Płytki ceramiczne do utrzymania łazienki w ciemnej tonacji

Płytki ceramiczne Bohemian mają wyraziste barwy i faktury. Dzięki temu możemy uzyskać w łazience zaskakujący efekt dekoracyjny.
 • Łanienka w ciemnym fiolecie

  Łazienka urządzona w ciemnej tonacji to klimatyczne i nastrojowe wnętrze, które zachęca do relaksu. Również w małej łazience można wykorzystać ciemne kolory. W tym przypadku kluczem do aranżacyjnego sukcesu mogą być dodatki w postaci jasnych dekorów.

  Ceramstic
 • Dekor z motywem liści

  Ten dekor zainspirowany jest naturą . Ma niebanalne wykończenie i ciekawą fakturę.

  Ceramstic
 • Dekor z kolekcji Bohemian

  Dekor inspirowany jest majoliką. Taki element dekoracyjny ułożony na dużej powierzchni przełamie intensywną barwę fioletowych płytek. Wprowadzi do pomieszczenia światło oraz stanie się wyrazistym akcentem w aranżacji łazienki.

  Ceramstic
 • Fioletowe płytki łazienkowe

  Array

Jednym z obecnych trendów aranżacyjnych jest efekt zaskoczenia. Można uzyskać go przez zastosowanie kontrastów, niebanalnych połączeń kolorów lub wyraziste wzornictwo. Ciemne barwy ciepłego fioletu w płytkach łazienkowych z kolekcji Bohemian kontrastują z płytkami w chłodnym beżu. By rozświetlić aranżację łazienki, płytki można zestawić z bardzo wyrazistymi dekorami. Jedne z nich nawiązują do srebrnej mojaliki, a drugie do natury – mają wkomponowane liście z elementami odbijającymi światło. W kolekcji dostępne są również płytki podłogowe w kolorze beżowym.

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy