy, ale i w bliskości centrów handlowych i obiektów użyteczności publicznej. Mieszkania mają duże okna, które dają efekt przestronności i doświetlenia. 

Osiedle przy ul. Sokolej zostanie oddane do użytku w styczniu 2014 roku. Przykładowo mieszkanie mające ok. 105 metrów kosztuje tu 350 tys. zł.
Osiedle przy ul. Sokolej zostanie oddane do użytku w styczniu 2014 roku. Przykładowo mieszkanie mające ok. 105 metrów kosztuje tu 350 tys. zł. Fot. Asko S.A.

Deweloper Asko S.A. ma w ofercie również:
– mieszkania w centrum Białegostoku przy ul. Słonimskiej, w kameralnym bloku z garażem podziemnym wpasowanym w architekturę Bojar,
– mieszkania przy ul. Swobodnej na osiedlu Wysoki Stoczek, w wielokondygnacyjnym budynku mieszkalno-usługowym z garażem podziemnym, wyposażonym w windę dostępną od poziomu garażu.

Osiedle Nowe Miasto – Zachodnia

Mieszkańcy mają stąd dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, jak również ścieżki rowerowej prowadzącej do centrum miasta. Deweloper oferuje niewielkie metraże mieszkań z przestronnymi balkonami i ceny zaczynające się od 4180 zł za metr kwadratowy.
Dodatkowo na lokatorów czekają garaże w podziemiu (można je także kupić oddzielnie), miejsca parkingowe wokół budynku oraz dodatkowe komórki lokatorskie w cenie mieszkań.  

Już dzisiaj można się wprowadzać do niewielkiego, czterokondygnacyjnego budynku, który deweloper oddał do użytku na skraju osiedla Nowe Miasto.
Już dzisiaj można się wprowadzać do niewielkiego, czterokondygnacyjnego budynku, który deweloper oddał do użytku na skraju osiedla Nowe Miasto. Fot. Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga

 

Białostoczek – 1 Armii Wojska Polskiego

Od 4042 zł za metr kwadratowy zaczynają się ceny za lokale, które Szeliga zaczął właśnie budować na Białostoczku. Znajdują się w wielorodzinnym budynku w jednej części 2-piętrowym, w drugiej - 3-piętrowym. Jest tu 55 mieszkań i tyle samo miejsc postojowych i podziemnych garaży.
Mieszkania mają od 37,16 mkw. do 62,64 mkw. Te na parterze mają wyjścia do ogrodów.

Część budynku ma dwa, a część trzy piętra.
Część budynku ma dwa, a część trzy piętra. Fot. Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga

Uwaga! Osoby, które podczas Targów Mieszkaniowych Porannego nawiążą kontakt z deweloperem i skończy się on potem zawarciem umowy otrzymają gratis miejsce postojowe w podziemiach budynku. 

Na Targach Mieszkaniowych Porannego fachowcy pomogą zaprojektować idealne wnętrze

Osoby remontujące lub wykańczające dom i mieszkanie zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy Dimag. Specjaliści pomogą w doborze płytek ceramicznych. Zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i aranżacyjnym. W ofercie firmy jest glazura, terakota oraz ozdobne kafelki pochodzące od czołowych producentów polskich i zagranicznych. Na targach dekoratorka wnętrz odpowie na pytania dotyczące panujących trendów. Doradzi również, jak zaprojektować ładną i funkcjonalną łazienkę. Na stoisku odwiedzający będą mogli zobaczyć ekspozycję mebli łazienkowych oraz zapoznać się z katalogami producentów płytek, elementów dekoracyjnych z drewna i kamienia oraz armatury sanitarnej. 

Przykład nowoczesnej aranżacji łazienki
Przykład nowoczesnej aranżacji łazienki Fot. Dimag
Projekt łazienki w eleganckich i ponadczasowych beżach
Projekt łazienki w eleganckich i ponadczasowych beżach Fot. Dimag

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Polska w czołówce Europy! Jest raport CBRE

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na regiodom.pl RegioDom
Dodaj ogłoszenie