Płytki ceramiczne imitujące kamień do łazienki w stylu romantycznym

Trawertyn to naturalny kamień. Stał się inspiracją dla osób urządzających wnętrza. Zobacz kamienną łazienkę w stylu romantycznym.
 • Łazienka w eleganckim stylu

  Trawertyn stanowi piękne tło dla nowoczesnego designu.

  Ceramstic
 • Płytki imitujące kamień

  Kolekcja współgra z chłodnymi odcieniami armatury łazienkowej i ciepłymi kolorami dodatków.

  Ceramstic

Trawertyn nazywany jest egipskim alabastrem. W starożytności używano go do wyrobu waz i posągów. W obecnych czasach wykorzystuje się w wykańczanie wnętrz. Naturalny kamień był inspiracją do powstania kolekcji glazury Trevia. Rysunek trawertynu efektownie współgra z nowoczesnym wzornictwem. Może on stanowić tło dla nowoczesnych mebli albo tych w stylu romantycznym (dla armatury także). Płytki mają delikatny zarys kamienia w odcieniach beżu. W łazience może być podobnie, jak w ekskluzywnym spa.

Powierzchnia glazury jest różna dla poszczególnych płytek. Dzięki temu uzyskujemy efekt naturalnego kamienia. Glazura odbija otoczenie, jak lustro. Zaprojektowana została ona w dwóch kolorach: Crema i Marrone.

A może takie Ci się podobają?: Płytki ceramiczne do łazienki w stylu retro 

Kolekcje płytek uzupełniają dekory Smoke z połyskującym motywem dymu i dekor Vita inspirowany sztuką japońską. Kolekcja pasuje do chłodnych odcieni łazienkowej armatury oraz dodatków w ciepłych kolorach. Elementy dekoracyjne w odcieniach różu sprawią natomiast, że łazienka będzie romantyczna, taka kobieca. 

Autor: Katarzyna Piojda
Współpraca: Ceramstic
0komentarzy