Panele ścienne: modny i funkcjonalny sposób na okładzinę

Dzięki oryginalnym barwom i kształtom panele naścienne Impress dają efekt trójwymiarowości. Są one przyjemne w dotyku, dlatego można zrobić z nich wezgłowie łóżka lub kanapy. Dzięki temu ochronimy ścianę przed zabrudzeniem.
 • Panele ścienne w sypialni

  Panele Impress nadają efekt trójwymiarowej przestrzeni. Dobrze prezentują się na ścianach oraz w bardziej nietypowych miejscach, takich jak np. wnęki, garderoby, przedpokoje itp. Są przyjemne w dotyku, dlatego mogą spełniać funkcję wezgłowia łóżek, czy kanap.

  Dunin
 • Panele ścienne w inetnsywnym pomarańczowym kolorze

  Dunin
 • Panele ścienne w salonie

  Dunin

Aby stworzyć nietypową i oryginalną aranżację wnętrza potrzebna jest odpowiednia kolorystyka i ciekawe wzory dekorów. Na ścianie można wykorzystać panele Impress. Które dobrze wyglądają samodzielnie, jak i zestawione z płytkami kamiennymi bądź ceramicznymi.

Panele wykonane są mikrofibry i skóry ekologicznej. Tkaniny te są odporne na zabrudzenia. Okładziny są w trzech wymiarach: 300 x 100 mm, 300 x 300 mm oraz 600 x 300 mm. Dzięki ich modułowości można zestawiać ze sobą różne rozmiary i kolory dekorów. W ofercie są 32 różne faktury tkaniny, z której wykonane są panele – od gładkich, stonowanych, po materiały strukturalne imitujące zwierzęce wzory węża czy krokodyla. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy