Płyty gazową, indukcyjną i ceramiczną można dowolnie zestawić

Nowe płyty modułowe są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą w swojej kuchni gotować zarówno z użyciem gazu, jak i energii elektrycznej.
  • Płyty modułowe

    Każda płyta ma osobny panel sterowania, dlatego można ustawić je w dowolnej konfiguracji.

    Mastercook

Płyta modułowa może być indukcyjna, gazowa i ceramiczna. Taki wybór pozwala na stworzenie funkcjonalnego miejsca do gotowania, nawet w niewielkiej kuchni. Płyty można zestawić dowolnie, ponieważ każda ma własny panel sterowania . Mogą pracować też jako pojedyncze urządzenia.

Płyta gazowa GCF32SI ma dwa palniki, umieszczone na czarnej tafli ze szkła hartowanego. Jej obsługa jest łatwa i bezpieczna. A to dzięki automatycznym zapalaczom palników, które są w pokrętłach oraz
zabezpieczeniu przeciwwypływowemu gazu. 

Płyta indukcyjna ID32S sterowana jest dotykowo i ma dwa pola grzejne o średnicy 18 cm. Dzięki funkcji Booster możemy natychmiast mieć maksymalną moc grzania i ekspresowo podgrzać np. duży garnek z zupą. Urządzenie ma również minutnik sterujący czasem pracy danego pola i funkcję blokady panelu sterowania.

W zestawie jest również płyta ceramiczna C5D32 S z dwoma polami grzejnymi. Jedno z nich ma podwójną średnicę, a drugie jest mniejsze i pojedyncze. Urządzenie ma funkcję High Light. Dzięki niej pola nagrzewają się do żądanej temperatury w ciągu kilku sekund. Płyta ma 9 poziomów mocy. 

Przeczytaj poradnik: Jaką kuchenkę elektryczną wybrać? Kuchnie ceramiczne i indukcyjne 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy