Ręczny odkurzacz akumulatorowy do szybkich porządków

Mały i poręczny odkurzacz to niezastąpiony pomocnik do różnych zastosowań. Z pomocą ręcznego odkurzacza akumulatorowego można szybko i łatwo odkurzyć wszystkie zakamarki w domu i samochodzie.
 • Ręczny odkurzacz bezprzewodowy Bosch PAS 18 LI w kuchni

  Odkurzacz waży niewiele ponad 1 kg i nie ma kabla, dlatego jego używanie jest niezwykle wygodne.

  Bosch
 • Ręczny odkurzacz bezprzewodowy

  Bosch
 • Ręczny odkurzacz bezprzewodowy

  Bosch
 • Ręczny odkurzacz bezprzewodowy

  Ręcznym odkurzaczem odkurzysz samochód

  Bosch
 • Ręczny odkurzacz bezprzewodowy

  Bosch
 • Elementy ręcznego odkurzacza bezprzewodowego

  Bosch

Lekki odkurzacz akumulatorowy sprawdza się w czasie prac remontowych, takich jak np. wiercenie oraz przy szybkich porządkach, gdy trzeba szybko sprzątnąć zabrudzoną podłogę czy blat kuchenny. Urządzenie ma wymienne końcówki umożliwiające dokładne odkurzanie różnych powierzchni i nawet najbardziej niedostępnych zakamarków. Praktyczna rura przedłużająca pozwala sprawnie odkurzyć podłogę, dyszą do szczelin wyczyścisz miejsca trudno dostępne, a dyszą szczotkową – tapicerkę samochodową czy zagłębienia w meblach tapicerowanych.

Przeczytaj poradnik: Jakie parametry są ważne przy wyborze odkurzacza

Odkurzacz Bosch PAS 18 LI wyposażony jest w łatwy do czyszczenia pojemnik na pył oraz filtr. Dzięki miękkiej rękojeści sprzęt komfortowo leży w dłoni i łatwo nim manewrować. Sprzęt kosztuje około  630 złotych. 

Autor: redakcja.regiodom
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Mamy electroluxa ergorapido i do takiego szybkiego ogarnięcia albo posprzątania kudłów po psie rzeczywiście bezkonkurencyjny.
Huncwot, 31.05.2015, 19:30
ja mam taki ręczny używam do samochodu i czasem do kanapy bo normalnie to u mnie samo się odkurza a właściwie robi to robot roomba
hej, 22.08.2019, 21:21