Maszyna do szycia dla małej krawcowej, czyli pomysł na prezent dla dziecka

Istnieją na rynku maszyny do szycia wyposażone w specjalną stopkę, chroniącą dziecięce paluszki przed uderzeniem w trakcie szycia.
  • Maszyna do szycia

    Ten model maszyny do szycia umożliwia automatyczne nawlekanie igły, a także obszycie dziurki na guziki na 4 sposoby.

    Juki

– Moda na szycie bardzo szybko dotarła do najmłodszych, za sprawą internetowych blogów, modnych programów telewizyjnych czy organizowanych coraz liczniej kursów, na które można uczęszczać już od ósmego roku życia – mówi Ikuko Leska z JUKI Central Europe. 

Zajęcie pobudzające wyobraźnię dziecka

Wybieranie i dopasowywanie tkanin, kolorów, łączenie różnych form i faktur – to wszystko rozwija wyobraźnię dziecka i uczy praktycznych umiejętności. Aby szycie na maszynie było bezpieczne dla dziecka można wybrać kompaktową maszynę JUKI HZL-12Z ze stopką „Finger Guide", która chroni dziecięce palce przed uderzeniem w trakcie szycia. Dzięki temu maszyna jest bezpieczna dla najmłodszych użytkowników.

Tak uszyjesz sukienki dla lalek

Maszyna waży 4,4 kg, ma 35 cm szerokości, 27,5 cm wysokości i 16 cm głębokości. Urządzenie wyposażone jest w duże pokrętła i suwaki z rysunkami, umożliwiające łatwe ustawianie szerokości, grubości oraz wzoru ściegu. Model umożliwia automatyczne nawlekanie igły, a także obszycie dziurki na guziki na 4 sposoby. W maszynie znajduje się pojemnik na akcesoria oraz cylindryczne ramię pozwalające na obszywanie zamkniętych obwodów, jak np. sukienki dla lalek, podwijanie nogawek czy rękawów. Pole pracy oświetla nienagrzewająca się lampka LED. 

Autor: Katarzyna Piojda
0komentarzy