Hipis idealista mówi, że można żyć tanio. Rzucił pracę i zamieszkał w camperze (WIDEO)

Czy da się tanio żyć? Zdaniem Witolda tak. Gdy dopadły go poważne problemy finansowe zdecydował się zamieszkać w camperze. Jednak mało kto odważyłby się na tak drastyczny krok. Co innego możemy zrobić, by uporać się z brakiem gotówki i rosnącymi długami.
  • Witold zamieszkał w camperze

    By zaoszczędzić, zamieszkał w camperze. To jednak nieciekawa perspektywa, gdy nastaje zima. W tym okresie Witold musi szukać innego lokum.

    Dzień Dobry TVN/x-news

Właściciel czterech mieszkań Witold Zbijewski już od 3 lat mieszka w camperze. Mówi, że dobrze czuje się, gdy ma na dzień 10 złotych. Mężczyzna opowiedział Marcinowi Iwuciowi, doradcy finansowemu o powodach, które sprawiły, że zamieszkał w samochodzie. Ekonomista poradził Zbijewskiemu, co należy zrobić w sytuacji, gdy pojawiają się tarapaty finansowe. 


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Zobacz również: Najprawdopodobniej najtańszy w utrzymaniu dom w Polsce

Autor: redakcja.regiodom
7komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (7)

Godna przyszłość polskiego emeryta. Bezdomny.
Tnd, 07.01.2015, 14:08
Facet mysli o przyszłości.Kupił mieszkania i spłaca kredyty wynajmem.Teraz zaciśnie pasa a pózniej będzie żył,jak król.
vvv, 07.01.2015, 15:57
Jak spłaci te mieszkania w których mieszkają obcy to umrze i będzie żył jak król w niebie. Na takich wynajmach to na pewno zyskają tylko banki.
Maciek, 09.01.2015, 09:52
To on ma te mieszkania czy ma kredyty na te mieszkania ?
Malcolm, 07.01.2015, 18:35
Jak rozumiem... ma 3 mieszkania i NIE PRACUJE ani NIE SZUKA PRACY a żyje tylko z wynajmu minus raty kredytu. Brawo... dopiero trzeba było zrobić program, aby gość wreszcie wziął się do roboty. Super...
chilli, 07.01.2015, 20:03
Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we dont need. - Tyler Durden, Podziemny Krąg
mimik, 08.01.2015, 08:35
Po prostu facet kombinuje jak zarobić, i nic nie robić.
Kupił mieszkania na kredyt ,który teraz spłacają najemcy (opłata za wynajem). On teraz nic z tego nie ma, bo wszystkie dochody z wynajmu idą na spłatę kredytu dlatego by nie ponosić kosztów nawet sam nie mieszka w swoim mieszkaniu.Po kilkunastu latach będzie miał mieszkanie i jeszcze dochody bez pracy z najmu pozostałych jak i może je sprzedać. Po prostu cwaniak.
john, 08.01.2015, 15:18