Zestaw do prasowania: parownica, żelazko i deska

Stanowisko do prasowania z serii Home Line SI 4. 100 CB składa się z: parownicy SC 4.100 CB, żelazka parowego oraz deski do prasowania AB 1000
 • Zestaw do prasowania z serii Home Line SI 4. 100 CB

  Zestaw do prasowania z serii Home Line SI 4. 100 CB

  Kärcher Sp. z o.o.
 • Zestaw do prasowania z serii Home Line SI 4. 100 CB

  Stanowisko do prasowania marki Kärcher o nazwie SI 4. 100 CB z serii Home Lina składa się z żelazka, parownicy i deski do prasowania.

Żelazko wchodzące w skład zestawu do prasowania wyposażone jest w stopę ze stali szlachetnej oraz regulację temperatury i wydatku pary.

Deska do prasowania ma specjalne miejsce do przechowywania żelazka oraz funkcje: odsysania pary i nadmuchu. Pierwsza z nich umożliwia prasowanie delikatnych tkanin. Nadmuch natomiast służy do łatwiejszego prasowania grubych tkanin. Wysokość deski można regulować w granicach od 75 do 100 cm.

Parownica nagrzewa się w trzy minuty, a dla wygody użytkownika została wyposażona w dodatkowy zbiornik. Dzięki temu możliwe jest uzupełnianie wody podczas pracy parownicą bez konieczności przerw na studzenie kotła. Urządzenie S.C. 4.100 CB może być stosowane do czyszczenia parą różnych powierzchni w pomieszczeniach i sprzęt, wów AGD. Pomoże w utrzymaniu w czystości m.in. armatury łazienkowej i kuchennej, płytek ściennych i podłogowych, okapu, wanny, kabiny prysznicowej, okien itp. Parownica wyposażona jest w następujące akcesoria:

 • dyszę do czyszczenia podłogi,
 • dyszę do czyszczeniao trudno dostępnych miejsc (np. fug),
 • dyszę ręczną wykorzystywaną do czyszczenia płyt grzewczych czy okien,
 • okrągłą szczotkę służącą np. do usuwania kamienia i nalotu z baterii łazienkowych i kuchennych.
Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Kärcher Sp. z o.o.
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Wszystko pięknie ładnie, ale jaka jest cena takiego zestawu?
Zainteresowany, 14.10.2011, 08:47