Kielce: nowe osiedle z widokiem na Góry Świętokrzyskie

Marzena Smoręda
Wizualizacja osiedla z widokiem na Góry ŚwiętokrzyskieTak wyglądać będzie osiedle domków jednorodzinnych, które powstają u zbiegu ulic Bęczkowskiej i Świerczyńskiej w Kielcach.
Wizualizacja osiedla z widokiem na Góry ŚwiętokrzyskieTak wyglądać będzie osiedle domków jednorodzinnych, które powstają u zbiegu ulic Bęczkowskiej i Świerczyńskiej w Kielcach. Przedsiębiorstwo Budowlane Agat
We wschodniej dzielnicy Kielc, w pobliżu Galerii Echo, Reala, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Politechniki Świętokrzyskiej powstaje u zbiegu ulic Bęczkowskiej i Świerczyńskiej osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Buduje je Przedsiębiorstwo Budowlane Agat.

W dwóch budynkach, które powstają znajduje się 9 segmentów o powierzchniach od 283 do 317 metrów kwadratowych. Każdy segment ma piwnicę z garażem i kotłownią, pomieszczenia mieszkalne na parterze i piętrze budynku oraz użytkowe poddasze. Segment sprzedawany jest wraz z prawem własności działki o powierzchni od 225 do 450metrów kwadratowych.

Domy jednorodzinne budowane są z materiałów o wysokiej jakości. Stolarka okienna wykonana jest z drewna meranti, pokrycie dachowe z dachówki ceramicznej Creaton, ściany z cegły silikatowej (wapienno-piaskowej) Silka. Termin realizacji inwestycji inwestor przewidział na ten rok.

Największe atuty tej inwestycji to, zdaniem inwestora, piękna i spokojna okolica, doskonały dojazd do centrum, duże lokale, działki na własność i wysoka jakość wykonania, a także bliskość Galerii Echo, Reala, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Politechniki Świętokrzyskiej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dom i nieruchomości

Polecane oferty

* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom