Tablet dla najmłodszych domowników

Tagi:
Intensywne kolory, wygodny kształt i bardzo dobra jakość wykonania zapewniają bezpieczne użytkowanie tabletu. Kolorowy sprzęt dedykowany jest szczególnie dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.
  • Tablet dla dzieci

    Na tablecie przygotowane są aplikacje: dla dzieci z lubianą przez maluchy bohaterką – Rybką MiniMini, a dla rodziców Edustore – zestawienie aplikacji wraz z rekomendacjami, które mają ułatwić wybór tych odpowiednich dla dziecka.

    LARK

Tablet dla dzieci ma wzmocnioną obudowę, która zapewnia ochronę urządzenia przed wstrząsami i upadkami. W korzystaniu z tabletu pomagają maluchowi wygodne uchwyty. Urządzenie jest wyposażone m.in. w materiały i aplikacje dla najmłodszych, program zapewniający kontrolę rodzicielską w zakresie treści oraz czasu spędzanego z urządzeniem.

Zobacz wideo: Akcesoria, które pomogą uspokoić i upilnować dziecko 

Tablet SmartKid 7 ma 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. System operacyjny Android 4.2 Jeally Bean wspierany jest przez dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, 1 GB RAM oraz 4 GB pamięci Flash. „Edukacyjna zabawka" ma również czujnik ruchu (g-sensor) i port micro USB 2.0 oraz wbudowany aparat 2 Mpix, którym można robić zdjęcia i nagrywać filmy. 

Dzięki osobnym profilom dla rodzica i dziecka tablet może być urządzeniem dla całej rodziny. Bateria litowo-polimerowa 3700 mAh pozwala na korzystanie z urządzenia do 6 godzin bez konieczności ładowania. 

Tablet ma trzy wersje kolorystyczne: żółty, różowy, niebieski. Tablet na najmłodszych kosztuje około 400 złotych.

Polecamy: Farba tablicowa w pokoju dziecka

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy