Połączenie farby tablicowej i tapety magnetycznej, by bawić i uczyć

Ściany ozdabiamy farbami w dowolnym kolorze i o dowolnej strukturze lub tapetą, by nadać im ciekawą fakturę lub połysk.To jednak nie wszystkie możliwości. Inny wymiar zyskają ściany dzięki produktowi Magic Board System.
 • Ściana pokryta produktem Magic Board System

  Jeśli w danym momencie dziecko zechce zmienić wygląd magicznej tablicy, wystarczy że zdjmie z niej przyczepione elementy i całą powierzchnię zmyje wilgotną szmatką.

  Benjamin Moore
 • Zastosowanie Magic Board System

  Magic Board System sprawdzi się w pokoju dziecięcym, przedszkolu, czy żłóbku. Dzieci będą mogły na ścianach rysować, przypinać do nich swoje dzieła, zdjęcia, czy uczyć się alfabetu. W szkołach ściany o magnetyczno-kredowych właściwościach ułatwią nauczycielom prowadzenie lekcji.

  Benjamin Moore
 • Sciana pokryta Magic Board System

  Magic Board System sprawdzi się w aranżacji biur, restauracji, przychodni i szpitali.

  Benjamin Moore
 • Magic Board System na ścianie w pokoju dziecka

  Benjamin Moore
 • Magic Board System na słupie

  Dzięki elastyczności tapetę magnetyczną pokrytą farbą tablicową w dowolnym kolorze można stosować na powierzchniach o różnym kształcie.

  Benjamin Moore

Szukasz pomysłu na ciekawą ścianę w pokoju twojego dziecka? Pomaluj tapetę o magnetycznych właściwościach farbą tablicową w dowolnym kolorze. Taka ściana przestanie być jedynie dekoracją. Będzie też miejscem twórczych ekspresji, nauki i zabawy dla malucha.

Do takiej ściany magnesami można przyczepiać do nich ulubione obrazki i zdjęcia, a następnie zrobić pod nimi podpisy. Starsze dziecko może stworzyć drzewo genealogiczne całej rodziny. A jeżeli dekoracja nie wyjdzie lub się znudzi, to da się ją zmienić bez remontu.

Polecamy również: Zastosowanie farby tablicowej w różnych kolorach 

Tapeta magnetyczna ma wbudowaną warstwą metaliczną. A po zamalowaniu kolorową farbą tablicową, tapeta nie straci swojej mocy przyciągania magnesów. Inaczej jest w przypadku farb magnetycznych. Ponieważ występują one w bardzo ograniczonej liczbie kolorów (zazwyczaj w kolorze czarnym), a po nałożeniu na nie farby np. tablicowej, w wybranym odcieniu, praktycznie tracą swoje magnetyczne właściwości.

Tapeta magnetyczna jest bardzo elastyczna, dzięki czemu da się ją przykleić do ścian o różnym kształcie (nawet zaokrąglonym). Można też wyciąć z niej dowolną formę i tylko na fragmencie ściany stworzyć przestrzeń do przypinania obrazków i robienia napisów na ścianie.

W odróżnieniu do tradycyjnej tablicy ta magnetyczno-kredowa ukryta jest w ścianie i nie zajmuje dodatkowej przestrzeni i może być eksponowana w zależności od potrzeb. ponadto można ją wyróżnić atrakcyjną ramką.

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy