Nowe emulsje do wnętrz: Dulux Creations

Nowe emulsje do pomieszczeń o nazwie Dulux Creations charakteryzuje metaliczny połysk, piaskowa struktura albo aksamitny wygląd.
  • Dulux Creations Sand Touch

    Dulux Creations Sand Touch to lateksowa emulsja do malowania ścian i sufitów.

    Dulux
  • Dulux Creations Moonlight

    Dulux Creations Moonlight i pozostałe nowe emulsje nadają się na podłoża gipsowe, tynki cementowe i cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i te z włókna szklanego

    Dulux

Wszystkie emulsje Dulux Creations bardzo dobrze kryją, są trwałe i odporne na zmywanie. Pasują do innych produktów producenta. Czas schnięcia wynosi od 2 do 4 godzin. Na krytej powierzchni trzeba położyć dwie warstwy farby.

Zobacz więcej: Artystyczne malowanie i zdobienie ścian 

Dulux Creations Moonlight jest lateksową emulsją do ścian i sufitów, w 10 metalicznie połyskujących kolorach. Nadają się na podłoża gipsowe, tynki cementowe i cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i te z włókna szklanego. W pomieszczeniu, w którym zostały użyte panuje księżycowy blask. To pomysł do wnętrz osób, które lubią oryginalne, nowoczesne pomysły. 2,5-litrowy pojemnik tej farby kosztuje około 130 złotych.

Paleta kolorów Creations Moonlight

 

Lateksową emulsją do malowania ścian i sufitów jest rownież Dulux Creations Sand Touch. Można ją stosować na takie same podłoża, jak Creations Moonlight. Powłoka przypomina w dotyku piasek. Paleta barw składa się z 8 odcieni. Mają lekko szorstką fakturę piasku i aksamitnie matowy wygląd. Można je stosować do dekoracyjnego malowania pomieszczeń. Sugerowana cena pojemnika o pojemności 2,5 litra to mniej więcej 130 złotych.

Palet kolorów Creation Sand Touch

Przeczytaj także: Malowanie wnętrz. Kolorowe metamofozy ścian 

Mniej, bo około 85 złotych za 2,5 litra trzeba zapłacić za Dulux Creations Deep Tones. To lateksowa, matowa emulsja do sufitów i ścian. Zestaw ma 10 kolorów, stosowanych do zaznaczenia mocnych akcentów we wnętrzu. Ładnie wyglądają w zestawieniu z pastelami, bielą, beżami i neutralnymi odcieniami. 

Paleta kolorów Creations Deep Tones


Autor: Katarzyna Piojda
Współpraca: Dulux
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Nie polecam farb tego producenta.
Kupiłem kiedyś te farby (drogie i nic nie warte).Po ok.6 miesiącach,farba schodziła płatami.Dodam,że ta sama ściana była pomalowana innym kolorem tego producenta i trzymała się jakotako.
Zgłosiłem problem do producenta.Kobieta,która udzielała mi informacji stwierdziła,że nieumiejętnie pomalowałem ścianę (a robie to od pon.20 lat z pozytywnym skutkiem) i że chcę "wycyganić" od producenta dodatkową ilość farby.
Otóż moje zgłoszenie miało na celu poinformować producenta,że coś z tą farbą jest nie tak.Nie miałem zamiaru JUŻ więcej malować mieszkania tą farbą.
Po pomalowaniu,musiałem łuszczącą się farbę dokładnie zdrabać,ściny porządnie gruntować-jednym słowem dodatkowa strata czasu,ponowne malowanie no i ponowne koszty.
Dodam,że mieszkanie pomalowałem TAŃSZĄ farbą innego producenta.Efekt-kilka lat ściany pomalowane i wyglądają ładnie.I nakładanie farby było TYLKO JEDNOKROTNE.
Reasumując:DULUX to szajs
malarz-amator, 01.08.2012, 09:55
A ja mam farby tego producenta i to juz od siedmiu lat i sciany wygladaja dobrze. Nawet te w kuchni i pokoju dzieciecym.
Beata, 01.08.2012, 22:52