Oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected z potrójnym filtrowaniem powietrza w Polsce

Materiał informacyjny Cecotec
Czujnik stężenia zanieczyszczeń przemysłowych, cichy tryb nocny, dwie prędkości pracy oraz trzy procesy filtracji z jonizacją. Cecotec – hiszpański producent zaawansowanych technologicznie urządzeń AGD – przedstawia oczyszczacz powietrza TotalPure 1500 Connected, który oferuje użytkownikowi komfort zdrowej przestrzeni do życia. Wyłącznym dystrybutorem produktów Cecotec w Polsce jest firma 4cv.

Cecotec stale rozwijając swoje portfolio w Polsce, wprowadza na nasz rynek oczyszczacz powietrza Cecotec TotalPure 1500 Connected. Marka powstała w Walencji w 1995 roku jako rodzinna firma, a aktualnie jej produkty są dostępne w ponad 30 krajach. W jej ofercie znajduje się obecnie ponad 750 urządzeń AGD – m.in. sprzątających, kuchennych, higieny osobistej oraz fitness. Hasłem Cecotec jest EVERYBODYTECH – czyli technologia dostępna dla każdego.

Potrójne filtrowanie powietrza oraz jonizacja

Oczyszczacz Cecotec TotalPure 1500 Connected posiada trzy procesy filtracji: filtr wstępny, filtr z węglem aktywnym oraz filtr o wysokiej wydajności. Filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz sierść zwierząt, dlatego oczyszczacz wyposażony w niego będzie dobrym wyborem dla osób posiadających czworonogi. Filtr węglowy, nazywany przeciwzapachowym, odpowiada za usuwanie zapachów oraz związków organicznych z powietrza. Dużym atutem dla osób palących oraz ich domowników będzie fakt, że filtr ten niweluje z powietrza także szkodliwy dym papierosowy. Trójprocesowy system filtracji powietrza dopełniony filtrem o wysokiej wydajności minimalizuje ilość szkodliwych dla zdrowia cząsteczek w powietrzu. Dodatkowo oczyszczacz powietrza Cecotec wyposażony jest w jonizator, który generuje jony ujemne i przekształca zanieczyszczone powietrze w czyste, co pozytywnie wpływa na samopoczucie cżłowieka.

Cicha praca oraz wybór trybów działania

Podczas standardowej pracy Cecotec TotalPure 1500 Connected emituje 61 decybeli. Dodatkowo oczyszczacz powietrza posiada dwa tryby pracy – tryb nocny, w którym zminimalizowane są dźwięki urządzenia oraz tryb automatyczny, w którym prędkość pracy dostosowana jest do wykrytej jakości powietrza w pomieszczeniu. Poza tym TotalPure 1500 Connected ma dwie prędkości pracy – niską oraz wysoką, dzięki czemu użytkownik może ręcznie dostosować działanie urządzenia do swojego wnętrza oraz indywidualnych potrzeb i preferencji. Zasięg pracy urządzenia Cecotec to 40m3. Z kolei CADR (Clean Air Delivery Rate), który wynosi 100, pozwala na oczyszczanie 100m3 na godzinę powietrza w pomieszczeniu.

Czujnik stężenia zanieczyszczeń powietrza

Oczyszczacz powietrza od Cecotec posiada czujnik pyłu PM 2.5, mierzący poziom zanieczyszczenia powietrza. Pył ten jest uznawany za najgorszy typ zanieczyszczeń, ponieważ jego średnica jest nie większa niż 2.5 mikrometra, co oznacza, że cząsteczki te potencjalnie mogą przedostawać się do krwiobiegu człowieka, powodując zagrożenie dla zdrowia. Oczyszczacz wykorzystuje dane wykryte przez czujnik i wskazuje na trójkolorowej skali jakość powietrza w pomieszczeniu.

Proste sterowanie za pomocą Wi-Fi i aplikacji mobilnej

Sterowanie oczyszczaczem powietrza możliwe jest przy pomocy smartfona połączonego z urządzeniem przez łączność Wi-Fi. Wykorzystana technologia pozwala zmieniać ustawienie konfiguracji oraz monitorować parametry jakości powietrza w mieszkaniu za pomocą aplikacji mobilnej na telefony komórkowe.

W polskiej ofercie Cecotec oprócz oczyszczacza TotalPure 1500 Connected znajdują się także modele TotalPure 1000 Handy, TotalPure 2000 Connected oraz TotalPure 5000 Max Ozone. Urządzenia charakteryzuje wybór poziomów prędkości pracy, wielostopniowa technologia oczyszczania powietrza oraz możliwość zaplanowania automatycznego wyłączenia po określonym czasie. Oczyszczacze różni maksymalna zalecana powierzchnia pracy, kolejno jest to – 25m², 50m² oraz 30m².

Oczyszczacz powietrza dostępny m.in. w sieciach RTV EURO AGD oraz Media Expert w cenie 549 zł.

________________________________________
O 4cv Mobile: Spółka 4cv już od 2001 r. z powodzeniem działa na rynku nowych technologii. 4cv Mobile jest również wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim deskorolek elektrycznych i akcesoriów renomowanej marki Kawasaki, Jeep i Fiat-500, jak również nawigacji do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli uznanego niemieckiego producenta – firmy Becker. Spółka wprowadziła również na polski rynek inteligentne zegarki marki BEMI i TicWatch. W zakresie obsługi posprzedażowej najważniejszym elementem aktywności firmy jest oficjalne centrum serwisowe Samsunga. Od 2020 roku firma 4cv Mobile jest również oficjalnym dystrybutorem produktów AGD hiszpańskiego producenta Cecotec.

http://4cv.pl/
www.media.4cv.pl
https://www.facebook.com/4cv.serwis.gsm

Cecotec to hiszpańska firma rodzinna, specjalizująca się w drobnych urządzeniach elektrycznych i innych artykułach gospodarstwa domowego. Jest producentem ponad 750 produktów AGD - m.in. sprzątających, kuchennych, higieny osobistej i fitness. Od 1995 roku stara się oferować niezawodne produkty wysokiej jakości i nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań, by dopasować swoją ofertę do zmieniających się potrzeb klientów. Firma jest obecna w ponad 30 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

https://www.storececotec.com/en/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom
Dodaj ogłoszenie