Sprawdź, jakim jesteś użytkownikiem łazienki (ZDJĘCIA)

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w łazience, może idealnie dopasować ją do naszych potrzeb.
 • Łazienka dla konesera

  materiały prasowe Kaldewei
 • Łazienka dla zabieganych

  materiały prasowe Kaldewei
 • Łazienka dla najmłodszych i najstarszych

  materiały prasowe Kaldewei
 • Aranżacja łazienki według Kaldewei

  materiały prasowe Kaldewei
 • Aranżacja łazienki według Kaldewei

  materiały prasowe Kaldewei

Firma Kaldewei, zajmująca się produkcją wyposażenia łazienek, podzieliła swoich klientów na trzy grupy i dopasowała do nich idealne rozwiązania w aranżacji wnętrza. Dzięki tym wskazówkom, możemy znaleźć odpowiednią łazienkę dla siebie. 

Zobacz: Ekskluzywna kąpiel w zupełnie nowym wymiarze (ZDJĘCIE) 

Pierwsza grupa to "łazienkowi koneserzy", których charakteryzuje, to, że spędzają w łazience dużo czasu. Cenią sobie komfort i stylową aranżację wnętrz. Uwielbiają odprężać się pod strumieniem gorącej wody. Dla nich, idealna będzie armatura w matowych barwach ziemi oraz elementy drewniane lub kamienne. "Łazienkowym koneserom" spodobają się także, płaskie brodziki, które swoją formą nie zaburzają harmonijnej przestrzeni.

Drugą grupą są aktywni i zabiegani "obywatele świata", którzy kąpieli zażywają zazwyczaj w ekspresowym tempie. Nie mają oni czasu na dłuższą kąpiel, dlatego dla nich najważniejsze są rozwiązania praktyczne. Cenią sobie trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie np. emaliowane. Powierzchnie prysznicowe mogą być także pokryte specjalną, uszlachetnioną powłoką, która zapobiega osadzaniu się kamienia.

Grupą ceniącą sobie swobodę i bezpieczeństwo w łazience są osoby starsze i małe dzieci. Tutaj doskonale sprawdzą się duże, emaliowane powierzchnię prysznicowe. Dobrze by były one wzbogacone matami antypoślizgowymi.

Kliknij, żeby zobaczyć zdjęcia


Autor: Zuza Gunia
Współpraca: Kaldewei
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Komentarz został usunięty.
Piękne łazienki, mi się marzy remont, ale ciągle ważniejsze wydatki. Pozostaje pooglądać zdjęcia pięknych wnętrz.
HKowalczyk, 03.06.2014, 17:47