Nowe kotły Beretta – Exclusive

Artykuł sponsorowany
Nowe kotły Beretta – ExclusiveNowe kotły Beretta – Exclusive
Nowe kotły Beretta – ExclusiveNowe kotły Beretta – Exclusive Beretta
Nowe kotły Beretta – Exclusive – wyróżniają się innowacyjnym wzornictwem i wysoką efektywność energetyczną.

Nowa seria kotłów wiszących marki Beretta - Exclusive - oferuje wiele zalet, w tym innowacyjny system aktywnej kontroli spalania (ACC), przyjazny dla użytkownika panel sterowania i możliwość zdalnego sterowania. Te cechy sprawiają, że kocioł Exclusive jest nowoczesnym i odpowiednim wyborem dla osób, które nie chcą iść na kompromis w zakresie wzornictwa i efektywności energetycznej. Beretta, część Grupy Riello, lidera w dziedzinie produktów i usług w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i efektywności energetycznej, jest częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.

Kocioł Exclusive wyposażony jest w nowoczesny i przyjazny dla użytkownika panel sterowania, pokryty elegancką klapką, pod którą widać pasek LED wskazujący aktualny stan pracy. Interfejs posiada 3,5-calowy podświetlany wyświetlacz LCD, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą tekstu i ikon. Cztery przyciski umożliwiają przeglądanie panelu w prosty i intuicyjny sposób, umożliwiając dostęp do wszystkich ustawień i parametrów kotła i instalacji. Zaawansowana autodiagnostyka w połączeniu z wyjątkowymi funkcjami panelu sterowania uzupełnia obraz innowacji.

System ACC kotła, zaprojektowany oraz opracowany przez Beretta, zapewnia funkcjonalność, wydajność i niski poziom emisji w każdych warunkach. System utrzymuje optymalną wartość mieszanki powietrza i gazu na czas trwania modulacji mocy - zapewniając, że odczyty dwutlenku węgla spełniają surowe normy emisji. Zaawansowany, ekskluzywny system sterowania zapewnia samoregulację spalania, dzięki czemu nie ma potrzeby wstępnej kalibracji, a kocioł może pracować z różnymi rodzajami gazu.
Dzięki ulepszonej technologii wymienniki ciepła w kotłach Beretta charakteryzują się bardzo wysoką sezonową wydajnością energetyczną wynoszącą 94% (wydajność obliczona zgodnie z nową dyrektywą Unii Europejskiej ErP) i mają klasę efektywności energetycznej A. Kocioł oferuje wydajność energetyczną i redukcję emisji bez wpływu na poziom komfortu.

Podłączając programator Wi-Fi BeSMART do kotła w trybie komunikacji cyfrowej, możliwe jest zdalne sterowanie kotłem, a także całym systemem, za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie. Ta kombinacja kotła z programatorem gwarantuje klasę efektywności energetycznej na poziomie A +. Aby uzyskać szczegółowe informacje o nowym programatorze BeSMART, odwiedź naszą dedykowaną stronę www.besmart-home.com.

Ze względu na wysoką jakość wyposażenia Beretta RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje 5-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl. Rejestrując kocioł w trybie online, użytkownicy będą automatycznie informowani o planowanych kontrolach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi kotła będą w bazie danych producenta.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.berettaheating.com

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom