Myjka do okien i innych szklanych powierzchni

Myjką do okien wyczyścisz okna, szklane blaty i lustra. Urządzenie to ułatwi wykonywanie nielubianej przez wielu czynności - mycie okien.
 • Myjka do okien WV 50 wyczyści też blat szklany

  Czyszczenie blatu szklanego z użyciem myjki do okien to nie problem.

  Kärcher
 • Myjka do okien

  Kärcher
 • Myjka do okien na wysięgniku

  Montując myjkę na teleskopowym wysięgniku umyjesz ona, które normalnie są poza twoim zasięgiem.

  Kärcher
 • Mysie lustra myjką do okien

  Myjką do okna można również myć lustra łazienkowe.

  Kärcher

Myjkę do okien można kupić jako zestaw ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem lub jako samodzielne urządzenie. Urządzenie WV 50 pomoże usunąć tłuszcz, zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet brud osadzający się z dymu papierosowego.

Jak myć szklane powierzchnie za pomocą myjki

Czyszczoną powierzchnię spryskujemy środkiem czyszczącym w sprayu i pozostawiamy go na chwilkę. Następnie – w razie potrzeby – możemy przetrzeć powierzchnię ściereczką z mikrofibry. Na koniec zbieramy wodę za pomocą urządzenia, który działa jak odkurzacz wciągający wodę. Myjka zbiera brudną wodę bez pozostawianie plam ani smug na szkle. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, po skosie skosie i po łuku). Dlatego nadaje się do mycia powierzchni o różnym kształcie.

Poradnik na temat: Mycia i konserwacji okien 

Myjka ma baterię litowo-jonową. Urządzenie jest lekkie – waży 700 gram. Jedno ładowanie baterii wystarcza na ok. 20 minut pracy. W tym czasie można umyć myjką powierzchnię do 30 metrów kwadratowych.

Autor: redakcja.regiodom
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Morze to i dobre ale ile kosztuje i gdzie można to kupić .
ewa, 15.06.2013, 08:54