Odkurzacz z elastycznym przegubem do wygodnego sprzątania

Tagi:
Sprzęt ma designerski kształt oraz wzór. Ponieważ podczas odkurzania nie ma zjawiska silnego podmuchu powierza - charakterystycznego dla innych odkurzaczy - jest on zdrowy dla alergików oraz osób cierpiących na problemy astmatyczne.
  • Odkurzacz Sebo Felix Classic

    Linia kolumnowych odkurzaczy Felix ma ciekawy wygląd. Wzornictwem nawiązuje do stylistki vintage. Odkurzacze te mają opływowe kształty, niecodzienny design oraz stonowaną kolorystykę. Pasują zarówno do wnętrz w stylu retro, jak i nowoczesnym.

    Sebo
  • Felix Classic

    Odkurzacz kolumnowy Felix Classic

    Sebo

Sprzęt marki Sebo ma silnik o mocy 1300 W. Odkurzacz Felix Classic jest wyposażony w innowacyjny 3-stopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration. Ma on wysoką klasę filtracji.

W urządzeniu wyeliminowano powszechny dla odkurzaczy, silny wyrzut powietrza podczas sprzątania. Powietrze po oczyszczeniu przez system filtrów, rozchodzi się całą powierzchnią obudowy. Ponadto dzięki szczelnemu systemowi filtracji zredukowany jest do minimum odgłos działającego silnika. 

Warto przeczytać: Wybieramy odkurzacz: jakie parametry są najważniejsze. Poradnik 

Urządzenie standardowo wyposażone jest w końcówkę do szczelin, do tapicerki oraz wykonaną z miękkiego włosia – do delikatnych powierzchni mebli lub do sprzętów RTV i AGD. Elastyczny przegub „flex neck" umożliwia swobodne obracanie korpusem odkurzacza podczas pracy o 90° w pionie i 180° w poziomie. To ułatwia manewrowanie wokół odkurzanych przeszkód. Regulacja mocy ssania jest płynna i znajduje się na uchwycie.Do odkurzacza można również dokupić polerkę podłogową Sebo Disco. 

W zależności od wykorzystywanego wyposażenia odkurzacz waży od 4,5 do 7 k. Sugerowana cena sprzętu to 1999 zł brutto. 

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Sebo
1komentarzy