Okap, zlewozmywak i bateria kuchenna z serii Polyedro

Inspiracją do zaprojektowania kształtów systemu Polyedro był diament, który kojarzy się z trwałością i luksusem. Zestaw Franke pasuje do dużych, nowocześnie urządzonych kuchni i kuchni z aneksem.
  • Okap i zlewozmywak Franke

    Okap i zlewozmywak Franke są nie tylko praktyczne. Mogą być ozdobą każdej kuchni.

    Franke
  • Bateria kuchenna z linii Polyedro

    Bateria kuchenna z linii Polyedro ma kolor chromu.

    Franke

Zlewozmywaki Franke Polyedro dostępny jest w dwóch wersjach montażu: do podbudowy lub wbudowane w blat z szeroką stalową ramą. Można również zakupić stalowy zlewozmywak z serii Polyedro w wersji LED, z wbudowanym oświetleniem komory. 

Okap wiszący i bateria z wyciąganą wylewką

W zestawie znajdują się także wiszący okap kuchenny, który został wyposażony w sterowanie elektroniczne SoftTouch i energooszczędne żarówki. Ma również wbudowany filtr aluminiowy przystosowany do mycia w zmywarce. W komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania. Okap ma trzy biegi, w tym bieg intensywny z automatycznym przełączaniem na zwykły po 10 minutach. Komfort pracy z okapem poprawiają wskaźnik zużycia filtra i wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłącza okap po 30 minutach od wybrania tej funkcji.

Bateria kuchenna Polyedro jest koloru chromu i ma wysokość 223 mm. Wyposażona zostaław wyciąganą wylewkę, zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku oraz głowicę ceramiczną.

Zlewozmywak wbudowany kosztuje ponad 3,2 tys. zł (opcja LED zlewozmywaka – 3,9 tys.), wersja do podbudowy – około 2,7 tys.(LED – 3,7 tys.), bateria kuchenna – ponad 2,3 tys. Okap jest najdroższy – jego cena to ponad 4,8 tys. zł. 

Autor: Katarzyna Piojda
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

ale za to jakie ładne. Wnętzre tej kuchni cudo - może nawet polubilabym gotowanie ;)
Kaśka, 14.09.2011, 11:33
mam taki okap cudny ;) kuchnia wygląda przepięknie
szczęściara, 19.11.2013, 21:01
mam taki okap cudny ;) kuchnia wygląda przepięknie
szczęściara, 19.11.2013, 21:01