M1 Poznań startuje z aplikacją do wynajmu sklepu na godziny

Materiał informacyjny M1 Poznań
Centrum handlowe M1 Poznań wprowadza na rynek nowoczesną aplikację do wynajmu powierzchni sklepowych na godziny. To możliwość otwarcia lokalu w jednym z najpopularniejszych miejsc zakupowych w mieście, na dowolnie wybrany okres czasu, za pośrednictwem telefonu komórkowego. Wyjątkowa propozycja dla małych przedsiębiorców i dużych sieci handlowych przypomina działanie popularnych portali do wynajmu mieszkań i pokoi hotelowych.

Aplikacja H-Our Store umożliwia najem powierzchni w centrum handlowym M1 już od 1 godziny, na wybrany okres czasu, z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu. Intuicyjny i prosty interfejs pozwalana zarezerwowanie wybranego sklepu, w dostępnej lokalizacji i terminie przy pomocy smartfona. Płatność dokonywana jest online, umowa i faktura powstają automatycznie, a nowy najemca wchodzi do lokalu za pośrednictwem wygenerowanego kodu wejścia. Aplikacja jest już dostępna do ściągnięcia w sklepach internetowych: Apple Store i Google Play.

Oferta H-Our Store przypomina popularne portale z rezerwacją pokoi hotelowych czy krótkoterminowego wynajmu mieszkań. Co bardzo ważne, sklepy w poszczególnych lokalizacjach zaopatrzone będą w zabudowę modułową, umożliwiającą sprzedaż niemal każdej grupy produktów i szybkie uruchomienie sprzedaży. Aplikacja jest zintegrowana z automatyką centrum handlowego, umożliwiając zdalne zarządzanie lokalem i jego bezobsługowe zdanie.

- Wszystko jest w pełni zautomatyzowane, jak przy wynajmie samochodu na minuty. W chwili otwarcia drzwi do lokalu, gotowa przestrzeń jest do dyspozycji najemcy. Klient wpisuje kod do drzwi, otwiera je i może działać. Cały proces jest uproszczony do minimum – wyjaśnia Krzysztof Wiburski, dyrektor regionalny METRO PROPERTIES, zarządcy sieci centrów M1 w Polsce. – Ten innowacyjny sklep jest propozycją biznesową dla naprawdę szerokiego spektrum potencjalnych odbiorców. Każdy może wynająć powierzchnię na wybrany przez siebie okres i poprowadzić swój pierwszy, w pełni wyposażony, funkcjonalny i nowocześnie wyglądający sklep w galerii, odwiedzanej tygodniowo przez kilkadziesiąt tysięcy klientów – dodaje Krzysztof Wiburski.

Pierwszy automatyczny sklep w Polsce w M1 Poznań

Pierwszy sklep w nowej formule najmu za pośrednictwem H-Our Store jest już dostępny w centrum M1 w Poznaniu. To 55 m² nowoczesnej powierzchni handlowej w popularnym obiekcie na mapie miasta. Sklep ma zabudowę modułową, umożliwiając pełne, funkcjonalne dostosowanie wyposażenia do kategorii sprzedawanych produktów.

Konfiguracja lokalu zajmuje kilka minut. Wszystkie meble wyposażone są w kółka umożliwiające szybkie i łatwe przesuwanie zabudowy, a niepotrzebne moduły można ukryć na zapleczu. Sklep posiada także regały półki i wieszaki.

- Zaproponowany przez nas model biznesowy to doskonałe rozwiązanie zarówno dla lokalnych najemców, dla których próg wejścia do centrum handlowego bywa często zbyt wysoki, ale i popularnych sieci handlowych, poszukujących powierzchni dla końcówek serii czy nowej grupy produktów – podsumowuje Krzysztof Wiburski

Centrum M1 Poznań to popularne galeria handlowa z ofertą dużego marketu spożywczego
oraz kilkudziesięciu sklepów popularnych marek lokalnych i międzynarodowych – ubrań, butów, akcesoriów, artykułów dla domu i elektroniki, a także kawiarni i restauracji. M1 Poznań tworzy jedno
z najpopularniejszych centrów zakupowych w mieście, zlokalizowane przy ulicy Szwajcarskiej 14,
w bezpośrednim sąsiedztwie marketu budowlanego OBI, IKEA Poznań, Decathlonu czy restauracji
Mc Donald’s. Dojazd z centrum Poznania zajmuje tam zaledwie 20 minut.

3 pytania do Krzysztofa Wiburskiego,
Dyrektora Regionalnego METRO PROPERTIES, zarządcy sieci centrów M1 w Polsce

Czym jest aplikcja H-Our Store?

Stworzyliśmy pierwsze takie narzędzie na polskim rynku – aplikację, dającą każdemu potencjalnemu najemcy możliwość wynajmu na godziny sklepu w profesjonalnej galerii handlowej - w miejscu wypełnionym każdego dnia klientami. Wszystko dzieje się bez długotrwałych procedur. Formalności odbywają się za pośrednictwem telefonu komórkowego. Wynajem z aplikacją H-Our Store to możliwość rozwoju biznesu, przeniesienia sprzedaży z targów czy grup internetowych do Centrum Handlowego, Planujemy wprowadzenie do aplikacji lokali z centrów handlowych w całej Polsce. Dzisiaj zapraszamy do M1 w Poznaniu!

Komu polecacie skorzystanie z te aplikacji?

To bardzo dobra okazja dla małych przedsiębiorców z Wielkopolski, którzy chcą zweryfikować popularność swoich produktów, sprawdzić zainteresowanie klientów. Na przykład rękodzielnicy sprzedają swoje towary często w ramach grup facebookowych czy podczas targów. My dajemy im możliwość wejścia do dużej galerii handlowej, sprawdzonego miejsca handlu, wystarczą chęci, produkt i smartfon. Naszym założeniem w tym projekcie jest krótkoterminowy najem. W M1 Poznań otwieramy drzwi dla wszystkich, nie tylko dużych sieci handlowych. Jeśli ktoś w szyje w domu torebki i chciałby je w weekend sprzedać w centrum handlowym, może wynająć lokal na kilka godzin, na tak długo, jak będzie potrzebował.

Jaki sklep wynajmiemy za pośrednictwem H-Our Store w M1 Poznań?

Lokal w M1 Poznań jest profesjonalnie, w pełni wyposażony. Postawiliśmy na zabudowę modułową, łatwą w przearanżowaniu w ciągu kilkunastu minut. Nie ma potrzeby używania siły i skomplikowanych narzędzi. Są gotowe meble - regały, półki, wieszaki i zaplecze, gdzie można je przestawiać. Zarządzamy przestrzenią, jak podczas budowy z klocków LEGO. Za pomocą kodu wejściowego wchodzimy do sklepu, dostosowujemy zabudowę mebli, wprowadzamy towar, kasę i działamy. Procedura wyjścia, po zakończeniu Najmu sklepu, też jest automatyczna. Wszystko jest samoobsługowe.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na regiodom.pl RegioDom
Dodaj ogłoszenie