NIESAMOWITE KONKURSY NA 15 LECIE FIRMY TECHNONICOL

Artykuł sponsorowany
TECHNONICOLNIESAMOWITE KONKURSY NA 15 LECIE FIRMY TECHNONICOL
TECHNONICOLNIESAMOWITE KONKURSY NA 15 LECIE FIRMY TECHNONICOL TECHNONICOL
W marcu minęło 15 lat, odkąd firma TECHNONICOL działa na polskim rynku. Firma, która jest marką samą w sobie. Polski oddział jest częścią TECHNONICOL Corporation, największego w Rosji i Europie producenta i dostawcy materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych.

Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Oferuje nowoczesne materiały i technologie, które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. 

Szeroka gama wysokiej jakości materiałów i niezawodne rozwiązania umożliwiają dokonanie wyboru najlepiej dostosowanego do potrzeb klienta zarówno pod względem ceny, jak i jakości. Materiały TECHNONICOL są wykorzystywane do budowy domów, zakładów produkcyjnych, mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi w Polsce i na świecie.

Kluczem do sukcesu działalności TECHNONICOL jest stałe prowadzenie badań i kontroli przed, w trakcie i po zakończeniu procesów produkcyjnych. Wszystkie zakłady eksportowe TECHNONICOL posiadają certyfikaty UNI EN ISO 9001 i UNI EN ISO 14001 i ściśle przestrzegają norm jakościowych w nich zawartych.

Firma chce podziękować wszystkim Partnerom, Klientom za zaufanie, jakim obdarzyli markę TECHNONICOL, produkty i cały zespół, który każdego dnia pracuje dla Państwa. Z tej okazji, przygotowała dwa fantastyczne konkursy, które znajdziecie na profiliu facebook'owym https://www.facebook.com/TNPolska/

KONKURS – TWÓJ NOWY DACH

https://www.facebook.com/TNPolska/photos/a.226021987930893/710746359458451/?type=3&theater

Planujecie budowę lub remont dachu? Ten konkurs jest dla Was!
Do wygrania: KOMPLET MATERIAŁÓW DACHOWYCH (gonty bitumiczne, gwoździe, wentylacja) do 250 m2.

Jak wygrać?
Pod postem konkursowym zamieszczamy zgłoszenie, które musi zawierać zdjęcie dachu oraz całego domu a w przypadku nowego domu projekt oraz aktualne zdjęcie z budowy. Do zdjęć dodajemy opis dachu oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie Wasz dach powinien być ufundowany przez TECHNONICOL Polska

Komisja wyłoni zwycięzcę do 17 sierpnia br. biorąc pod uwagę szczególnie uzasadnienie oraz komentarze internautów a także ilość lajków pod zgłoszeniem.
Na zgłoszenia czekamy aż do 7 sierpnia 2020r.
Regulamin dostępny na https://pl.technonicol.eu/

KONKURS – ZGŁOŚ DACH PŁASKI DO REMONTU
https://www.facebook.com/TNPolska/photos/a.226021987930893/710906832775737/?type=3&theater

Każdy z nas może pomóc!

Jeśli w Twojej okolicy jest budynek, w którym prowadzona jest działalność pożytku publicznego i wymaga on remontu dachu, koniecznie zgłoś go do konkursu!

KONKURS ‼️ KONKURS ‼️ KONKURS

-Pod postem konkursowym zamieszczamy zgłoszenie, które musi zawierać: zdjęcie dachu oraz całego budynku, miejscowość, w której znajduje się budynek oraz nazwę instytucji, która tam działa.
-Krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie ten dach zasługuje na ufundowanie materiałów do remontu przez TECHNONICOL Polska
-Koniecznie polubcie nasz profil oraz post konkursowy a także udostępnijcie post konkursowy na swoim profilu
-Komisja wyłoni zwycięski budynek do 17 sierpnia br. biorąc pod uwagę w szczególności uzasadnienie oraz komentarze internautów a także ilość lajków pod zgłoszeniem.

Do wygrania pokrycie dachowe na dach płaski!

Na zgłoszenia czekamy aż do 7 sierpnia 2020r.

Regulamin dostępny na https://pl.technonicol.eu/company/news/ 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom