Pracownicy DB Schenker ruszają do akcji

Artykuł sponsorowany
Pracownicy DB Schenker ruszają do akcji             Pracownicy DB Schenker ruszają do akcji
Pracownicy DB Schenker ruszają do akcji Pracownicy DB Schenker ruszają do akcji DB Schenker
DB Schenker wystartował z wiosenną edycją wolontariatu pracowniczego w całej Polsce. Mimo trudności wynikających z pandemii pracownicy nie poddają się i chcą nieść pomoc w swoich społecznościach lokalnych. Zrealizują 32 projekty.

COVID-19 postawił przed światem wiele przeszkód. Musimy stosować się do obostrzeń i zachowywać dystans. Jednak nie wolno nam zapominać o potrzebujących. Ostatnie miesiące to test naszej wrażliwości. Na co dzień pracownicy i kurierzy DB Schenker podejmują wiele działań, by w niezakłócony sposób dostarczać towary do sklepów i na linie produkcyjne. Kolejna edycja wolontariatu „Czas Pomagania" to okazja, aby wspierać najbardziej potrzebujących w społecznościach lokalnych.

Tej wiosny w ramach 32 projektów wolontariusze ruszą z pomocą m.in. do domów dziecka, hospicjów, szpitali i osób w kryzysie bezdomności. Będzie też pomoc dla zwierząt w schroniskach. Nie zabraknie akcji porządkowania terenów zielonych czy nauki pierwszej pomocy. Wszystko z zachowaniem wymaganych środków ostrożności. Po raz kolejny do projektów przyłączą się przewoźnicy i kierowcy współpracujący z operatorem logistycznym, a także wielu klientów i instytucje publiczne.

_– Naszym celem jest budowanie dobrych relacji z otoczeniem, dlatego wspieramy pracowników w realizowaniu działań wolontariackich. „Czas Pomagania" nie tylko poprawia funkcjonowanie wielu niezbędnych placówek w naszym otoczeniu, ale także wzmacnia relacje z lokalnymi społecznościami – _mówi Beata Konecka, PR & CSR Manager w DB Schenker.

DB Schenker prowadzi wolontariat pracowniczy „Czas Pomagania" od 14 lat. Co roku jest realizowany w dwóch odsłonach: Świąteczny – w okresie bożonarodzeniowym, oraz Zielony – na wiosnę. 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom