Loteria ,,Gazety Lubuskiej". Do wygrania mieszkanie w Zielonej Górze

redakcja GL, Autor (mc)
Mieszkanie do wygraniaGłówną nagrodą w loterii ,,Gazety Lubuskiej" jest mieszkanie w Zielonej Górze przy ul. Zachodniej/Godlewskiego 1A/41.
Mieszkanie do wygraniaGłówną nagrodą w loterii ,,Gazety Lubuskiej" jest mieszkanie w Zielonej Górze przy ul. Zachodniej/Godlewskiego 1A/41. Archiwum ,,GL"
Zbieraj kupony drukowane codziennie w "Gazecie Lubuskiej" i weź udział w losowaniu mieszkania oraz 20 nagród pieniężnych.

Codziennie na łamach ,,Gazety Lubuskiej" publikujemy kupony. Każdy kupon jest oznaczony numerem, datą wydawniczą oraz dniem tygodnia.

Aby wziąć udział w loterii należy wyciąć i zebrać zestaw minimum 10 kolejnych, następujących po sobie kuponów i dostarczyć go do Biura Loterii ,,Gazety Lubuskiej" (al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra) z dopiskiem "Loteria mieszkaniowa Gazety Lubuskiej".

Zestaw kuponów musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu. Żaden numer nie może się powtarzać.

Czytelnicy mogą włączyć się do loterii w dowolnym momencie.

Osoby, które wykupią prenumeratę ,,Gazety Lubuskiej" otrzymują specjalne kupony loteryjne dla Prenumeratorów. Drukujemy je w magazynowych wydaniach "GL", które otrzymują wyłącznie Prenumeratorzy. Każdy kupon Prenumeratora odpowiada jednemu zestawowi 10 zwykłych kuponów.

Do udziału w losowaniu nagród wystarczy nawet jeden przesłany zestaw kuponów lub jeden kupon loteryjny dla Prenumeratorów. Czytelnicy mogą gromadzić nieograniczoną liczbę zestawów i zwiększać w ten sposób swoje szanse na wygraną.

Każdy z uczestników loterii może nadesłać dowolną liczbę zestawów kuponów i kuponów Prenumeratorów. Każdy zestaw kuponów i każdy kupon loteryjny dla Prenumeratorów powinny być przesłane w osobnej kopercie. 

Zobacz też: Regulamin Loterii Mieszkaniowej ,,GL" 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czy warto kupować dzisiaj mieszkanie?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom