Budowa domu jak partia szachów

Materiał informacyjny firmy WIŚNIOWSKI
Budowa domu jest jak partia szachów. Liczy się dobre otwarcie! Najlepiej z Arcypromocją „Podwójny Gambit” na bramy, okna, drzwi czy ogrodzenie marki WIŚNIOWSKI. Tylko teraz gwarantowany zwrot kosztów do 2000 zł i konkurs z łączną pulą nagród 100 000 zł.

Gambit czyli otwarcie

Budowa domu otwiera zwykle nowy rozdział w życiu inwestora. To w tym momencie decyzja o wyborze okien, drzwi i bramy garażowej nabiera znaczenia. Rozpoczęta inwestycja krystalizuje się na naszych oczach - staje się pełniejsza, nabiera koloru. Zamknięcie jej z pomocą okien, drzwi i bramy garażowej to krok milowy, który przybliża nas do zamieszkania w wymarzonym domu. Dopełnieniem jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego dom wymaga odpowiedniej ochrony w postaci ogrodzenia.

Każdy inwestor prędzej czy później staje przed dylematem, jakie produkty wybrać dla wymarzonego domu. Gwarancją udanej inwestycji są materiały wysokiej jakości. Kupując bramy, okna, drzwi czy ogrodzenie warto więc postawić na sprawdzone produkty marki WIŚNIOWSKI, zwłaszcza teraz, gdy do wygrania jest nawet 25 000 zł. Wszystko za sprawą Arcypromocji „Podwójny Gambit”.

od 16 lat

Jak skorzystać z Arcypromocji?

Zasady udziału w promocji są proste. Wystarczy zamówić produkty marki WIŚNIOWSKI o wartości minimum 5000 zł i zarejestrować zakup na stronie producenta. W zamian otrzymamy gwarantowany zwrot kosztów. Ale to nie wszystko! Mamy także szansę wziąć udział w konkursie z pulą nagród o wartości 100 000 zł. Warunkiem jest odpowiedź na pytanie: dlaczego wybór marki WIŚNIOWSKI to dobry ruch dla naszej inwestycji?

„Podwójny Gambit” to oczywiście podwójny zysk. Po pierwsze, producent gwarantuje zwrot części poniesionych kosztów nawet do 2000 zł. Po drugie, mamy szansę wygrać jedną z 9 nagród pieniężnych, w tym dwie główne nagrody o wartości 25 000 zł. To naprawdę niepowtarzalna okazja!

Lato to dobry czas na remont

Polacy nie zrażają się wysokimi cenami materiałów budowlanych i decydują się na remonty zamiast wakacji, jak wynika z badania „Polaków Portfel Własny: Wiosenne wyzwania 2023” Santander Consumer Banku.

Wśród planowanych prac remontowych ważne miejsce zajmuje wymiana okien. Do popularności przedsięwzięcia przyczynił się zapewne rządowy program „Czyste Powietrze”, który oferuje nawet do 135 000 zł dotacji na wymianę okien, drzwi czy bramy garażowej. Jednym z warunków jest wybór odpowiednich, energooszczędnych produktów, których nie brakuje w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Bo energooszczędność opłaca się zarówno zimą, jak i latem, kiedy szczelna stolarka ma wpływ na zużycie energii dla klimatyzacji.

Podejmij strategiczną decyzję

Arcypromocji WIŚNIOWSKI towarzyszy szeroko zakrojona kampania 360. W przygotowaniach do nagrania spotu doradzała Aleksandra Tarnowska, kandydatka na mistrzynię FIDE.

Oko szachisty zauważy, że ułożenie figur w wideo nie jest przypadkowe. Tak jak nieprzypadkowa jest oferta produktów w Arcypromocji „Podwójny Gambit”. To strategiczna decyzja dla Twojej inwestycji. Dobre otwarcie gwarantują wyłącznie bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na regiodom.pl RegioDom