Kuchnia indukcyjna w największym porządku

Płyta indukcyjna Gala ma poziomy układ pól grzejnych. Dzięki temu dostęp do wszystkich garnków jest wygodniejszy i bezpieczniejszy niż w tradycyjnych płytach 2 x 2 pola.
  • Płyta indukcyjna Gala w aranżacji

    Na takiej kuchni indukcyjnej naczynia będą zawsze w zasięgu ręki, a potrawy gotowe do podania we właściwej kolejności.

    Mastercook
  • Płyta indukcyjna Gala

    Mastercook

W przypadku gotowania na płycie z polami ustawionymi w jednym rzędzie, nie trzeba sięgać nad garnkami. Dzięki temu nie ryzykujemy, że się poparzymy parującymi potrawami lub przez dotknięcie rozgrzanej powierzchni garnków. 

Płyta indukcyjna Gala ma szerokość wynoszącą 90 cm i głębokość – 44 cm. Dzięki temu pola rozmieszczone są w jednym szeregu. Płyta ma pola indukcyjne o zróżnicowanej wielkości i mocy – małe, średnie oraz wolną strefę gotowania Evolis. Na tym największym polu mieszczą się nawet 4 mniejsze naczynia. Można na nim korzystać również z jedno dużego, jak np. brytfanka. Płytą steruje się za pomocą przycisków dotykowych, umieszczonych w jednej linii, pod każdym z pól. 

Przeczytaj również poradnik: Jak i na czym możemy zaoszczędzić w kuchni

Gala ma funkcję Switch. Dzięki niej po przestawieniu garnka w inne miejsce na płycie, automatycznie przeniesiona zostanie także wcześniej zaprogramowana moc. Cena płyty indukcyjnej Gala (I4DE94ZS) wynosi blisko 4000 zł. 

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Mastercook
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

E, 07.11.2012, 13:40
cena płyty to 2700zł a nie 4000zł!
kid, 16.11.2012, 11:33