Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!

Artykuł sponsorowany
Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!
Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji! Paweł Powroźnik
Już 2 marca 2020r. rozpocznie się kolejna edycja Szwedzkiej Dotacji do pomp ciepła NIBE do 10 000 zł.

Jeśli marzysz o czystym, energooszczędnym i komfortowym systemie grzewczym, skorzystaj ze wsparcia do 5 000 zł do pompy ciepła, do 6 000 zł do pompy ciepła wraz z rekuperatorem NIBE ERS lub GV-HR, do 9 000 zł na zakup pompy ciepła z zestawem paneli fotowoltaicznych NIBE PV. Dotację w wysokości 10 000 zł można otrzymać na zakup pompy ciepła, rekuperatora oraz zestawu paneli fotowoltaicznych NIBE PV. Szwedzką Dotację marki NIBE można łączyć z ulgą podatkową oraz dotacją w ramach programu NFOŚiGW "Czyste Powietrze" lub "Mój Prąd". 

Rejestracja w promocji, regulamin i szczegółowe informacje na www.szwedzkadotacja.pl

 

Pompy ciepła to urządzenia, które umożliwiają redukcję zużycia konwencjonalnej energii na cele grzewcze o 80%, czyli o tyle obniżają rachunki. Konwencjonalne źródło zamienione jest na odnawialne źródło energii, czyli ciepło geotermalne lub aerotermalne. Jednak budowa domów energooszczędnych jest droższa niż w przypadku budownictwa tradycyjnego. Dlatego firma NIBE-BIAWAR po raz kolejny wychodzi naprzeciw wszystkim budującym oraz modernizującym swój dom. Dzięki dofinansowaniu w ramach Szwedzkiej Dotacji można uzyskać nawet 10 000 zł wsparcia na zakup pompy ciepła, rekuperatora oraz systemu fotowoltaicznego, czyli kompletnego systemu gwarantującego ekologiczny dom bez rachunków.

20 LAT POMP CIEPŁA NIBE W POLSCE

 
Z okazji 20-lecia sprzedaży pomp ciepła NIBE w Polsce, w lutym otwarte zostało nowoczesne Centrum Szkoleniowe NIBE-BIAWAR. Centrum jest częścią nowej fabryki znajdującej się w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Nowe centrum szkoleniowe NIBE-BIAWAR to nie tylko przestrzeń do otwartej wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także miejsce prezentujące w pełni funkcjonalną technologię zgodną z założeniami zrównoważonego i ekologicznego budownictwa. Przyszłościowe rozwiązania produktowe i systemowe zostały inteligentnie połączone w wielozadaniowy i inteligentny system grzewczy. Kompleks produkcyjno-szkoleniowy ogrzewany jest za pomocą nowoczesnej instalacji grzewczej, w skład której wchodzi kaskada 8 powietrznych pomp ciepła NIBE F2120-20 oraz kaskada 4 gruntowych pomp ciepła NIBE F1345 60 kW. Łączna moc grzewcza instalacji to około 400 kW. Dolnym źródłem gruntowych pomp ciepła są umieszone pod halą produkcyjno-magazynową 60 odwiertów pionowych o łącznej długości 6000 mb.

Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!

Nowy, imponujący budynek fabryki BIAWAR Produkcja w Białymstoku jest częścią Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pierwszy etap inwestycji to ponad 10 tys. metrów kwadratowych powierzchni, na których powstało nowoczesne centrum szkoleniowe z salą ekspozycyjną, a także hala produkcyjna z kompleksem laboratoryjnym. Docelowo powierzchnia fabryki wyniesie ponad 30 tys. metrów kwadratowych, gdzie rozwinięta zostanie produkcja ogrzewaczy wody, kotłów peletowych oraz pomp ciepła. W pierwszym etapie inwestycji uruchomiona zostanie linia produkcyjna jednostek wewnętrznych pomp ciepła SHK i BA-SVM oraz kotłów peletowych, bo właśnie na te urządzenia jest obecnie największy popyt.

Zaoszczędź nawet 10 000 zł w ramach Szwedzkiej Dotacji!

 

NOWE, KOMPAKTOWE JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE

 
Od stycznia 2020r. ofertę marki NIBE wzbogaciły nowe, kompaktowe jednostki wewnętrzne powietrznych pomp ciepła NIBE SHK 200 M. Dedykowane do pomp ciepła typu monoblok, centrale wewnętrzne posiadają zintegrowany, wężownicowy zasobnik wody o pojemności 180l, moduł elektryczny, grupę bezpieczeństwa, naczynie przeponowe, manometr, elektronicznie sterowaną pompę obiegową. Kontrolę urządzeń zapewnia wbudowany sterownik z kolorowym wyświetlaczem z możliwością zdalnego sterowania przez stronę internetową www.myUpway.com. Jednostki wewnętrzne dedykowane do współpracy z pompami ciepła typu split dostępne będą w sprzedaży w drugiej połowie roku. 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom