Obieraczka do jabłek – pomysłowy i niedrogi gadżet kuchenny

Koniec z nożykami i nieestetycznie pokrojonymi plastrami jabłek! Pomysłowa i zabawna obieraczka obierze je ze skórki, wytnie gniazda nasion i stworzy z nich spirale dekoracyjne! Sprawdź, jakie są wady i zalety obieraczki do jabłek oraz ile kosztuje to urządzenie.
 • Obieraczka do jabłek to ciekawy gadżet

  Obieraczka do jabłek to gadżet funkcjonalny. Moży być w kuchni prawdziwa pomocą, ale także ozdobą i zabawką.

  www.garneczki.pl
 • Jabłka obrane

  Sprężyna z obranego jabłka.

  Agata Kaźmierczak
 • Obieraczka do jabłuszek

  Obieraczka do jabłek dokładnie obierze skórkę.

  Agata Kaźmierczak
 • Obrane jabłko

  Idealnie obrane jabłka zapewni ci obieraczka do jabłek.

  Agata Kaźmierczak
 • Obieraczka do owoców

  Obieraczka do jabłek to nowoczesny przyrząd, idealny do każdej kuchni.

  www.garneczki.pl
 • Obierak do jabłek

  Zastanawiasz się nad prezentem dla pani domu? Pomyśl o obieraczce do jabłek.

  www.garneczki.pl

Pomysłowość na gadżety kuchenne nie zna granic. Zamiast żmudnie obierać jabłuszka nożem, wkrocz do kuchni z nowym przyrządem i zaskocz wszystkich. Tego gadżetu pozazdrości każda nowoczesna pani domu.

Obieraczka sprawdzi się w kuchni nie tylko wtedy, gdy przygotowujesz dżemy czy konfitury i potrzebujesz szybko wiele obranych ze skórki jabłek. Gadżet ten może być także ozdobą, zabawą i zagadką dla osób, które po raz pierwszy widzą takie urządzenie.

Jak działa obieraczka do jabłek i ile kosztuje

Użycie obieraczki do jabłek to nic trudnego. Na sztylety nabijamy jabłko. Korbką kręcimy w jedną stronę, aż jabłko nie zostanie obrane ze skórki. Następnie jabłuszkową spiralę ściągamy ze sztyletów i odrywamy talarki lub podajemy na własny sposób!

Obieraczkę wykonaną z stali nierdzewnej możemy kupić już od 25 złotych. Cena nie jest wygórowana, a efekt zaskoczenia rodziny i znajomych – murowany!

Zalety obieraczki do jabłek

Obieraczka do jabłek ma wiele zalet. To urządzenie 3 w 1. Obierze, pokroi i usunie gniazda nasion. Wielką zaletą jest obieranie równomierne, a zatem obrany owoc wygląda bardzo estetycznie. Również co do usuwania gniazd, są usunięte idealnie.

Zobacz wideoCiekawe gadżety do kuchni 

Zwykle zbudowana jest ze stali nierdzewnej, dzięki temu długo nam posłuży w kuchni, co jest niewątpliwie dużą zaletą. Ostrze tnące zwykle jest regulowane, można je dostosowywać do wielkości owocu. Stabilności dodaje jej przyssawka umieszczona na spodzie. Dzięki temu podczas obierania - przyrząd będzie stabilny.

Wady obieraczki do jabłek

Jedyną wadą obieraczki do jabłek jest jej mycie. Każdą metalową rurkę należy po drylowaniu dokładnie umyć, by nie było na niej pozostałości owoców. 

Autor: Agata Kaźmierczak
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Gadżety kuchenne ogólnie są super. Ja wszystkim w rodzinie kupuję właśnie takie prezenty na urodziny, imieniny... Znalazłam sklep internetowy tarkaimiarka.pl oni pakują na prezent, dla mnie to idealne rozwiązanie :)
Kozłowska, 22.08.2016, 13:44
Ile kosztuje ta obieraczka do jabłek?
Irena Tymoszuk, 25.07.2019, 18:25