Cicha zmywarka z programem do codziennego zmywania

Zmywarka Mastercook ZWE-9277X ma klasę efektywności energetycznej A++. Jej zużycie wody jest niższe, niż w przypadku większości tradycyjnych modeli zmywarek.
  • Zmywarka cicha Mastercook - model ZWE-9277X

    Zmywarka wykonana jest ze stali nierdzewne. Wyposażona jest w nowoczesny, czytelny wyświetlacz LED. Jej praca jest bardzo cicha.

    Mastercook
  • Zmywarka ZWE-9277X marki Mastercook

    Zmywarka model ZWE-9277X marki Mastercook

    Mastercook

Zmywarka ta wykorzystuje 10 litrów wody w trakcie 1 cyklu. Specjalny czujnik Ecosensor mierzy stopień zmętnienia wody, decydując o ponownym jej użyciu, jeśli pozostaje wystarczająco czysta. W efekcie zmywarka Mastercook pozwala zaoszczędzić do 25% wody i energii, w porównaniu z innymi dostępnymi urządzeniami.

Warto wiedzieć: Jak dbać o zmywarkę. Poradnik 

Praktyczny program do codziennego zmywania Opti A60 min

Dzięki programowi o nazwie Opti A50 min w ciągu godziny można uporać się z codzienną porcją brudnych naczyń. Dzięki temu łatwo utrzymać kuchnię w czystości, nawet tuż po wyjściu gości. 

Cena modelu ZWE-9277X wynosi ok.1889 zł 

Zobacz również: Nie wszystko można myć w zmywarce 

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Mastercook
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

No przyznaję Mastercook się wyrabia, te zmywarki produkowane w Polsce we Wrocławiu są na naprawdę wysokim poziomie, zaskoczyła mnie jakośc wykonania gdy do nich zajrzałem- wyrózniają się na tle innych nawet wiodących marek w AGD, no i zużycie wody, krótsze programy zmywania i cicha praca-to w tej chwili najważniejsze parametry na jakie trzeba zwracać uwagę przy zakupie zmywarki-tu te pramatetry dają radę.
Olepska, 24.05.2012, 15:38