Lubuskie. Konkurs na najpiękniejszy balkon i ogród rozstrzygnięty!

Grażyna Zwolińska
Najpiękniejszy balkon w LubuskiemZwycięski balkon Krystyny Wasińskiej ze Wschowy. Rosną tam pelargonie, surfinie, złoty deszcz, kocanki, lobelie, petunie, na ścianach pnie się winobluszcz i kolorowy powój.
Najpiękniejszy balkon w LubuskiemZwycięski balkon Krystyny Wasińskiej ze Wschowy. Rosną tam pelargonie, surfinie, złoty deszcz, kocanki, lobelie, petunie, na ścianach pnie się winobluszcz i kolorowy powój. Krystyna Wasińska
Znamy już laureatów tegorocznego konkursu „Najpiękniejszy ogród i balkon Czytelników Gazety Lubuskiej". Do rywalizacji o tytuły i nagrody stanęli właściciele ogrodów i balkonów z całego woj. lubuskiego.

Pierwsze miejsce w kategorii „Najpiękniejszy ogród" nasi Czytelnicy przyznali ogrodowi Małgorzaty Sudakowskiej z Gryżyny. Zdobył on 28,62 proc. głosów. Miejsce drugie przypadło w udziale ogrodowi Urszuli Chuchro z Różanek koło Kłodawy. Otrzymał 21,17 proc. wysłanych w konkursie SMS-ów. Miejsce trzecie zdobył ogród Jana i Walerii Kuleszów z Zielonej Góry. Otrzymał 14.94 proc. SMS-ów.

W kategorii „Najpiękniejszy balkon" pierwsze miejsce i tytuł tego najpiękniejszego otrzymał balkon Krystyny Wasińskiej ze Wschowy, zdobywając aż 41,94 proc. głosów. Na drugim miejscu uplasował się balkon Reginy Różanowskiej ze Świebodzina z 34,41 proc. głosów. Miejsce trzecie przypadło w udziale balkonowi, a właściwie pięknie ukwieconemu gankowi, Emilii Chęcińskiej ze Starego Kurowa.

Laureatom naszego plebiscytu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć w upiększaniu swoich ogrodów i balkonów. Gratulujemy też tym wszystkim, którzy zajęli czwarte, piąte i dalsze miejsca. Ich balkony i ogrody też są przecież bardzo piękne i – co najważniejsze – na pewno dają dużo satysfakcji właścicielom i tym wszystkim, którzy ich odwiedzają.

Jeszcze w tym tygodniu z laureatami skontaktujemy się telefonicznie i ustalimy wspólnie pasujący wszystkim termin wręczenia nagród.

Przypominamy, że w obydwu konkursowych kategoriach nagrody to: za pierwsze miejsce – akcesoria ogrodnicze o wartości 250 zł, za drugie – akcesoria ogrodnicze o wartości 150 zł, a trzecie – akcesoria ogrodnicze o wartości 100 zł.

Nasz plebiscyt trwał od 6 lipca do 26 sierpnia. Na wybrany ogród lub balkon można było głosować przy pomocy SMS-ów do 2 września do godz. 23.59. Dziękujemy wszystkim tym Czytelnikom, którzy zechcieli wziąć udział w typowaniu zwycięzców. 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcesz sprzedać mieszkanie ? To musisz wiedzieć!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom