Mobilna drukarka jako pomocnik nowoczesnej pani domu

Zobacz, jak wiele zastosowań może mieć w Twoim domu mała, mobilna drukarka. Ten oryginalny sprzęt wesprze Cię w robieniu porządków i nie tylko.
 • Mobilna drukarka

  Drukarką można sterować m.in. za pomocą smartfona. Wydrukujemy na niej etykiety papierowe, plastikowe lub kartonowe.

  Leitz
 • Zastosowanie drukarki mobilnej w domu

  Za pomocą tej drukarki wydrukujemy samoprzylepne etykiety z dokładnym opisem zawartości chowanych do szaf pudełek. Możemy pójść krok dalej i za pomocą telefonu wykonać zdjęcie np. butów, przesłać je z telefonu do drukarki, wydrukować i nakleić na pudełko – szukanie butów stanie się o wiele łatwiejsze. Drukarkę możemy wykorzystać również w kuchni do opisywania zawartości słoików czy zawartości domowej apteczki. Pomoże nam ona również uporządkować i podpisać nasze albumy ze zdjęciami, kolekcje płyt oraz zbiory książek. Będzie również bardzo przydatna przy podpisywaniu segregatorów i teczek z domowymi dokumentami, jak i na przykład zeszytów i książek szkolnych naszych pociech.

  Leitz
 • Mobilna drukarka

  Dzięki kompaktowym wymiarom (21 x 11 x 13 cm i małemu ciężarowi - 2 kg), urządzenie bez problemu schowamy do plecaka czy torebki, tak aby móc drukować etykiety wszędzie tam, gdzie chcemy.

  Leitz

Lista domowych zastosowań nowej drukarki mobilnej drukarki do etykiet Leitz Icon jest imponująca. Wymieńmy choć kilka z nich: porządkowanie rzeczy w szafie i domowej biblioteczce, segregowanie rachunków i domowych dokumentów, opisywanie przetworów i akcesoriów szkolnych naszych dzieci, a także do opisywanie płyt, zdjęć i lekarstw. Oczywiście drukarka również dobrze służyć na może w pracy: biurze, magazynie, aptece, sklepie internetowym itd. 

Jak działa mobilna drukarka?

Kompaktową drukarką do etykiet możemy sterować za pomocą smartfona, tabletu i laptopa. Urządzenie można podłączyć do jednego z urządzeń zarówno przez kabel USB lub bezprzewodowo przez WiFi.

Drukarka ma wymiary: 21 x 11 x 13 cm i waży 2 kg. Drukuje z prędkością do 200 sztuk etykiet na minutę.

Na urządzeniu można szybko i w prosty sposób drukować wiele rodzajów etykiet: samoprzylepne papierowe (do wyboru: o gotowych rozmiarach oraz w formie taśmy z możliwością przycięcia do potrzebnego rozmiaru), kartonowe (nadające się na identyfikatory, wizytówki, segregatory), samoprzylepne plastikowe (odporne na wodę i promienie UV, dostępne w różnych kolorach, idealne m.in. do oznaczania różnych rodzajów przedmiotów).

Inteligentna kaseta monitoruje i informuje o rodzaju zastosowanej taśmy oraz poziomie jej zużycia. Zgodnie z najnowszymi trendami eko kaseta wykonana została z masy papierowej pochodzącej z recyklingu. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy