Szybkie gotowanie za dotknięciem palca

To urządzenie ma własny nośnik przepisów oraz dotykowy ekran. Wszystko po to, by jeszcze bardziej ułatwić gotowanie. Zobacz nowy Thermomix.
 • Thermomix z dotykowym ekranem

  Ekran dotykowy i jedno pokrętło umożliwiają intuicyjną obsługę urządzenia przez dotknięcie palcem. Urządzenie wyposażone jest w mechanizm blokujący, automatycznie zamykający pokrywę urządzenia po włączeniu.

  Vorwerk Polska
 • Nośnik przepisów

  Nośnik przepisów kulinarnych na Thermomix

  Vorwerk Polska
 • Nowy Thermomix

  To urządzeni wielofunkcyjne skupia w sobie 12 funkcji pomagających przygotować posiłki.

  Vorwerk Polska

Wielofunkcyjne urządzenia kuchenne mogą zastąpić nam wiele innych sprzętów AGD. Na przykład Thermomix to 12 funkcji w jednym urządzeniu: mieszanie, miksowanie, mielenie, siekanie, gotowanie w wodzie i na parze, ważenie, rozpuszczanie, wyrabianie ciasta, ubijanie, blendowanie i emulgowanie. 

Teraz urządzenie może mieć również nośnik przepisów z cyfrowymi książkami kucharskimi. Po podłączeniu nośnika do urządzenia, znajdujące się na nim przepisy są pokazywane na ekranie dotykowym. Po wybraniu przepisu instrukcja wyświetla się na ekranie. Urządzenie wstępnie ustawia czas i temperaturę dla każdego kroku, użytkownik postępuje zgodnie z instrukcjami na ekranie, dodaje składniki, a następnie uruchamia urządzenie za pomocą pokrętła.

Polecamy: Szybkowar – jaki model kupić i ile kosztują szybkowary 

Funkcja planowania menu tygodniowego ułatwia koordynowanie przygotowania posiłków, a możliwość automatycznego tworzenia listy zakupów ułatwia planowanie zakupów.

Urządzenie z książką kucharską i nośnikiem przepisów to niestety spory wydatek. Kosztuje ono około 4700 złotych. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy