Program "Bitwa o dom" od strony kuchni (WIDEO)

Zobacz jurororów programu "Bitwa o dom": Małgorzatę Rozenek, Natalię Nguyen i Tomasza Pągowskiego na plan programu. Pokazują oni, jak wygląda ich praca nad każdym odcinkiem.
  • Jurorzy programu

    Tak jurorzy przygotowują się do wzięcia udziału w programie, w którym stawka jest wysoka. Zwycięzca "Bitwy o dom" wygra mieszkanie na jednym z podwarszawskich osiedli.

    Dzień Dobry TVN/x-news

– Małgosia przed zdjęciami lubi się wyciszyć, lubi się skupić. Tomek na planie pojawi się w dziwnej czapce i prawdopodobnie będzie trzeba mu tę czapkę zmienić – zdradził reżyser programu Bartek Łabęcki. 

W każdym odcinku programu jurorzy oceniają prace rodzin biorących w nim udział. Uczestnicy projektują, wyposażają i urządzają mieszkania według własnych pomysłów i projektów. W każdym odcinku odpada jedna z rodzin, która zdaniem jury, przygotowała najmniej atrakcyjne wnętrze.

A tak Małgorzata, Natalia i Tomasz przygotowują się do programu


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Tymczasem Tomasz Kosewski wraz z rodziną postanowili zrezygnować z dalszego udziału w tej edycji programu. Ich decyzja umożliwiła pozostanie w programie Wojciechowi Kuczwarze z córkami, którego projekt jury ostatnio oceniło najsłabiej.

– To była kwestia chwili i emocje, ale nie żałujemy tej decyzji – wytłumaczył Kosewski w studiu "Dzień Dobry TVN". Zaskakującą decyzję skomentowała również jurorka show Natalia Nguyen.  

Tomasz Kosewski komentuje swoją decyzję

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy