Pokrowce na meble. Nowy wygląd starej sofy

Sofa to częsty mebel w salonie. Niestety bywa zniszczona i wysłużona. Zamiast dekorować wnętrze, wygląda raczej nieestetycznie. Możemy to zmienić dzięki pokrowcom. Stara sofa zyska nowy estetyczny wygląd.
 • Sofa w pokrowcu w stylu Micro

  Pokrowce na meblach tapicerowanych pozwolą zaaranżować wnętrze na nowo - niższym kosztem niż w przypadku zakupu nowych mebli. Ponadto łatwo je zdjąć i wyprać - co jest cenne, gdy w domu panują małe dzieci.

  Dekoria.pl
 • Fotel w nowym pokrowcu

  Pokrowce to prosty i niedrogi sposób na nadanie staremu fotelowi nowego, atrakcyjnego wyglądu.

  Dekoria.pl
 • Sofa ubrana w pokrowiec

  Pokrowiec na starej sofie pozwoli tanio zmienić wnętrze salonu.

  Dekoria.pl
 • Pokrowce na meblach tapicerowanych

  Pokrowce na meblach tapicerowanych pozwalają zaaranżować ładne wnętrze.

  Dekoria.pl

Mimo wysiłku, jaki wkładamy w konserwację i ochronę ulubionych mebli tapicerowanych, z czasem stają się wyblakłe, a ich tkanina jest przetarta. Zanim zdecydujemy się na wymianę kompletu wypoczynkowego, warto poszukać innych rozwiązań. Szczególnie gdy w domu są małe dzieci, które tak czy inaczej zniszczą nowe meble. Jednym ze sposobu na polepszenie wyglądu mebli są zdejmowane pokrowce.

Pokrowce do sof i nie tylko

Dekoria ma do wyboru 100 tkanin. Możemy zdecydować się m.in. na zawsze modną kratę, romantyczne kwiaty, czy współczesne  wzory geometryczne. Duży wybór tekstyliów ułatwia nadanie starym meblom charakteru i stylu pasujących do wystroju wnętrza.
Pokrowce są ciekawym i praktycznym sposobem na odnowienie wyglądu np. starej sofy i fotela.
W przypadku zabrudzenia wystarczy je zdjąć, a następnie wyprać w pralce. Dzięki temu utrzymamy tapicerkę w czystości nawet, gdy w domu są małe dzieci. 

Warto zobaczyć: Patchworki jako sposób na ożywienie wnętrza 

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Dekoria.pl
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

w moim salonie pomalował kredkami materiał na kanapie. Faktycznie pomyślę o zdejmowanym pokrowcu. Oby się sprawdziło, bo nie mogę patrzeć na tę demolkę ;)
Krysia Z., 18.05.2012, 20:53