Kołdra antyroztoczowa. Pod nią zdrowo się śpi

Mikroskopijnych wielkości pajęczaki żyją sobie w kurzu i w pościeli. Obecność tych żyjątek wywołuje częste alergie. Są jednak specjalne kołdry, które nie hodują roztoczy.
 • Pościel

  Alergie dają się we znaki przez cały rok. Można zmniejszyć ich objawy, kupując m.in. pościel antyalergiczną.

  Health Guard
 • Antyroztoczowa kołdra

  Wypełnienie kołdry stanowi włókno poliestrowe - silikonowane, w którym nie rozwijają się bakterie, grzyby i roztocza.

  Health Guard
 • Pościel na każdą porę roku

  Są dwie pikowane kołdry, spięte napami. Jedna jest cienka, praktyczna latem, druga grubsza - na jesień i wiosnę. Połączone razem przydają się zimą.

  Health Guard

Naukowcy podają, że średnio co 11. człowiek jest uczulony. Alergie dają się we znaki przez cały rok. Można jednak zmniejszyć objawy, kupując m.in. pościel antyalergiczną Classic Antyallergic Protection. Istnieje np. antyroztoczowa kołdra. Wypełnienie kołdry stanowi włókno poliestrowe - silikonowane, w którym nie rozwijają się bakterie, grzyby i roztocza. Włókna są o jednakowej strukturze, gwarantującej odporność na brud. Kołdra zachowuje puszystość i trwałość nawet po wielokrotnym praniu. Jest przyjemna w użytkowaniu, ponieważ zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury ciała. 

Dobrze wiedzieć: Kupujemy kołdrę i poduszki 

Materiał, z którego kołdra jest wykonana, pochłania i odprowadza wilgoć. Kołdra Classic Antyallergic Protection to dwie pikowane kołdry, spięte razem napami. Jedna jest cienka, praktyczna latem, druga grubsza - na jesień i wiosnę. Połączone razem przydają się zimą. Do kołdry antyroztoczowej można dokupić poduszki z tej samej serii. Kołdra dostępna jest w rozmiarach 140 na 200 cm, 160 na 200 cm lub 200 na 220 cm.

Autor: Katarzyna Piojda
0komentarzy