W Szczecinie wylosowano listę - mieszkania komunalne "po remoncie"

GDP
W Szczecinie wylosowano listę - mieszkania komunalne "po remoncie"Losowanie wnioskujących o wynajem mieszkania komunalnego "do remontu" w siedzibie ZBiLK w Szczecinie.
W Szczecinie wylosowano listę - mieszkania komunalne "po remoncie"Losowanie wnioskujących o wynajem mieszkania komunalnego "do remontu" w siedzibie ZBiLK w Szczecinie. Andrzej Szkocki
193 karty z nazwiskami osób wnioskujących o wynajem mieszkania komunalnego „do remontu” wylosowano dzisiaj w siedzibie ZBiLK. Nie oznacza to jednak, że wylosowani wnioskodawcy otrzymają takie mieszkanie.

Od punktacji bowiem – zgodnie z założeniami Uchwały Rady Miasta – można się odwołać do Społecznej Komisji Mieszkaniowej. 

Dopiero po rozpatrzeniu odwołań i ostatecznej weryfikacji punktów upubliczniony zostanie wykaz osób, które wynajmą mieszkanie. Nastąpi to prawdopodobnie w lipcu 2013.

W poniedziałek, 25 marca, o godzinie 11.00 przed siedzibą ZBiLK przy ul. Mariackiej 25, w siedzibach rejonów zarządu oraz na stronie www.zbilk.szczecin.pl zamieszczone zostaną projekty trzech wykazów – osób starających się o mieszkania: socjalne, „do remontu" oraz z zasobów TBS.

Od tego czasu, przez miesiąc wnioskodawcy będą mogli się odwołać. Ci, którzy nie znajdą swojego nazwiska na liście z przyznaną punktacją zapoznać się będą mogły na dwa sposoby:

1. z dokładną punktacją (z podziałem na poszczególne kategorie) można będzie się zapoznać poprzez aplikację internetową, do której link umieszczony zostanie na stronach Zarządu oraz Nowej Polityki Mieszkaniowej Szczecina ok. godz. 8.30 w najbliższy poniedziałek. Do sprawdzenia punktacji potrzebny będzie nr PESEL wnioskodawcy.

2. ze wszystkimi pytaniami można zgłaszać się do ZBiLK, do Działu Zasiedleń Lokali Mieszkalnych (pok. nr 4) – pracownicy wytłumaczą na jakiej podstawie zostały naliczone punkty.
Szczegóły w załączonej do niniejszej wiadomości prezentacji wyświetlanej podczas spotkania prasowego.

Prezentacja - kolejka mieszkaniowa [PREZENTACJA]
 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czy warto kupować dzisiaj mieszkanie?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom