Pomagamy w termomodernizacji

Materiał informacyjny Krispol

Od wyceny po dotacje

Inwestycje budowlane to nie tylko stawianie nowych budynków, ale także termomodernizowanie już istniejących. W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga kompleksowej termomodernizacji. U źródeł tych działań leżą potrzeby związane z rosnącymi cenami energii cieplnej oraz deficyt surowców pozwalających na jej produkcję. Temat renowacji budynków wywołuje duże zainteresowanie społeczne. Wobec rosnących kosztów ogrzewania, niezależnie od źródła ciepła, skutecznym sposobem na ciepły dom i oszczędność energii jest wymiana okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej. Ostatecznie nie chodzi tu wyłącznie o koszty ogrzewania. Niezależnie od wieku, dla każdego z nas najważniejsze jest zdrowie, codzienny komfort życia i użytkowania domu, a także troska o przyszłe pokolenia. To inwestycja z Gwarancją spokoju.

KOMPLEKSOWA TERMOMODERNIZACJA

Kompleksowa wymiana stolarki to poważna inwestycja, dlatego należy zakładać, że środki w nią włożone będą się zwracały. Wybór solidnych okien, bram garażowych i drzwi zewnętrznych wpływa na obniżenie rachunków, a dopasowane rozwiązania służą bezawaryjnie przez długie lata i nie wymagają szybkiej wymiany. Co więcej zakup nowej stolarki do termomodernizowanego domu można zrealizować z dofinansowaniem, np. z programu Czyste Powietrze czy też zyskać oszczędności w postaci termomodernizacyjnej ulgi podatkowej. Produkty marki KRISPOL znajdują się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów, spełniają wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej. Energooszczędna i dobrze zamontowana stolarka pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz domu, a tym samym zapewnia komfort cieplny, który przekłada się na codzienną jakość życia. Należy również pamiętać, że ciepłe okna, drzwi i bramy garażowe to ulga dla środowiska.

krispol

KOMPLET STOLARKI OD JEDNEGO PRODUCENTA

Zakup kompletu stolarki, czyli okien, osłon, bramy garażowej i drzwi zewnętrznych niewątpliwie wpływa na użytkowanie domu. Wybór rozwiązań od jednego producenta pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także gwarantuje pełną spójność, zarówno stylistyczną, jak i technologiczną wybranych produktów. Okna, drzwi i bramy garażowe montowane 15-20 lat temu mają współczynniki przenikania ciepła nawet trzykrotnie wyższe niż nowe, do tego często zamontowane są w sposób niezgodny z dzisiejszymi standardami. Decyzję o wyborze kompletu stolarki powinna poprzedzać więc analiza potrzeb i oczekiwań inwestora. Należy określić warunki, w jakich produkty będą użytkowane. Niektóre rozwiązania lepiej sprawdzą się w budownictwie w centrum miasta, inne natomiast w domach zlokalizowanych na przedmieściach lub na wsi. Kompleksowe, dobrze przemyślane zakupy to niezwykle ważna w obecnych czasach Gwarancja spokoju na wiele lat.

NIE TRAĆ ENERGII

Właściciele domów wybudowanych w XX wieku obawiają się zimy i wysokich rachunków za ogrzewanie. Można temu zaradzić wymieniając okna, drzwi zewnętrzne, bramę garażową lub montując dodatkowe osłony okienne – rolety zewnętrzne. W ten sposób dom przestanie tracić energię, a w dłuższym okresie czasu zacznie na siebie zarabiać. Wymiana stolarki w domu wydaje się być skomplikowanym przedsięwzięciem, dlatego inwestorzy potrzebujący wsparcia mogą udać się do Salonu KRISHOME, w którym termo -specjaliści dokonają bezpłatnej konsultacji i posłużą fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji – od wyceny po dotację.

Znajdź najbliższy Salon KRISHOME lub Partnera Handlowego w Twoim mieście.
krispol.pl/salony

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom