Mieszkanie do wygrania w loterii ,,Gazety Lubuskiej"

redakcja GL, Autor: Marta Czarnecka
Loteria mieszkaniowaLoteria startuje 24 września
Loteria mieszkaniowaLoteria startuje 24 września "GL"
Loteria mieszkaniowa "GL” jeszcze na dobre nie ruszyła, a już otrzymujemy telefony od Czytelników. Przeczytaj najważniejsze pytania i odpowiedzi i bądź gotowy do gry! Startujemy 24 września.

- Dlaczego prenumerata zwiększa moje szanse na wygraną aż trzykrotnie?

- Jeden zestaw kuponów zbierzesz wycinając je przez 10 dni z codziennych wydań "GL". W ciągu tych 10 dni ukazują się dwa Magazyny, ale tylko prenumeratorzy znajdą w nich specjalne kupony loteryjne, równoznaczne z zestawem 10 pojedynczych blankietów. A więc Czytelnik, który codziennie kupuje gazetę w kiosku zbierze tylko jeden zestaw kuponów, podczas gdy w tym samym czasie Prenumerator zdobędzie aż trzy zestawy. Trzykrotnie zwiększy zatem swoją szansę na wygraną!

- Jeżeli nie jestem prenumeratorem, ale kupię sobotnio-niedzielny Magazyn "GL", to znajdę w nim specjalny kupon loteryjny?

- Niestety nie! Odrębne kupony loteryjne otrzymują tylko Prenumeratorzy. Drukujemy dla nich specjalne wydanie Magazynu "GL" z kuponem-bonusem, którego nie można kupić w kiosku.

- Jaki okres prenumeraty upoważnia mnie do otrzymywania kuponów-bonusów?

- Najlepiej zamówić prenumeratę kwartalną. Dzięki niej, będziesz otrzymywać "GL" przez cały okres trwania loterii. Jeżeli zamówisz ją do 23 września, w prezencie otrzymasz dodatkowo zestaw filiżanek z zabytkami województwa lubuskiego. Możesz także zamówić prenumeratę miesięczną, półroczną i roczną.

- Jakie nagrody, oprócz mieszkania, można zdobyć w loterii "GL"?

Poza komfortowym mieszkaniem, które jest główną nagrodą w naszej loterii, Czytelnicy, mogą wzbogacić się o 20 nagród pieniężnych o łącznej wartości 50 tys. zł! Do zdobycia są dwie nagrody o wartości 10 tys. zł, dwie o wartości 5 tys. zł, cztery nagrody po 2 tys. zł i dwanaście nagród po 1 tys. zł.

Więcej szczegółów już w piątek, 15 września w "Gazecie Lubuskiej".

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czas na tańsze budowanie? W styczniu br. taniały materiały budowlane

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na regiodom.pl RegioDom