Białystok: co oferują mniejsi deweloperzy

Michał Franczak
Słoneczna Pierzeja w BiałymstokuBudowa inwestycji Słoneczna Pierzeja w Białymstoku
Słoneczna Pierzeja w BiałymstokuBudowa inwestycji Słoneczna Pierzeja w Białymstoku ASKO Budownictwo
Oto kolejna porcja informacji o białostockich inwestycjach mieszkaniowych, szeregówkach i domach dostępnych na rynku pierwotnym. Zebraliśmy aktualne oferty od 13 deweloperów.

W poprzednim artykule prezentowaliśmy inwestycje największych firm budowlanych z białostockiego rynku.

Zobacz: Nowe mieszkania i domy w Białymstoku

Teraz skupimy się na obiektach mieszkalnych mniejszych deweloperów.

Ada-Kar

Są jeszcze wolne dwa domy w zabudowie szeregowej przy ul. Ignacego Mościckiego w Białymstoku. Budowane z myślą o cztero-, pięcioosobowych rodzinach. Domy są zlokalizowane na osiedlu Bagnówka. W pobliżu jest szkoła podstawowa, sklepy, przychodnia lekarska, kościół a zarazem duża ilość zieleni. Cechy charakterystyczne domów: salon z oknami od strony południowej, jadalnią, kuchnią, łazienką, garażem oraz kotłownią. Piętro to typowa strefa nocna domu, mieszczą się tu 4 sypialnie i łazienka. Dodatkowo istnieje możliwość przystosowania strychu pod pomieszczenie użytkowe. Cena: 425-435 tys. zł.

Adres: ul. Ignacego Mościckiego
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 140-141 mkw.

ASKO Budownictwo

 • Słoneczna Pierzeja, ul. Słonimska

Asko obecnie w ofercie ma mieszkania przy ul Słonimskiej w dzielnicy Bojary.
W pobliżu jest bogata infrastruktura społeczno-kulturalna. Bojary są dobrze skomunikowane z centrum miasta i trasami wylotowymi. W budynku są same mieszkania usytuowane na czterech kondygnacjach. Lokale mają powierzchnie od 36 do 100 mkw. Teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony. Ponadto osoby, które zdecydują się na lokal na parterze otrzymają do swojej wyłącznej dyspozycji ogródek okalający mieszkanie. Zakończenie budowy zaplanowane jest na lipiec 2012 r.

Adres: ul. Słonimska
Termin realizacji: lipiec 2012 r.
Powierzchnia: od 36 do 100 mkw.

Warto zobaczyć: Mapa inwestycji mieszkaniowych w Białymstoku

 • Planowane inwestycje

W ostatnią fazę przygotowania wchodzi realizacja osiedla szeregówek na osiedlu Mickiewicza przy ul. Sokolej. Zaplanowano tam 27 domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach od 78 mkw. do 115 mkw.
Przy ul. Swobodnej w Białymstoku powstanie natomiast blok wielorodzinny. Powierzchnia mieszkań będzie wynosić od 23,7 do 54 mkw. Mieszkańcy będą mogli korzystać z miejsc parkingowych w kondygnacji podziemnej.

PBM Śródmiescie

 • ul. Ks. St. Andrukiewicza (Etap III)

Dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 6–kondygnacyjny z windą na osiedlu Skorupy w Białymstoku. Miejsca parkingowe w podziemiu budynku. Do wyboru są ostatnie mieszkania o pow. 43 mkw. i 91 mkw.

Adres: ul. Ks. Andrukiewicza
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 41, 91 mkw.

 • ul. Stołeczna 4/2a

Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny w samym centrum Białegostoku. Miejsca parkingowe w podziemiu, komórki lokatorskie w cenie mieszkania, częściowo przykryty taras zielony na dachu budynku do dyspozycji wszystkich mieszkańców. Ostatnie mieszkania o pow. ok. 66 mkw., 72 mkw.

Adres: ul. Stołeczna 4/2a
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 66mkw., 72 mkw.

 • ul. Hetmańska

Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny. Miejsca parkingowe w podziemiu. Zróżnicowane powierzchnie mieszkań od 38 mkw. do 79 mkw.

Adres: ul. Hetmańska
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 38 mkw. do 79 mkw.

Birkbud

 • Al. Jana Pawła II

Ruszyła sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji przy Al. Jana Pawła II. Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny 6-piętrowy z dwoma klatkami. Metraże mieszkań: 40, 45, 60, 65, 75, 119 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa poziomy parkingów podziemnych oraz miejsca parkingowe przed budynkiem. W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla są sklepy, punkty usługowe, bank, kościół, restauracje, szkoły, przedszkola, poczta.

Adres: Al. Jana Pawła II
Termin realizacji: I kwartał 2013 r.
Powierzchnia: od 40 do 120 mkw.

 • ul. Dziesięciny 89

Kompleks czterech budynków mieszkalnych (z 12 zaplanowanych) zawierający mieszkania jedno i dwupoziomowe o powierzchniach – 45 mkw., 82 mkw., 86 mkw., 128 mkw., 134 mkw. Indywidualne garaże, duże tarasy zielone ok. 30 mkw.

Adres: ul. Dziesięciny 89
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 86, 128, 134 mkw.

 • Domy przy ul. Szlacheckiej, Zaścianki (II etap)

Zespół sześciu segmentów o powierzchni 161 mkw. (w tym garaż) zlokalizowanych w Zaściankach przy ulicy Szlacheckiej. Każdy segment składający się z garażu, parteru i piętra ma przynależną działkę.

Adres: ul. Szlachecka, Zaścianki
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 161 mkw.

 • Mieszkania przy ul. Szlacheckiej, Zaścianki (III etap)

Mieszkania dwupoziomowe o powierzchniach 79–88 mkw. położone w Zaściankach (5 minut od centrum Białegostoku). Każdy segment posiada przynależną działkę oraz miejsce parkingowe.

Adres: ul. Szlachecka, Zaścianki
Termin realizacji: I kwartał 2013 r.
Powierzchnia: od 79 do 88 mkw.

BIT

 • "Nad Stawami"

Inwestycja "Nad Stawami" to 8 budynków w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Rybackiej w Zaściankach (4 km od centrum Białegostoku). Powierzchnia działki to 540-680 mkw. Powierzchnia domu wynosi 172 mkw. Istnieje możliwość dostosowania budynku do potrzeb klienta. Deweloper gwarantuje zagospodarowanie części wspólnych, ułożenie podjazdów, montaż ogrodzeń. ceny od 2,9 tys. za mkw.

Adres: ul. Rybacka, Zaścianki
Termin realizacji: pierwsze domy gotowe od grudnia 2011 r.
Powierzchnia: 172 mkw. dom, 540–680 mkw. działka

Campo Grabińscy s.c.

 • Osiedle Leśne II w Wasilkowie

Osiedle powstało na działce ok. 6 ha położonej na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Teren osiedla jest otoczony z trzech stron lasem iglastym i liściastym obejmującym użytek ekologiczny "Żurawka". Od strony południowej sąsiaduje z terenami z istniejącą i planowaną zabudową jednorodzinną. Osiedle jest skomunikowane z drogą nr 19 i znajduje się 9 km czyli ok. 12 min jazdy samochodem od centrum Białegostoku. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości ok. 300 m od skraju osiedla. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, kościół (Sanktuarium w Świętej Wodzie). Wszystkie drogi znajdujące się poza terenem osiedla są utwardzone (kostka, asfalt).

Adres: ul. Leszczynowa, Wasilków
Termin realizacji: częśc domów jest już gotowa do odbioru
Powierzchnia: dom: 150,49 mkw. działka: od 273 mkw. do 531 mkw.

 • Szeregówki Grabówka ul. Palmowa

Ulica Palmowa w Grabówce ciągnie się wśród zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do sklepów przy ul. Baranowickiej, przystanku komunikacji miejskiej, basenu. Tereny leśne są blisko inwestycji. Niedaleko w Zaściankach, przebiegać będzie droga szybkiego ruchu będąca przedłużeniem trasy generalskiej, co zapewni dojazd do dzielnic Białegostoku. Miniszeregówki przy Palmowej to zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z własnym ogródkiem oraz garażem i dodatkowo miejscem postojowym.
Każde mieszkanie ma miejsce postojowe oraz dodatkowo (oprócz dwóch segmentów) garaż o powierzchni ok. 20 mkw. z częścią gospodarczą. Mieszkania mają powierzchnię około 85 mkw. na dwóch kondygnacjach. Na dole jest salon z jadalnią, kuchnia i wc, Jest możliwość podłączenia kominka. Na piętrze dwie sypialnie, łazienka i miejsce na dużą garderobę. Przed salonem w ogrodzie jest taras. Ogrody mają w zależności od segmentu powierzchnię od 45 mkw. do 162 mkw.

Adres: ul. Palmowa, Grabówka
Termin realizacji: jesień 2012 r.
Powierzchnia: 85 mkw., działka: od 45 do 162 mkw.

Dom trade sp z o.o.

 • ul. Łącznikowa

Aktualną inwestycją firmy są mieszkania w Białymstoku, przy ul.Łącznikowej 30 (pomiędzy ulicami: Raginisa i Wysockiego). są to trzy budynki w zabudowie szeregowej z apartamentami jedno i dwupoziomowymi. Budynek A to cztery domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120 mkw. każdy z garażem i własnym ogródkiem. Budynek B to 16 dwupoziomowych apartamentów w 8 domach w zabudowie szeregowej z mieszkaniami o pow. uż. ok. 68 mkw. Budynek C to sześć apartamentów jednopoziomowych w trzech budynkach w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej do 70 mkw. z własnym garażem i kotłownią. Część lokali z ogródkiem.
Domy są otoczone zielenią, dobrze położone pod względem komunikacyjnym.

Adres: ul. Łącznikowa
Termin realizacji: koniec 2012 r.
Powierzchnia: od 68 do 120 mkw.

Domy Szeregowe - B.R. Andrzejewscy

 • Zielona Górka - etap II

Inwestycja zlokalizowana jest na skraju miasta (między Starosielcami a Zielonymi Wzgórzami) na terenie o wielkości ok. 2,5 ha, w sąsiedztwie lasu. Powstają tu domy szeregowe. Osiedle będzie całkowicie ogrodzone oraz strzeżone. Metraże zaczynają się od ok. 188 mkw. pow. użytkowej, a działki mają od 300 mkw. Aktualnie wszystkie domy z pierwszego etapu zostały sprzedane. Deweloper rozpoczyna budowę kolejnych dziesięciu domów, których odbiór przewidywany jest na IV kwartał 2012r.

Adres: ul. Wenecka, Starosielce
Termin realizacji: IV kwartał 2012 r.
Powierzchnia: od 188 mkw. do 218 mkw.

Stock S.C.

 • ul. Jana III Sobieskiego 13

W samym środku Bojar realizowany jest budynek mieszkalny wielorodzinny, trzypiętrowy z windami u zbiegu ulic Sobieskiego i Ryskiej. W podpiwniczeniu budynku będzie znajdował sie wielostanowiskowy garaż z miejscami postojowymi. Mieszkania o metrażu od 33,43 mkw. do 68,49 mkw. Lokale usługowe o metrażu od 51,41 mkw. do 135,14 mkw. Do każdego mieszkania istnieje konieczność zakupu miejsca postojowego w części podziemnej budynku. Jest możliwość łączenia lokali usługowych i mieszkań w trakcie realizowania inwestycji. Planowane ukończenie inwestycji I kw. 2013 roku.

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 13
Termin realizacji: II kwartał 2013 r.
Powierzchnia: od 33,43 do 68,49 mkw.

 • ul. Łąkowa 9

Budynek mieszkalny wielorodzinny z podziemnymi garażami przy ul. Łąkowej 9 w Białymstoku, w którym są dostępne garaże i apartamenty o metrażu ok. 115 mkw.

Adres: ul. Łąkowa 9
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 115 mkw.

For-Bud

 • Eko-Park

Kompleks mieszkaniowy "Eko-Park" stanowią 44 mieszkania w bloku czterokondygnacyjnym, trzyklatkowym o powierzchni od 39 mkw. do 70 mkw. z balkonami oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Całość kompleksu jest ogrodzona z bramami wjazdowymi otwierającymi się automatycznie. Ceny zaczynają się od 2890 zł za mkw. Jednym z największych atutów tej inwestycji jest jej lokalizacja - bezpośrednie położenie na skraju Puszczy Knyszyńskiej z dogodną komunikacją. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy (100m), szkoła podstawowa (200m), las (250m), sklepy (150m). W dalszym sąsiedztwie (1000m) znajduje się pzepięknie położony zalew wodny.

Adres: Czarna Białostocka, ul. Sienkiewicza 7a
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 39 do 70 mkw.

Global HPP

 • Leśna Rapsodia, ul. Niemeńska 4

Deweloper ma w ofercie mieszkania o pow. 66,40 mkw. Są to lokale dwupoziomowe z własnym ogródkiem, który ma powierzchnię od 36 mkw. do 110 mkw. i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Parter składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki. Na piętrze znajdują się dwa pokoje i łazienka.
Firma oferuje również mieszkania o pow. 84,19 mkw. Są one dwupoziomowe. Wersja podstawowa to 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, loggia. Możliwe warianty cztero i pięciopokojowe. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Adres: ul. Niemeńska 4
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 66,4 mkw. do 84,19 mkw.

Inter House

 • Osiedle Bursztynowe

Osiedle składa się z piętnastu domów w zabudowie szeregowej. Na parterze znajdują się dwustanowiskowy garaż, kuchnia, salon, jadalnia, pralnia, kotłownia oraz łazienka. Na piętrze są trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Sypialnia ma wewnętrzną łazienkę oraz taras widokowy. Cała posesja jest ogrodzona co daje poczucie bezpieczeństwa. Na parterze przeszklone drzwi wychodzą na bardzo duży ogród. Osiedle położone jest 9 minut jazdy do centrum Białegostoku. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna.

Adres:
Termin realizacji:
Powierzchnia: 160 mkw.

Kalter

 • Szeregówki Mościckiego

Osiedle dwudziestu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W pierwszym realizowanym etapie powstanie 12 budynków w 3 szeregach na osiedlu Bagnówka. Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to głównie nowe budynki jednorodzinne. Działki, na których powstaje osiedle posiadają uzbrojenie w media w tym: energię, wodę, gaz oraz kanalizację sanitarną. Inwestycja będzie ogrodzona. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się szkoła podstawowa oraz przychodnia rejonowa. Dojazd do centrum miasta zapewnia linia autobusowa nr. 18. Dostępne są jeszcze trzy domy w cenie od 430 do 450 tys. zł

Adres: ul. Mościckiego
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: 137 mkw.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Słoneczny stok"

 • Mieszkania na os."Leśna Dolina"

Mieszkania usytuowane w pobliżu lasu, obok duży parking, łatwy dojazd do centrum.
W pobliżu są sklepy,przedszkole, szkoły, galeria handlowa.

Adres: Leśna Dolina
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 64,1 do 141 mkw.

Rawbud

 • Osiedle mieszkaniowe – pięć budynków, przy ul. Warszawskiej

Adres: Warszawska
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 47,03 do 112,5 mkw. 

MTM-Styl

 • Rezydencja Piotrkowska

To kameralny budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w centrum Białegostoku. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa mieszkania o powierzchni 65,2 mkw., dwa mieszkania o powierzchni 73 mkw. oraz jedno mieszkanie o powierzchni 49,8 mkw. Lokale usytuowane od frontu budynku mają obszerne tarasy, natomiast pozostałe dwa usytuowane na tyłach budynku – loggie. Każde z mieszkań ma niestandardową wysokość 2,7 m. Wszystkim mieszkaniom na pierwszym piętrze przypisano komórki lokatorskie, znajdujące się na tej samej kondygnacji. Cena od 427 322 zł. Inwestycja położona jest w splocie ulic: Sienkiewicza, Lipowej, Nowy Świat i Alei Piłsudskiego. W pobliżu są m.in.: Rynek Kościuszki, deptak miejski, Pałac Branickich, Planty.

Adres: ul. Piotrkowska
Termin realizacji: gotowe do odbioru
Powierzchnia: od 65,24 do 73,84 mkw. 

od 12 lat
Wideo

Jak złodzieje oznaczają domy, które chcą okraść?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na regiodom.pl RegioDom