Pokój dziecięcy

Oceń:
Zagłosuj w górę!
384
Jest miejscem dziecięcych zabaw i azylem. Miejscem pełnym kolorów i kryjówek. Dziecięcy pokój, bo o nim mowa, powinien być urządzony tak, by nasza pociecha czuła się w nim bezpiecznie i komfortowo. Poznajcie najnowsze trendy w aranżacji dziecięcych pokoi.
Pokój dziecięcy
– Dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecka są meble modułowe, które umożliwiają stopniowe doposażanie pokoju w nowe elementy. Niski stoliczek do rysowania z czasem zostanie zastąpiony przez biurko z regulowaną wysokością blatu, łóżeczko wymienimy na sofę lub tapczan, a do niewielkiej komody dobierzemy pojemną szafę. Utrzymane w jednej stylistyce meble pozwolą niewielkim kosztem dopasować pokój do aktualnych potrzeb naszego dziecka – uważa ekspert z Homebook.pl. fot. Homebook.pl/ SAJE ARCHITEKCI
  • Pokój dziecięcy
  • Dekoracja pokoju dziecięcego
  • Mapa na ścianie w pokoju dziecka
  • Pastelowe ściany w pokoju dziecka
  • Pokój dziecka z zielonym kolorem w tle
  • Dekoracyjne naklejki ścienne w pokoju dziecka
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

warto postawić na żywe barwy koloru np sniezka barwy natury tak by pokoj byl pelen energii, ktora ma w sobie kazde dziecko ;)
kamill, 23.10.2015, 17:44
Moja córa ma fioletowe królestwo, długo szukałysmy odpowiedniego odcienia, ale w koncu znalazlysmy, to "tworczy fiolet" ze Śniezki.
Klaudia, 23.10.2015, 18:46
Trendy co chwila się zmieniają dlatego nie ma co się dać zwariować. Ja pomalowałam pokój mojej córki śnieżnobiałą śnieżką, po to żeby móc bez problemu zmieniać meble i dodatki. Nie ma opcji żeby coś do siebie nie pasowało. Biel jest idealnym kolorem.
Małgosia, 29.10.2015, 22:48