Płytki ceramiczne z fluorescencyjnym wzorem kwiatowym

Tę kolekcję płytek ceramicznych wyróżniają oryginalne motywy kwiatowe. Są one narysowane jaskrawą, wielobarwną kreską. Można łączyć je z dekoracyjną listwą szklaną z efektem fluo. Emituje ona w ciemności charakterystyczne mleczno-seledynowe światło.
 • Dekor ścienny z efektem fluo

  Tak odważna kolekcja dedykowana jest osobom lubiącym nowości i śmiałe pomysły, które chcą wyróżniać się dzięki nieszablonowym rozwiązaniom w swoich wnętrzach.

  Opoczno
 • Aranżacja z wykorzystaniem nowoczesnych płytek

  Graficzne, nowoczesne kwiaty na płytkach z kolekcji Fluorescent Flower przypominają styl pop-artowych grafik, a ich powtórzenia przywołują z pamięci warholowskie sitodruki.

  Opoczno
 • Aranżacja łazienki

  Pomimo charakterystycznych motywów i mocnych, zdecydowanych barw szklanych dekoracji, można je z łatwością połączyć z jednokolorowymi płytkami – zarówno o błyszczącej, jak i o satynowej powierzchni. Kolekcja pozwala dzięki takim zestawieniom na osiągnięcie atrakcyjnych kontrastów faktur – również bardzo pożądanych zgodnie z aktualnymi trendami.

  Opoczno
 • Czarny dekor z kolorowymi kwiatami

  Opoczno
 • Nowoczesny dekor ścienny

  Opoczno
 • Kwiat z efektem fluorescencyjnym

  Opoczno

Płytki z kolekcji Fluorescent Flower mają wzory w intensywnych, neonowych kolorach, które wyraźnie odcinają się na czarnym tle. Uzupełnić je można modnymi obecnie, szklanymi dekorami. Unikalną propozycją jest szklana listwa o wymiarach 2 x 60 cm, która ma właściwości fluorescencyjne. Z jej użyciem można stworzyć wyjątkową aranżację w łazience czy kuchni. Dzięki efektowi fluorescencyjnemu na dekorach wnętrze robi wrażenie nawet po zmroku czy po wyłączeniu światła.

 


Aranżacja łazienki z wykorzystaniem nowoczesnych płytek
Dekoracje szklane z kolekcji Fluorescent Flower ciekawie wyglądają też w zestawieniu z płytkami o strukturze kamienia.Fot. Opoczno

 

Taka kolekcja płytek o zdecydowanie nowoczesnym charakterze idealnie pasuje do łazienek i kuchni w minimalistycznych stylu. W takich wnętrzach ogranicza się liczbę mebli i dekoracji, by uwypuklić ich niezwykły charakter.

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy