Wolnostojąca kuchnia indukcyjna KI 7650 X

Rozwiązanie to dedykowane jest osobom, które bez większych zmian w umeblowaniu kuchni chcą wymienić kuchenkę na indukcyjną.
  • Kuchnia indukcyjna wolnostojąca KI 7650 X

    Kuchnia indukcyjna wolnostojąca KI 7650 X

    Mastercook

Kuchnia KI 7650 X łączy tradycyjną formę kuchni wolnostojącej z płytą indukcyjną. Urządzenie marki Mastercook korzysta więc z pomysłów, które sprawdziły się w przeszłości i uzupełnia je o nowoczesne rozwiązania.

Zobacz koniecznie: Nie trać prądu. Jak oszczędzać energię elektryczną

Model wyposażony jest w sterowaną dotykowo płytę indukcyjną o wyjątkowo dużej mocy – 2800 W przypadające na każde pole grzejne. Umieszczony pod płytą elektryczny piekarnik z termoobiegiem posiada 8 różnych funkcji, drabinki ułatwiające wysuwanie wkładów oraz elektryczny rożen obrotowy. Piekarnik jest obsługiwany za pomocą dotykowego programatora elektronicznego. Kuchnia wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Gotowanie indukcyjne w skrócie

Indukcja to nowoczesny i bardzo wygodny sposób gotowania – nagrzewa się tylko i wyłącznie ta część płyty, na której umieszczone jest naczynie. Takie rozwiązanie gwarantuje dużo szybsze i bezpieczniejsze gotowanie (płyta jest gorąca wyłącznie w trakcie gotowania lub bezpośrednio po jego zakończeniu), zapewnia również spore oszczędności energii elektrycznej. Inne metody gotowania charakteryzują się sporymi stratami ciepła, np. na kuchence gazowej straty te wynoszą prawie 50%, a wynikają między innymi z ogrzewania krawędzi bocznych naczynia. 

Dodatkowym atutem gotowania indukcyjnego jest fakt, że płytę indukcyjną wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości – jej powierzchnię wystarczy tylko przetrzeć, by pozbyć się zabrudzeń. 

Autor: mk
Współpraca: Mastercook
5komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

Już widzę te tłumy ludzi, którzy po ostatnich podwyżkach (i nadchodzących kolejnych) szybko zakupią sobie indukcyjny piecyk elektryczny.
Anonim, 10.05.2011, 14:18
tak a po 10 latach uzytkowania , zapadalnosc na raka wzrasta o 80 %
wojtek, 10.05.2011, 16:21
Wojtku, a o co chodzi z tym rakiem po 10 latach? Pierwsze słyszę, żeby gotowanie indukcyjne miało komuś zaszkodzić. Sama z niego korzystam i potwierdzam, że jest to bardzo wygodne :)
magda, 14.05.2011, 00:56
Witam serdecznie, tekst nie ma na celu reklamowania produktu. To jedynie informacja o nowości, która pojawiła się na rynku.

mk

mk, 14.05.2011, 00:50
Plankton jest najmniejsza istota na tej planecie. Plankton w zasadzie staje się środkiem spożywczym, dla ryb w dzikim stylu życia. W związku z planktonu jest w niskim poziomie w Internecie spożywczego w oceanie.
Shreya, 27.12.2011, 23:59

Polecamy