Białystok. Nowe mieszkania i domy

Michał Franczak
Aleja Tysiąclecia Państwa PolskiegoBudynek mieszkalny przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Białymstoku
Aleja Tysiąclecia Państwa PolskiegoBudynek mieszkalny przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Białymstoku Kombinat budowlany
Przedstawiamy przegląd aktualnych inwestycji deweloperskich, realizowanych na terenie Białegostoku i okolic.

W poniższym zestawieniu znajdziecie kilkadziesiąt ofert od największych deweloperów w mieście, zawierających zarówno mieszkania, jak i domy.

Warto zobaczyć: Mapa wybranych inwestycji mieszkaniowych w Białymstoku 

Belveder Podlaski

 • Apartamenty Branickiego

Inwestycja to budynek apartamentowy, zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Będzie to budynek z ogrzewaniem podłogowym, podwyższonymi sufitami (do 2,8 mkw.) i całodobowym monitoringiem.
Inne cechy inwestycji: lokalizacja w centrum w pobliżu Pałacu Branickich oraz wyższych uczelni. W pobliżu są centra handlowe Galeria Biała i Alfa. Miejsca parkingowe zlokalizowane będą w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach. W budynku znajdą się trzy cichobieżne windy.

Adres: ul. Branickiego
Termin realizacji: koniec maja / czerwiec 2012
Powierzchnia: od 30 do 50 mkw. (mieszkania), od 50 do 180 mkw. (apartamenty) 

Zobacz również: Białostocki rynek pierwotny na tle całego kraju 

 • Mieszkania na Swobodnej

Mieszkania na Swobodnej" to 5-piętrowy budynek. W bloku będą tylko 32 mieszkania. Ich powierzchnia waha się od 35 mkw. do 117 mkw.
"Mieszkania na Swobodnej" położone są blisko centrum, ale jednocześnie na uboczu. W sąsiedztwie budynku znajdują się przedszkola, szkoły oraz obiekty sportowe. Na miejscu są również punkty handlowo-usługowe i przychodnia medyczna. Wykończenie: standard deweloperski.

Adres: ul. Swobodna
Termin realizacji: II kwartał 2013 r.
Powierzchnia: od 35 do 117 mkw.

 • Dębowe Osiedle

"Dębowe Osiedle" to kompleks domów jednorodzinnych o powierzchni od 82 do 126 mkw. w zabudowie szeregowej. Usytuowane jest na obrzeżach Białegostoku z dostępem do przedszkoli, szkół i usług. W pobliżu zagospodarowane tereny zielone. Wykończenie wewnętrzne: tynki gipsowe, parapety: drewniane lub kamienne, okna drewniane. Wykończenie zewnętrzne: bez podpiwniczenia, dom kryty czerwoną dachówką; elewacja: tynk piaskowy + szalówka drewniana; dach: blachodachówka; drzwi garażowe drewniane, podnoszone. Ogrzewanie domu indywidualnym piecem na gaz przepływowy. Ceny już od 349 tys. zł za mkw.

Adres: u zbiegu ulic Niewodnickiej, Granicznej i Białoruskiej
Termin realizacji: II kwartał 2013 r.
Powierzchnia: od 82 do 126 mkw.

Eko-System

 • Apartamenty Wiejska

Budynek z mieszkaniami od 26 do 60 mkw., mieszkania gotowe do odbioru. W budynku jest 127 mieszkań. Inwestycję wyróżnia patio pod szklanym dachem. W budynku są dwie windy szybko- i cichobieżne oraz dwie kondygnacje podziemnych garaży. Usługi ogólnodostępne będą umieszczone na I piętrze. Obiekt jest przystosowany do monitorowania, zarządcą będzie wspólnota mieszkaniowa. Zamontowane są wideodomofony, w mieszkaniach jest też ogrzewanie podłogowe.

Adres: ul. Wiejska
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 26 do 60 mkw.

 • Eko-Osiedle

Eko-System sprzedaje mieszkania w szeregówkach o powierzchni od 46 do 72 mkw. przy ul. Puchalskiego. W standardzie jest ogródek oraz miejsce postojowe na samochód. Mieszkanie jest dwupoziomowe z balkonem. Istnieje możliwość stworzenia kominka (jest przewód kominowy). Mieszkanie oddawane w standardzie deweloperskim.

Adres: ul. Puchalskiego
Termin realizacji: częściowo zrealizowana, część do odbioru latem 2012
Powierzchnia: od 46 do 72 mkw.

 • Domy w zabudowie bliźniaczej, Puchalskiego

Przy ul. Puchalskiego Eko-System sprzedaje też domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 i 130 mkw. w cenie jest garaż jednostanowiskowy. Niedaleko terenu inwestycji jest szkoła podstawowa (500 m), sklep spożywczy – 250 m.

Adres: ul. Puchalskiego
Termin realizacji: zrealizowana
Powierzchnia: 120 i 130 mkw.

Instal Białystok

 • Sonata Park

Sonata Park to osiedle mieszkaniowe ulokowane na skraju dzielnicy Nowe Miasto. To kompleks dziesięciu budynków mieszkalnych. Łącznie na osiedlu zostanie wybudowanych około 1300 lokali. Mieszkańcom zapewniony zostanie stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Sonata Park to jedyne osiedle w Białymstoku, które będzie posiadać hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw. Na elewacjach będą dominowały stonowane barwy, a styl brył budynków uzupełnią detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii.
Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, a całość upiększy dekoracyjny strumień wodny poprzecinany kładkami i drewnianymi przejściami. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, obiekty sakralne oraz dwie z najważniejszych uczelni wyższych – Uniwersytet w Białymstoku i Politechnika Białostocka. W niespełna dziesięć minut będzie można dotrzeć do Galerii Alfa i Galerii Białej.

Adres: ul. Składowa
Termin realizacji: pierwsze lokale będą oddawane do końca czerwca 2012 r.,
Powierzchnia: od 31,72 do 70,5 mkw.

Jaz-Bud

 • Budynek przy ul. Ślusarskiej

Budynek mieszkalny wielorodzinny siedmiopiętrowy realizowany jest w Białymstoku przy ul. Ślusarskiej (róg ul. Gruntowej i ul. Ślusarskiej). Pod budynkiem zlokalizowany jest trzyczęściowy wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami postojowymi i garażami.
Obecnie dostępne są mieszkania o powierzchni od 45,32 do 65,64 mkw.
Ceny mieszkań – od 4290 zł za mkw. Do każdego mieszkania piwnica w części podziemnej budynku w cenie mieszkania. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w części podziemnej budynku w cenie 20 tys. zł. Realizacja budynku odbywa się w III etapach.

Adres: ul. Ślusarska
Termin realizacji: etap I i II - Klatka I, II, III, IV - już do odbioru; etap III - Klatka V i VI - planowany termin oddania kwiecień/maj 2012 roku.
Powierzchnia: 45,32 do 65,64 mkw.

 • Budynek D, ul. Antoniukowska

Budynek D jest już czwartym budynkiem realizowanym w kompleksie mieszkalnym u zbiegu ulic Antoniukowskiej i Świętokrzyskiej w Białymstoku w sąsiedztwie rzeki Białej. W budynku znajdzie się 285 mieszkań wraz z dwupoziomowym wielostanowiskowym parkingiem podziemnym. Obecnie dostępne są mieszkania od 20,51 do 76,19 mkw. Ceny mieszkań - od 4,1 tys. zł za mkw. Do każdego mieszkania istnieje możliwość zakupu piwnicy (w części podziemnej budynku) lub bokówki (zlokalizowanej na klatce) w cenie od 1000 zł do 5000 zł (w zależności od powierzchni). Miejsca postojowe pod budynkiem w cenie 19,9 tys. zł. Garaże są w cenie od 27 tys. zł do 45 tys. zł. Realizacja inwestycji odbywa się w dwóch etapach.

Adres: ul. Antoniukowska
Termin realizacji: etap I - klatki I, II, III, IV - już do odbioru; klatki V, VI - planowany termin oddania do 02.05; klatki VII i VIII - planowany termin oddania do 30.06; klatki IX i X - planowany termin oddania do 30.08.
Powierzchnia: od 20,51 do 76,19 mkw.

 • Budynki A i B, ul. Ryska

Nowe osiedle w sercu miasta. W cieniu starych budynków i wąskich uliczek, powstaje kompleks mieszkalny. Wysokość budynków od ulicy Kraszewskiego będzie nawiązywała do już istniejącej IV kondygnacyjnej zabudowy i będzie rosła do IX kondygnacji w stronę ulicy Łąkowej. W skład inwestycji wchodzi wielostanowiskowy parking podziemny z garażami i miejscami postojowymi. Osiedle jest monitorowane.

Adres: ul. Ryska
Termin realizacji: I etap - I klatka budynku A oraz I i II klatka budynku B - do 30.12.2012 roku; II etap - II klatka budynku A oraz III i IV klatka budynku B - do 30 czerwca 2013 roku; III etap - klatka III i IV budynku A – do 30 sierpnia 2013 r.; IV etap - klatka V i VI budynku B – do grudnia 2013 r; V etap – klatka V i VI budynku A – do czerwca 2014 r.
Powierzchnia: mieszkania o metrażu od 27,89 do 72,40 mkw; lokale usługowe o metrażu od 20,56 do 87,62 mkw.

Kombinat budowlany

 • Budynek C, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Kombinat budowlany realizuje obecnie Budynek C przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego w Białymstoku. Do nabycia są ostatnie mieszkania o pow. 46-82 mkw. Cena to 3865 zł za mkw. za mieszkania na parterze i 4140 zł za mkw. za lokale na pozostałych piętrach. W budynku funkcjonują windy cichobieżne, są garaże podziemne, miejsca parkingowe, plac zabaw i pomieszczenia na wózki i rowery.
Budynek jest trzecim w zespole pięciu budynków, z garażami i lokalami usługowymi. W budynku zaprojektowano 128 mieszkań, 3 lokale usługowe i 80 garaży w poziomie parteru i piwnic oraz miejsca postojowe ogólnodostępne na przyległym terenie. Komórki lokatorskie przypisane są do każdego mieszkania i są w ich cenie. Inwestycja jest dogodnie położona, w niewielkiej odległości od centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, ścieżki rowerowej, giełdy towarowej i centrum handlowego.

Adres: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 46 – 82 mkw.

 • Budynek D1, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Budynek D1 przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego to budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Formą zewnętrzną bryła budynku nawiązuje do sąsiednich budynków przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 52, 54 i 56. Budynek będzie posiadał V-VI kondygnacji nadziemnych i I kondygnację podziemną, będzie całkowicie podpiwniczony. W budynku zaprojektowano 61 mieszkań dwu- trzy- i czteropokojowych o pow. 33-66 mkw., 15 garaży i 8 platform samochodowych w poziomie piwnic oraz miejsca postojowe ogólnodostępne na przyległym terenie. Komórki lokatorskie umieszczono w piwnicach budynku, przypisano je do każdego mieszkania i są w ich cenie. Zaprojektowano też plac zabaw i pomieszczenia na wózki. Klatki schodowe wyposażone są w cichobieżne windy osobowe z poziomu garaży podziemnych. Inwestycja w niewielkiej odległości od centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, ścieżki rowerowej, giełdy towarowej i centrum handlowego.

Adres: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
Termin realizacji: listopad 2012
Powierzchnia: mieszkania o powierzchni od 33 do 65 mkw.

 • Budynek B, ul. Piasta

Kolejną inwestycją jest budynek B przy ul. Piasta (os. Pieczurki w Białymstoku). Do sprzedaży są mieszkania o pow. od 35 do 67 mkw. Cena zaczyna się od 4320 zł za mkw. Termin realizacji przypada na czerwiec tego roku. Na potrzeby mieszkańców są wybudowane garaże podziemne.
Budynek mieszkalny wielorodzinny tworzą 4 klatkami schodowe z 43 mieszkaniami, 22 garażami i lokalem usługowym w poziomie parteru. Jest to budynek o wysokości trzech kondygnacji plus poddasze użytkowe z dachem dwuspadowym. Komórki lokatorskie przynależą do mieszkań i są w ich cenie. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany chodnikami oraz zielenią. W okolicy jest las na Pieczurkach.

Adres: ul. Piasta
Termin realizacji: czerwiec 2012
Powierzchnia: mieszkania od 35 do 67 mkw.

 • Budynek przy ul. Łąkowej

Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta. Ma dwie klatki schodowe, trzy piętra i 19 mieszkań. Miejsca parkingowe zapewniono projektując 18 dwupoziomowych stalowych platform samochodowych. Dla chcących zaparkować samochód na terenie posesji znajdą się miejsca postojowe ogólnodostępne. Pomyślano także o komórkach lokatorskich.

Adres: ul. Łąkowa
Termin realizacji: czerwiec 2012
Powierzchnia: mieszkania od 39 do 63 mkw.

 • Budynek B1 przy ul. Transportowej

Budynek zaprojektowano jako 2-piętrowy, 10-klatkowy z 82 mieszkaniami i 66 garażami w poziomie piwnic. Dla każdego lokalu mieszkalnego zostało zapewnione miejsce postojowe w garażu lub na parkingach ogólnodostępnych. Komórki lokatorskie przynależą do mieszkań. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 36,90 - 61,20 mkw. znajdującego się w podziemiach budynku.

Adres: ul. Transportowa
Termin realizacji: czerwiec 2012
Powierzchnia: mieszkania od 34 do 71 mkw.

 • Budynek przy ul. Gen. Władysława Andersa

Budynek 6-klatkowy zlokalizowany jest przy ul. Gen. Władysława Andersa od strony ul. Wasilkowskiej, możliwy jest dojazd od ulicy Traugutta. Bryła ma zróżnicowaną wysokość: trzech i pięciu pięter. Obiekt mieści 107 lokali mieszkalnych, 81 garaży i 15 miejsc postojowych w poziomie piwnic i 2 lokalu usługowe. Do każdego mieszkania przydzielona jest komórka lokatorska.

Adres: ul. Gen. Władysława Andersa
Termin realizacji: wrzesień 2012
Powierzchnia: mieszkania od 28 do 82 mkw.

 • Domy jednorodzinne (bliźniaki) przy ul. Zakątek

Domy jednorodzinne zaprojektowano jako dwukondygnacyjne bez piwnic. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, w.c., kotłownia, spiżarnia i garaż. Na piętrze usytuowano cztery sypialnie z wyjściami na balkony, WC i łazienkę. Kupujący otrzyma dom z ogrodzoną posesją, z wjazdem bramą sterowaną pilotem.

Adres: ul. Zakątek
Termin realizacji: lipiec 2012
Powierzchnia: domy o powierzchni 124,64 mkw.

 • Budynki przy ul. Jagiellońskiej

Inwestycja przy ul. Jagiellońskiej w Białymstoku zakłada budowę siedmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym z nich znajdują się po dwa lokale mieszkalne (na pierwszym i drugim piętrze) oraz garaże z dwoma miejscami parkingowymi i kotłownią na parterze. Całość skomunikowana jest wspólną klatką schodową. Na pierwszym piętrze zaprojektowano mieszkania trzy- i czteropokojowe o powierzchni 70,30 - 74,00 mkw. Drugie piętro to mieszkania o powierzchni 98,50 - 102,40 mkw. – trzypokojowe z atrakcyjnymi antresolami. Stan wykończenia, tak zwany stan deweloperski, bez białego montażu i wykończenia obejmuje: instalacje elektryczne, domofonowe, zimnej wody, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania gazowego bez kotła gazowego.

Adres: ul. Jagiellońska
Termin realizacji: październik 2012
Powierzchnia: mieszkania od 70,30 do 102,40 mkw.

 • Budynek przy ul. I Armii Wojska Polskiego

Budynek zaprojektowano jako 3-klatkowy, 2 piętrowy z 27 mieszkaniami, 24 garażami i miejscami postojowymi ogólnodostępnymi. Dla każdego mieszkania komórka lokatorska.

Adres: ul. I Armii Wojska Polskiego
Termin realizacji: koniec 2012
Powierzchnia: mieszkania od 40 do 74 mkw.

 • Mieszkania przewidziane do sprzedaży po II kwartale 2012 r.

Budynek przy ul. I Armii Wojska Polskiego z 121 mieszkaniami
Budynek przy ul. Ogrodowej z 50 mieszkaniami
Budynek przy ul. Plażowej bud. A z 69 mieszkaniami
Budynek przy ul. 27 Lipca bud. D z 72 mieszkaniami
Budynek przy ul. Krakowskiej z 76 mieszkaniami

Rogowski Development

 • Apartamenty Tysiąclecia

Firma oferuje apartamenty o wysokości zwiększonej do 2,7 m z obszernymi tarasami, balkonami i dużą ilością przeszkleń. Dzięki specjalnej konstrukcji (grube stropy i ściany nośne) apartamantowiec Tysiąclecia jest cichym budynkiem.
Inwestycje wyróżnia bogata infrastruktura publiczna. Przedszkola, szkoły, przychodnie są obecne na przylegającym osiedlu. W pobliżu inwestycji znajduje się galeria handlowa z delikatesami Piotr i Paweł oraz przyszła część handlowa obiektu. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum miasta. Mieszkania są gotowe do odbioru.

Adres: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
Termin realizacji: zrealizowane
Powierzchnia: mieszkania od 28 do 190 mkw.

 • Apartamenty Tysiąclecia II

Drugi etap inwestycji Apartamenty Tysiąclecia. Główne elementy charakterystyczne inwestycji: podwyższone pomieszczenia oraz ponadstandardowe okna maja za zadanie dobrze doświetlić wnętrza i zapewnić wrażenie przestrzeni. Budynek realizowany jest z wykorzystaniem drewnianej stolarki. Konstrukcja jest wyciszona. Podobnie, jak w przypadku Apartamentów Tysiąclecia, infrastruktura jest dostępna na przylegającym osiedlu. W jej skład wchodzą przedszkola, szkoły, przychodnie. W pobliżu jest galeria Piotr i Paweł.

Adres: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
Termin realizacji: I kwartał 2012r.
Powierzchnia: mieszkania od 47 do 163 mkw.

 • Sun Lofty Tysiąclecia

Lofty to przestrzenie mieszkalne adaptowane z budynków pofabrycznych. Rogowski Development oferuje Sun Lofty Tysiąclecia czyli mieszkania powstające w oparciu o istniejącą żelbetową konstrukcję budynku. Dzięki słupowej konstrukcji przestrzeń mieszkalna daje szerokie pole do popisu w aranżacji wnętrza. Południowa ekspozycja wszystkich mieszkań gwarantuje stałą obecność słońca. Zarówno dojazd do centrum, jak i dotarcie do lasów na obrzeżach miasta zajmują parę minut.

Adres: Al. 1000-lecia PP
Termin realizacji: II kwartał 2012 r.
Powierzchnia: mieszkania od 50 do 98 mkw.

 • Słoneczne Tarasy 2

Jest to drugi etap popularnej inwestycji Słoneczne Tarasy. Samodzielny budynek składa się z bliźniaczych apartamentowców z własnym, ogrodzonym ogródkiem i placem zabaw dla dzieci. Atutem inwestycji jest sąsiedztwo zielonych terenów rekreacyjnych oraz wyłącznie osiedlowego ruchu samochodowego. Osiedle Słoneczne Tarasy posiadać będzie własny, dwuhektarowy park w sąsiedztwie rzeki Białej.

Adres: Al. Jana Pawła II
Termin realizacji: budynek 2 i 3 – I kw. 2012, budynek 4 – II kw. 2013 IV kwartał 2011r.,
Powierzchnia: mieszkania od 35 do 75 mkw.

 • Rezydencja Nowy Świat

Rezydencja Nowy Świat to najbardziej prestiżowa inwestycja Rogowski Development. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, ok. 300 metrów deptaka na Rynku Kościuszki. Apartamentowiec będzie posiadał wewnętrzne patio z fontannami i ogrodem całorocznym. Inwestycja ma też dwupoziomowy garaż podziemny. Mieszkania są gotowe do odbioru.

Adres: ul. Nowy Świat
Termin realizacji: I kwartał 2011,
Powierzchnia: mieszkania od 35 do 174 mkw.

 • Nowa Blokowa

Nowa Blokowa to inwestycja położona na osiedlu Antoniuk. Budynek jest wyposażony w podziemne garaże i ciche windy. Dzięki umiejscowieniu na istniejącym osiedlu, jest łatwy dostęp do istniejącej infrastruktury publicznej.

Adres: ul. Blokowa
Termin realizacji: IV kwartał 2011 r.
Powierzchnia: mieszkania: od 46 do 67 mkw.

 • Pogodna Zachodnia

Pogodna Zachodnia to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany na terenie dzielnicy Nowe Miasto. Budynek ma wewnętrzny ogród dostępny tylko dla mieszkańców. Zlokalizowany jest nieopodal niedawno zrealizowanych kameralnych inwestycji mieszkaniowych. Inne wyróżniki: sąsiedztwo istniejącego młodego osiedla oraz infrastruktury publicznej. Propozycja na pierwsze lokum.

Adres: ul. Zachodnia/Żeromskiego
Termin realizacji: etap 1 - IV kw. 2011; etap 2 - III kw. 2012
Powierzchnia: mieszkania od 41 do 74 mkw.

 • Osiedle Zielone i Osiedle Zielone II

Kameralne, niskie budynki mieszkaniowe o uniwersalnej architekturze położone są przy ul. Sybiraków w sąsiedztwie terenów zielonych. Dojazd do Alei Piłsudskiego zajmuje parę minut. W okolicy znajduje się galeria handlowa Biała oraz szereg placówek handlowych. Planowana jest rozbudowa dróg .

Adres: ul. Warmińska
Termin realizacji: IV kwartał 2011 r.
Powierzchnia: mieszkania od 34 do 100 mkw.

 • Zakątek Wołyńska

Kameralna inwestycja na osiedlu Sybiraków. Gotowa infrastruktura handlowa i usługowa w sąsiedztwie. Mała liczba mieszkań.

Adres: ul. Wołyńska
Termin realizacji: I kwartał 2011 r.
Powierzchnia: mieszkania od 45 do 91 mkw.

 • Apartamenty Mickiewicza

Inwestycja przy ul. Mickiewicza jest położona blisko galerii handlowych, obwodnicy, nowego gmachu sądu, stawów oraz parku Zwierzynieckiego. Mieszkania gotowe do odbioru.
Adres: ul. Mickiewicza
Termin realizacji: III kwartał 2010
Powierzchnia: mieszkania od 53 do 160 mkw.

Yuniversal Podlaski

 • Magnoliowe Ogrody

Osłonięte od ulicznego ruchu budynki i atrakcyjna lokalizacja: siedem minut od ratusza, osiem od Parku Branickich, sześć od ulicy Lipowej. Inwestycja blisko centrum miasta, a także aptek, szkół, przedszkoli oraz przychodni. Magnoliowe Ogrody tworzą dwa budynki (5 i 3- piętrowe) oferujące duży wybór mieszkań dwu i trzypokojowych oraz kawalerek.

Adres: ul. Fabryczna/Ogrodowa
Termin realizacji: IV kwartał 2013 r.
Powierzchnia: od 27,80 do 65,74 mkw.

 • Zakątek Spacerowa

Zakątek Spacerowa to najnowsza inwestycja firmy Yuniversal Podlaski. Położona na Bojarach. Punkty wyróżniające inwestycję to m. in. ponadstandardowe przeszklenia zastosowane w projekcie. Budynek jest ogrodzony, dostęp do niego jest dozorowany. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego i piwnicy.

Adres: ul. Spacerowa
Termin realizacji: październik 2012 r.
Powierzchnia: od 28,99 do 105,19 mkw.

 • Pastelowe Zacisze

"Pastelowe Zacisze" jest położone obok ulicy Waszyngtona, Skłodowskiej i Legionowej. Jego mieszkańcy będą mieć łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej. Inne atuty: rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, wkomponowanie w istniejące już osiedle oraz sieć ścieżek rowerowych.

Adres: ul. Szpitalna/Waszyngtona
Termin realizacji: grudzień 2012 r.
Powierzchnia: od 46 do 112,5 mkw.

 • Nowe Bojary

Inwestycja na Bojarach, nieopodal Urzędu Miejskiego. Zwarta i klasyczna zabudowa miejska, wysokie nasycenie obiektami użyteczności publicznej i placówkami handlowymi, dobre skomunikowanie z centrum miasta.

Adres: ul. Słonimska
Termin realizacji: 30 września 2012 r.
Powierzchnia: od 41,12 do 115,03 mkw.

 • Apartamenty Sienkiewicza

Apartamenty Sienkiewicza ma dwa poziomy biurowe zwieńczone 18 apartamentami. O bezpieczeństwo lokatorów zadba monitoring obiektu i portiernia.
Charakterystycznym elementem inwestycji jest wkomponowana XIX-wieczna kamienica.

Adres: ul. Sienkiewicza przy KWP
Termin realizacji: marzec 2012 r.
Powierzchnia: od 31,72 do 93,40 mkw.

 • Osiedle W Dolinie (Etap I, II, III, IV)

Inwestycja przy ul. Produkcyjnej stworzona dla osób ceniących sobie spokój i towarzystwo terenów zielonych. Jest to zamknięty kompleks 22 budynków z mieszkaniami o powierzchni od 37 do 62 mkw i lokalami usługowymi, nieopodal hipermarketu. Dobre połączenie z centrum (ok. 12 minut). Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość trasy wylotowej na Warszawę i na Ełk.

Adres: ul. Produkcyjna
Termin realizacji: I etap wrzesień 2012 , II etap listopad 2012, III etap I kwartał 2013
Powierzchnia: od 37 do 62 mkw.

 • Osiedle w Zieleni

Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal osiedla Nowe Miasto - przy zbiegu ulic Ciołkowskiego i Kawaleryjskiej. Osiedle W Zieleni – położone w sąsiedztwie terenów zielonych i lasów.

Adres: ul. Wiadukt
Termin realizacji: oddane do użytku
Powierzchnia: 62,65 do 85,58 mkw.

Wersal Podlaski

 • Apartamenty Żelazna

Inwestycja położona jest pomiędzy ulicą Legionową a Waszyngtona. Otoczenie Centrum nasycone jest infrastrukturą: są tu restauracje, markety i obiekty publiczne.
Dominantą architektoniczną mini-osiedla jest siedemnastopiętrowy apartamentowiec, wyposażony w dwie windy, otoczony balkonami, oferujący przestrzenne mieszkania. Konstrukcja budynku (grube stropy i ściany typowe dla wysokich budynków) powstawała z myślą o dobrej izolacji akustycznej. Wieżowiec otoczony jest zespołem kameralnych bloków mieszkalnych o podwyższonym standardzie, również wyposażonych w windy i podziemne parkingi. Mieszkania w niższym zespole mieszkalnym charakteryzują obszerne loggie, które nie są wliczane w metraż, a co za tym idzie – w powierzchnie i ceny mieszkań.

Adres: ul. Żelazna
Termin realizacji: zrealizowano
Powierzchnia: od 34.90 mkw. do 160.10 mkw. 

od 12 lat
Wideo

Jak złodzieje oznaczają domy, które chcą okraść?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na regiodom.pl RegioDom